Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hízás a fogamzásgátlótól?Tapasztalatok? fórum

Hízás a fogamzásgátlótól?Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


15. Kingling (válaszként erre: 14. - Timycat)
2012. aug. 20. 11:36

Szerencsés alkat vagy akkor ilyen téren! :) Örülök,hogy azért jót is hallok!

Lehet hogy majd egy idő után Én is visszaállok rá,de most az abbahagyáson vagyok! :)

14. timycat (válaszként erre: 13. - Kingling)
2012. aug. 19. 15:03

Én is Gracial szedek, a világon semmi bajom nincs tőle, mindent összeszámolva olyan jó 9 éve szedem, 3szor tartottam szünetet, 2-szer gyerek okán mindkétszer elsőre össze is jött... sajnálom, hogy neked nem vált be :(


Igaz már mástól is hallottam, hogy hízott tőle, de én most a 3. szünet után pont azért kezdtem újra szedni, hogy hízzak picit (na meg a kényelem ugye), de még így sem megy.

2012. aug. 19. 13:27

Köszönöm Mindenkinek aki válaszolt!És örülök,hogy megosztottáok a tapasztalataitokat!

Ugyan akkkor még annyit hagy tegyek hozzá,hogy jelentkezett hízás is de főleg vizesedés tapasztalható!Pl reggel nem tudom levenni a gyűrűmet este viszont attól félek hogy elhagyom mert annyira lötyög az ujjamon!!

Semmiképp sem mondható egészségesnek a fogamzásgátló ugyanis teljesen felborítja a természetes folyamatokat,szerintem évekig nem ajánlatos szedni,nem értem miért vannak oda érte a nőgyógyászok!Az Én nőgyógyászom pl mikor váltani akartam gyógyszert akkor vágta a pofákat!Aztán felírt Nekem egy gyógyszert ami nem 8000 volt 3 hónapra hanem csak 3 vagy 4 ezer attól meg úgy néztem ki mint egy 12 éves kamaszodó kislány...pattanásos bőr,zsíros haj....ááhh durva volt...aztán visszatértem a Gracialra!És most ott tartok hogy abbahagyom,csak érjünk vissza a nyaralásból!

Inkább költök gumira de tudom hogy természetesen müködöm!A Libidómat is nullára vágja ez a kis bogyó...nekem az utóbbi időben csak negatív tapasztalataim voltak!

Minden jót Nektek!

12. Kingling (válaszként erre: 6. - Noorah)
2012. aug. 19. 13:18

Úristen az igen!! :(

Én is nagyon sok rosszat olvastam a fogamzágátlóról!

Pl elolvastam hogy hogyan gátolja a fogamzást,,,hát borzalmas! :S

Azt is olvastam többeknél,hogy tönkreteszi ahormon háztartást és lehetnek problémák a gyerekválallásnál!!

11. Noorah (válaszként erre: 9. - Timycat)
2012. aug. 18. 18:53
A mi családunkban senkinek nem voltak még ilyen panaszai, nekem is csak egy éve, tehát genetika kizárva és minden más is, mert nagyon egészségesen élek.
10. kisj
2012. aug. 18. 18:50

a fórum címe mindenesetre ez:


Hízás a fogamzásgátlótól?Tapasztalatok ?

9. timycat (válaszként erre: 6. - Noorah)
2012. aug. 18. 18:46

"a májammal és epémmel van baj, ez pedig csak is a bogyótól lehet! "


ez nem biztos, persze a bogyó nem használ neki, de lehet genetikus is :S Nálunk a család nőtagjainak nagyrésze "pókhasú", olyan mintha terhesek lennének, van valami a májjal, epeműtéten az 50 felettiek egytől egyig túlvannak, de pontos diagnózis, gyógymód nincs :( igazából az orvosok nem is tekintenek betegséégként rá. Én csak remélem hogy megúszom :S

2012. aug. 18. 18:43
Ő sem azt írta, hogy hízott, hanem vizesedett. Én mióta puffadok, nagyon sokat fogytam, most 56 kiló vagyok, szépen lekarcsúsodtam, mert azt hittem a beleimmel van valami, vagy candidám van. De a hasam maradt hatalmasnak és amint eszek, ugrásszerűen még nagyobb lesz. Nem tudom, hogy hízlal-e a bogyó (én legalábbis nem híztam tőle), de kárt csinál bent egy idő után, az biztos (a betegtályékoztatón is ott van).
7. kisj (válaszként erre: 1. - Kingling)
2012. aug. 18. 18:30

A fogamzásgátlótól nem híztam.

Én mindig csak akkor híztam, ha többet ettem a kelleténél.

Ha viszont kevesebbet ettem, akkor csak úgy peregtek lefelé a kilók.

6. Noorah (válaszként erre: 2. - Kingling)
2012. aug. 18. 18:24

A szomszédomnak ugyanezek a panaszai, mint neked, csak ő már 10 éve szedi! Én 5-6 éve és most fogom abbaghagyni, mert több mint egy éves vizsgálatsorozat után se derült ki, mi okozza az "etióp kisgyerek" puffadásomat. Pár hete egy speciális műszer kimutatta, hogy a májammal és epémmel van baj, ez pedig csak is a bogyótól lehet!


Nem igaz, hogy azonnal lenne mellékhatás, több év alatt tud igazi károkat okozni. Szerintem állj le vele, nézd meg jobb lesz-e utána, addig pedig használjatok gumnit!

5. Cippora (válaszként erre: 2. - Kingling)
2012. aug. 18. 17:58
Ez tuti nem a tablettától van,ha lenne mellékhatása az rögtön megmutatkozna,és általában az sem hízás formájában.Ez egy elavult tévhit.Kérdésedre a válaszom egyébként,hogy egyáltalán nem híztam emiatt soha,pedig több fajtát is szedtem.
4. katie_rose (válaszként erre: 2. - Kingling)
2012. aug. 18. 17:46
Gyógyszert kell cserélni! Ha ilyen mellékhatásai vannak,az nem csak a súlyodra lehet rossz hatással!
2012. aug. 18. 17:25

Nekem is a vizesedés, püffedés végtagokon, hason, arcon volt a jellemző, Loettét szedtem. A mérleg is mutatta, a tükör is, és bár nem kimondottan háj volt, nagyon puhánynak néztem ki. (a sport ellenére is)

Lecseréltem Yadine-re, azóta kevésbé vagyok rá hajlamos, de alapvetően is azért hízékony vagyok, mindig oda kell figyelnem, sporttal, életmóddal.

2012. aug. 18. 17:19
Sosem voltam telt alkat,mostanra 4 év fogamzásgátlás után vizesedik a lábam és a kezem,fogyni nem tudok hiába koplalok!Nektek mi a tapasztalatotok??
2012. aug. 18. 17:12
Mikor kezdtetek el hízni a fogamzásgátlótól?abbahagytátok?Utána leperegtek simán a plusz kilók?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook