Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hízás...akkor is ha nem akarom fórum

Hízás...akkor is ha nem akarom (beszélgetős fórum)


13. a0c1361e44 (válaszként erre: 12. - Anyabab)
2014. márc. 2. 08:48
Akkor nem kaptad meg a leletet? Az, hogy szerinte jók, nem jelenti azt, hogy valóban jók. A referencia tartomány elég tág és elavult.
12. anyabab (válaszként erre: 11. - A0c1361e44)
2014. márc. 2. 08:01
A nőgyógyászom szerint jók lettek. Eltérés nincs. Nem tudom mi a bajom...
11. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Anyabab)
2014. márc. 1. 21:10
Igen, menj el. Milyenek voltak a decemberi értékeid?
2014. márc. 1. 21:08

Köszönöm a tanácsokat. Decemberben volt vérvizsgálatom - hormon+pajzs is -, mert novemberben a havim fogta magát és kimaradt. (szintén nem terhesség) Az eredmény a doki szerint jó volt.


Hajhullásom nem extrém de száraz a bőröm, és szinte mindig fáradt vagyok. Én is arra gondoltam, hogy - a dec.-i eredménytől függetlenül - megyek megint vérvizsgálatra.

9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Anyabab)
2014. márc. 1. 15:19
Stressz, lassú anyagcsere, savasodás. Amíg nem méregtelenítesz, addig megmarad a zsír, sőt, szaporodik hogy védje a létfontosságú szerveket. Azért van hányingered mert kezdesz testileg-lelkileg besokallni.
2014. márc. 1. 08:15

Mennyit híztál, mennyi idő alatt?

Pajzsmirigy vizsgálat mindenképp kell.

Más tünet?

Fáradtság, hajhullás, száraz bőr, memória problémák, stb.?

2014. márc. 1. 08:15

Mennyit híztál, mennyi idő alatt?

Pajzsmirigy vizsgálat mindenképp kell.

Más tünet?

Fáradtság, hajhullás, száraz bőr, memória problémák, stb.?

2014. márc. 1. 07:38
egyértelműen homronális probléma lehet a hátterében. A legtöbb kövér ember jóval kevesebbet eszik mint egy vékony. A vékony mégis vékony a kövér pedig mégsem tud lefogyni. Endokrinológushoz menj. Ne csak pajzsmirigyet nézzenek mert nem csak az okozhatja, fontos hogy minden ki legyen vizsgálva, 3 pontos terheléses inzulin és cukor szint stb.
2014. márc. 1. 07:13

jaja ez hormonális lesz, szinte tutti.

Vérvétel kimutatja egyből, de vigyázz egyszer csináltatsz egy vérképet, és ott aztán minden kiderül :(

2014. márc. 1. 06:50
Ez nekem is hormonnak látszik, gyorsan kérj egy vérvételt, pajzsmirigyet a háziorvos is nézethet, ha elmondod neki, mi a helyzet.
2014. márc. 1. 06:45
Pajzsmirigy probléma?
2014. márc. 1. 06:09
Nekem szteroidos gyógyszer mellett van ez. :(
2014. márc. 1. 05:33

Sziasztok!



Volt már v.kivel olyan, hogy csak hízott, hízott pedig nem növelte extrém módon a kajabevitelt?


Terhesség kizárva, viszont hányinger minden reggel és evés közben van.


Ötlet? (eléggé el vagyok szottyanva)


Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook