Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hisztek az örök szerelemben? fórum

Hisztek az örök szerelemben? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. máj. 31. 10:55
NEM!
20. Ágica2188 (válaszként erre: 17. - 5b3b7aa55c)
2009. máj. 31. 10:25
önmagában sem a munkája, sem az hogy elvált nem mérvadó. Én is jártam dj-vel, nem azért lett vége mert dj. Ha valaki komolyan vesz egy kapcsolatot dolgozhat akár, sztriptízbárban is, de ha nem tartja fontosnak a kapcsolatot, ha a templomban takarít is megcsalhat. Nem az a lényeg miből él meg hanem hogy mennyire vagy neki fontos és hogy te mennyire tudsz bízni benne. Ne haragudj, de nekem a leveledből valahogy az jött le hogy a te bizalmaddal vannak gondok, igy kár belekezdeni a kapcsolatba, csak magadat fogod tönkretenni ha azon fogsz görcsölni megcsal-e? Egy szórakozóhelyen nagy a kísértés és ezt a férfiak (még egyszer mondom férfiak, és nem csak dj-k) többsége ki is élvezi. Persze nem mindenki, ezért mondom hogy bizalmadon múlik a dolog és persze azon, meg lehet e benne bízni. Egy dj ismerősöm azt mondja, a dj-kedés nem munka hanem életforma. Baj akkor van ha a te dj-d is ezt gondolja, de ennek könnyen a végére járhatsz, menj el ugy egy bulijára hogy ő nem tud róla, figyeld meg hogy viselkedik, mit csinál. Ha nem fűzi a csajokat, nem hívja meg őket egy -egy italra, csak végzi a munkáját, nem lehet baj és megbízhatsz benne. Ha igy lesz javaslom hogy ne áruld el neki hogy meglested a pasik rosszul viselik a bizalmatlankodást, pláne a megbízható pasik. Sok sikert, aztán ird meg mi sült ki belőle.
2009. máj. 29. 17:40

igen.......

«•´`•.(*•.¸(`•.¸ ¸.•´¸.•*).•´`•»

«•´¨*•.¸¸ .¸¸.•*¨`•»

.«•´`•.(¸.•´(¸.•* *•.¸)`•.¸).•´`•»

18. lilura
2009. máj. 29. 15:05
Még mindig igen:). (Akármennyire is böki itt ez pár ember csörét:D)
2009. máj. 29. 14:44

Sziasztok!

szerintetek lehet komoly kapcsolatra képes egy dj? a napokban fogunk találkozni, de előre félek. Volt egy rosszul sikerült házassága, amiből származik egy fia.

Mondjatok véleményt! Köszönöm!

2009. máj. 28. 14:15

Hogy lehet úgy elkezdeni egy közös életet valakivel, hogy nem hisztek abban hogy örök az az érzés? Nincs bennem bántó szándék, de ezt nem értem, aki itt azt mondja hogy nem hisz az örök szerelemben, mit gondol amikor a párjára néz? Reggelente "leltározik" hogy szerelmes-e még, vagy azon aggódik hogy ikor szeret ki belőle a párja? Ha nem hinnék benne én biztosan nem, próbálkoznék, inkább lennék egyedül...

Persze, nem mindig jön elsőre az igazi, akit érdemes örökre szeretni és aki örökre viszont szeret, de egyszer jön....

Sok békát meg kell csókolni hogy végül a királyfival találjuk magunkat szemben...

Én is megcsókoltam jó pár békát, de csak meglett a királyfim, csak hinni kell benne, anélkül nem megy!! :):)

2009. máj. 27. 21:24
nem
2009. máj. 27. 20:04
Az aranylakodalmunk felé közeledve ki merem mondani, hogy erősebb az ezer szállal egymáshoz füző mély szeretet a szerelemnél. Mindent felülír.
2009. máj. 27. 19:09
Nem hiszek.
12. 9e7527505c (válaszként erre: 11. - Marjann)
2009. máj. 27. 15:31
Én is ebben hiszek!
2009. máj. 27. 15:09
Én abban hiszek, hogy két ember képes élete végéig szeretni egymást.
2009. máj. 27. 09:37
Én hiszek benne, pontosabban TUDOM, hogy van, hiszen a férjemmel minden nap megéljük a szerelmet!:DDD 23 éve találkoztunk és már az első napokban TUDTUK, hogy ez sorsszerű találkozás, mi össze tartozunk, egyek vagyunk!:DDD Megjegyzem, akkor 12 évesek voltunk!:D Aztán, bár volt idő, amikor távolodni látszottak az útjaink, a sors és az idő igazolta, hogy akkor gyerek fejjel nem tévedtünk!:D A mai napig lángol a szerelmünk, már attól meg tudunk hatódni, ha egymásra nézünk, vagy pl. elmegyünk a bazilika mellett, ahol kimondtuk anno a boldogító igent.... Csodálatos érzés!:DDD Kívánom, hogy mindenkinek legyen része ilyen mindent elsöprő szerelemben!:DDD
2009. máj. 27. 09:30
Igen
2009. máj. 27. 09:29
miért ne lenne örök szerelem és aki ugy van eggyütt valakivel hogy nem hisz benne mire gondol? jó egy darabig?
2009. máj. 27. 09:29
igen,hiszem,hogy letezik,de szerintem az emberek nagyon kis szazaleka kapja meg....
6. tavaszi szél (válaszként erre: 4. - Csutkababa)
2009. máj. 27. 09:26
én is ezt vallom...
2009. máj. 27. 09:25
igen
2009. máj. 27. 09:24

nem,

de talan letezik, de nem feltetlen mind ket fel szamara orok a szerelem, de van olyan,aki elete vegeig szerelmes a masikba..

2009. máj. 27. 09:24
Szeretnék hinni benne! :)
2009. máj. 27. 09:23
Nem
2009. máj. 27. 09:23
Hisztek az örök szerelemben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook