Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hiszel a babonákban? Szerinted mennyire hiteles? fórum

Hiszel a babonákban? Szerinted mennyire hiteles? (beszélgetős fórum)

1 2
2010. okt. 15. 23:08
ua
10. Ncilány (válaszként erre: 8. - 30d5fdc0b3)
2010. aug. 2. 21:40

Az angyalosok ezt úgy mondják kb : Ha a rosszat vonzod az fog megtörténni.

Van úgy hogy nem is foglalkozok mihez milyen babona fűződik, és mégis bejön..

2010. aug. 2. 14:55
Hű, már megint egy babonás oldal, de itt legalább nem mindenki hisz benne!
2010. júl. 25. 14:45
A babonák azért jöhetnek be,mert elhisszük,azaz programozzuk saját magunkat bizonyos kijelentésekkel,főleg,ha az elég sokáig elhangzik körülöttünk.
7. Benita anyuka (válaszként erre: 1. - Linus79)
2010. júl. 25. 14:44
Ha jól tudom akkor azt jelenti,hogy beszélnek rólad!!:O)
2010. júl. 25. 14:42
Engemet az ilyen babonák hidegen hagynak és igazán nem is érdekel. Bocs, de ez az álláspontom. Üdv.Ágnes.
2010. júl. 25. 14:36
Ha valamit otthon hagyok és visszakell mennem mondjuk a kapuból, akkor 3szór leülök hogy nemenjen el a szerencsém.
4. zitu79 (válaszként erre: 1. - Linus79)
2010. júl. 25. 11:10
nálunk régebben ha vonyitott a kutya tudtuk hogy aznap halott van, vagy ha eltört a tányér,keresztelöre mentünk
2010. júl. 24. 21:37
Hát például én mindíg megfogom a Gyermekláncfű virágját ha szabadon száll és kívánok valamit ... ha leseik a karkötő a kezemről valami történik és tudom furcsán hangzik de igen is így van :) nem tudom hogy de érdekes :)
2010. júl. 24. 16:04

Én is babonás vagyok,nem is kicsit.Igazábol lehet ez már nem is babona hanem boszorkányság:DPl ha ránézek az időre és pl 17:17 van és kívánok mindig beszokott jönni.Vagy csak beképzelem..?:/

Állítólag ha ég a füle valakinek átkozzák.

Amúgy feketemacskánál 3at visszalépek,könyökömet megfogom.A vonzás törvénye is érdekes és érdekel,valahogy szerintem bevonzom a jót mikor kívánok valamit pl az órásnál,annyira akarom,hogy úgy is lesz:)Biztos őrült vagyok,de nekem ez már az életem része.

2010. júl. 24. 14:58

nekem sok bevált babona utján

-ha viszket a bal szemem örömért

-nekem a fekete macska mondjuk szerencsét hoz mindig is imádtam a fekete cicákat

-ha bevertem a könyököm váratlan vendégem jött

-ha az orrom viszket akkor mindig bosszuság ér

te milyen babonát ismersz? és melyik volt ebböl ami be is jött?

ja egy kérdés ismeri valaki ha ég viszket a balfülem mit jelent? anyos nem szid hisz itt van

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook