Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hisztek az örök szerelemben? fórum

Hisztek az örök szerelemben? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. aug. 16. 15:22
Szeretnék hinni benne!
2011. aug. 9. 00:39
A be nem teljesült szerelem lehet örök szerelem.
2011. aug. 7. 17:54
NEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 7. 17:21
Hiszek.
2010. jan. 13. 10:01
szeretnék
2010. jan. 13. 09:42
Nem!
2010. jan. 13. 06:27
Én hiszek benne, mióta a férjemet ismerem. Előtte kételkedtem benne. Viszont a férjemmel imádjuk egymást, s úgy látom egyértelműen, hogy ennek soha nem lesz vége!!:-) 7 éve vagyunk igaz még "csak" házasok, de látom a férjemen is, hogy ő is nagyon szeret, azt sem tudja, hogyan járjon már a kedvemben, s én is nagyon imádom őt. A igaz, hogy előtte régóta kerestük már mindketten az IGAZIT, biztosan azért is becsüljük meg egymást ennyire mindketten.
2009. dec. 2. 10:17
nem 20 év után most ment tönkre a házasságom és válás
2009. szept. 26. 09:50
Szeretném hinni, hogy az enyém az lesz apával! :) Majd elválik!
2009. szept. 22. 13:13
Elöfordulhat , de nagyon ritka , szerintem :)
2009. szept. 22. 10:09

Én hiszek.

Biztos nem olyan hőfokon ég valakiben a szerelem egy életen át, mint a kezdetekben, de ha ritka is, szerintem van ilyen.

2009. szept. 22. 10:00
én hiszek. persze nem lehet azonos hőfokon égni éveken át, de szerintem a szerelem, ha igazi, és ha karban van tartva úgymond, akkor sosem fog eltűnni.
2009. aug. 17. 16:13
Amugy a kérdésre válaszolva szerintem nincs,esetleg megszokás vagy szeretet.
38. supin (válaszként erre: 10. - Safirah)
2009. aug. 17. 15:56

Bár volt idő....

Nos nem akarom leírni ujból..

De ,ha volt változás ,,,akkor a szerelem se volt mindig forró????

Az ,h 23 éve eggyütt,,,ez megint csak nem jelent semmit..

Mert ugye ott van--hogy volt idő amikor...

Sztem örök nincs...

2009. aug. 17. 15:46
Klaudia szerintem ö egy csomo 16-17 éves kiscsajt hüjit a buliba,gondolj bele. De ha már idösebb lehet hogy éretebb idösebb növel komolyan is foglalkozna. Persze ha nem egy 20 éves srácrol beszélünk,én adnék neki esélyt de nem bujnák vele ágyba. Viszont ha már elküldött akkor hagyd,menj el a buliba de ne légy rámenös,csak dögös de visszafogott. Sok sikert...
2009. aug. 17. 15:27
igen!
35. Ágica2188 (válaszként erre: 34. - 5b3b7aa55c)
2009. jún. 21. 19:57

szerintem felejtsd! ha mär az elsö randi elött sexröl beszél.........! No komment :)!

gondolom nem csak beléd szeretett bele´d igy a neten!!

34. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 29. - Ágica2188)
2009. jún. 21. 10:02

Sziasztok! Na, én elmentem egyik bulijára, ő valóban nem tudott róla! Sajnos normálisan viselkedett, fotózkodott néhány lánnyal, de semmi több!

Másnap MSN-eztünk! :-) Teljesen be volt indulva.. Annyit mondott, alig várja hogy találkozzunk, aztán ha bejövünk egymásnak, benne van, hogy szexeljünk! Ki hallott már ilyet? :-) Na, ehhez szóljatok hozzá...

2009. jún. 9. 12:12
csakis abba
2009. jún. 3. 09:20
Szerintem olyan nem létezik
31. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 30. - 119a4bf976)
2009. jún. 3. 07:24
Ez szép volt! :-)
2009. jún. 2. 21:04
a szerelem lecsaphat egy pillanat alatt az emberre. Lehet első látásra beleszeretni valakibe. Aztán, ha megismered a másikat, akkor kiderül, hogy a szerelem csak egy lángolás, csak rövid ideig ég, mert esetleg csalódást okoz. Vagy érhet kellemes meglepetés, és érezheted azt, hogy az első látásra fellobanó szerelem egyre nagyobb lánggal lobog. De azt nem szabad elfelejteni, hogy a tüzet táplálni kell, mert különben kialszik. Egy kapcsolatban mindig törődni kell a másikkal, még akkor is, ha a legnagyobb szerelem dúl is. És ha a hullámhegy után egy hullámvölgy jön, akkor az igaz szerelem az, amiért érdemes kűzdeni.
29. Ágica2188 (válaszként erre: 28. - 5b3b7aa55c)
2009. jún. 2. 17:15
Mire szeretnél időt adni neki?? Gondolkozz, Ő dj, aki egy hétvégi buli után közölte veled hogy már nem akar találkozni....., ez csak nekem egyértelmű??? Szerintem, a hétvégén amikor épp a munkáját végezte, belefutott a legújabb élete szerelmébe. Tehát ő az a fajta dj akinek a munkája nem csak munka hanem életforma, ő az a pasi aki él az élet (és a szép nők) adta lehetőségekkel. Ez nem baj, csak egy komoly kapcsolatra vágyó nő nem ilyen pasit képzel el magának. Képzeld el ha ennél a pasinál elkezdesz nyomulni, valószínű értékeli a kitartásod egy éjszaka erejéig, aztán annyi. Az már a te döntésed megéri-e neked lesüllyedni az ő szintjére. De még ha kicsit tovább is tartana a kapcsolat, nem biztos hogy megéri tönkre tenni magad a féltékenykedéssel, mert ugye az elkerülhetetlen, mert igy sem bíztál benne, euhez ugye még az is hozzájön hogy most le akart koptatni. És az sem mellékes hogy azzal hogy nyomulsz az után is hogy nem akar veled talizni, persze csak tudatosítod azt benne hogy oda vagy érte. Azt nem szabad, a pasik attól azt hiszik hogy bármit megtehetnek veled!!! Szerintem a legjobb amit tehetsz hogy kerülöd, ha akar tőled valamit úgyis keresni fog, ha nem pedig kár a gőzért. Sőt ha nem törődsz vele, az izgat egy pasit. A pasik olyan nőre vágynak akit szinte lehetetlen megszerezni(persze élnek egy kínálkozó lehetőséggel) de a "vadászösztön" ott bujkál minden pasiban!!!
2009. jún. 1. 19:22

Sziasztok lányok!

Most már nem is ez a probléma, hanem hogy ma megírta, hogy már nem akar találkozni. Mit tegyek adjak neki egy kis időt? Vagy legyek nyomulósabb?

:-(

2009. jún. 1. 17:14
A szerelem évek múltán elkezd apadni, és a szerelmet szeretet váltja fel, ami szerintem ugyanolyan szép, és jó tud lenni mint a szerelem! :))))
2009. jún. 1. 17:06
én nem esetleg örök szeretet
25. Ágica2188 (válaszként erre: 24. - 5b3b7aa55c)
2009. jún. 1. 16:15

A bizalmatlanságod ellen az az egyetlen megoldás amit már leírtam. Elmész egy bulijába és meglesed anélkül hogy ő tudná hogy ott vagy, Ott eldől minden, az is ha megbízható és nem csajozik, és az is ha megbízhatatlan. Ha a saját szemeddel látod hogy normálisan viselkedik, nem kacérkodik a lányokkal csak megbízol benne, nem? A legegyszerűbb és legtisztább módja, ez a dolognak.

Sok sikert és jó bulizást :):):)

2009. máj. 31. 16:43

Sziasztok!

Hát köszönöm szépen mindenkinek aki hozzászólt! Igen, ezt ő is említette, hogy nagyon bizalmatlan vagyok, de amíg nem ismertem meg őt, legalább addig ne mondjak véleményt, ésfőleg ne vegyem egy kalap alá a többi férfival. Tudjátok egy MSN-es 'beszélgetésből' is sok minden leszűrhető, és ő nem azt kérdezte rögtön, hogy hogy nézek ki, vagy milyen bugyi van rajtam... Sajnos a férfiak nagyobb hányada ilyen külsőségekre kíváncsi elsősorban.

Elmondása szerint nem keres komoly kapcsolatot, hanem találni szeretne. Az egyéjszakás kalandokból már kiábrándult. A gond az, hogy a legutóbbi barátnője egy modell volt, és hát biztosan hasonlítgatni fog őhozzá. És ez egy nőnek sem esik jól. Én csak egy egyszerű nő vagyok, ő meg egy országszerte ismert ember. Hogyan találhatnánk meg a közös hangot, ha még magammal sem vagyok kibékülve?!

Én egy rendes férfit keresek magam mellé, és jó apukát a majdani gyerekeimnek. Higyjétek el, volt olyan férfi is, aki fűt-fát megígért, csak egyre vigyázzak: soha ne legyen gyerekünk, mert ő abban a szent minutában otthagy. Tudnék még dolgokról mesélni, de akkor inkább nyitnék egy saját fórumot.

Még egyszer köszönöm, és várom további hozzászólásaitokat!

:-)

2009. máj. 31. 14:09
Nem!
2009. máj. 31. 10:59
nem:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook