Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Heti bevásárlólista 20 alapanyagból és ebből menü fórum

Heti bevásárlólista 20 alapanyagból és ebből menü (beszélgetős fórum)


1 2
38. szafaripók (válaszként erre: 36. - F758a7200f)
2012. nov. 21. 12:46

Tóóóócsni, ez nem jutott eszembe!:)

Ez is nyers krumpliból van, nem vagyunk mi mazohisták!:))

A tejtől kicsit krémesebb lez az állaga, de olyan nagy különbség azért nincs!

37. f758a7200f (válaszként erre: 35. - Bowie)
2012. nov. 21. 12:46
Ez egy csomo mindenre igaz, mi nem vagyunk kenyeresek de ha van vendegek miatt akkor utolag mindig bundaskenyer vagy hasonlo lesz belole es nem is tudok (talan 20 eve ettem utoljara) olyan olajban sult bundaskenyeret csinalni, en egybol tepsisen csinalom vagy ha csak egy szeletrol van szo akkor serpenyoben mint french toast, tok sokkal jobban emeszteni es nincs budi
2012. nov. 21. 12:43
Nalam ez a matutka a tocsni de nem megy bele tej, gondolom a tej valtoztat is az allagan. Sot, a tocsni nyers krumplibol, szoval nem is tocsni akkor, 2 kulonbozo
35. bowie (válaszként erre: 29. - Pahet a vadász)
2012. nov. 21. 12:42

így se hallottam még, lepcsányka.:))

Anyám gyerekkorunkban az egészet tepsibe terítette bele és úgy sütötte ki, nem kis adagokban, ahogy már én is csinálom. Úgy nem volt olajos, inkább száraz, de olajszag sem volt.:D

34. 34c48a3825 (válaszként erre: 26. - Pahet a vadász)
2012. nov. 21. 12:42
Dehogy a sztrapacska. A sztrapacska nem így előkészített krumpliból készül, tojás nélkül, nem sütik olajban, hanem főzik és nem lehet tunkolni, mivel vízbe szaggatják és kifőzik, mint a nokedlit, majd általában juhtúróval keverik.
33. Pahet a vadász (válaszként erre: 31. - Bowie)
2012. nov. 21. 12:41
igen, javítottam gyorsan :D
2012. nov. 21. 12:41
és én azt hogy szeretem :) a férjem is :)
31. bowie (válaszként erre: 26. - Pahet a vadász)
2012. nov. 21. 12:41
Nem, a sztrapacskát azt főzni kell.:)
2012. nov. 21. 12:41

Szafaripok, Kukacc koszi nektek is:)))


En is a matutkat akartam kerdezni csak kozben mar le is irtad!


Mar meg is van 4 menu, mar ezert megerte feltenni a kerdest:)

29. Pahet a vadász (válaszként erre: 26. - Pahet a vadász)
2012. nov. 21. 12:40
bocs, lepcsányka..
28. bowie
2012. nov. 21. 12:40
Bár tej helyett felénk vizet adnak hozzá, de kipróbálom tejjel majd.:)
27. bowie (válaszként erre: 23. - Szafaripók)
2012. nov. 21. 12:39

Lepcsánka.:))

Mi így ismerjük.:))

26. Pahet a vadász (válaszként erre: 23. - Szafaripók)
2012. nov. 21. 12:38
sztapacska :)
25. f758a7200f (válaszként erre: 19. - Bowie)
2012. nov. 21. 12:38

Igen a reggelijehez a kakaos muffint meg tudja csinalni felugyelettel:)


Megnezem majd a receptet!


Eddig tud csinalni (mivel finnyas is, nem sokfelet):

Pizzahoz toltelek (fuszereket is tudja mibol mennyit)

Csokiszalami (hoppa:D)

Virsli

Fasirt

Bistecca (szelet marhahus hirtelen sutve, o veresen szereti)

Bruschetta

Limonade

Tesztasalata (paradicsom, parmezan, olivaolaj es teszta)

Carbonara


De felugyelettel, ugy ertem, nem hagyom a tuzhely kozelebe ha veszelyes, inkabb a keveres es osszeallitas az amit szeret, en felek kest adni is a kezebe:))))))


De tisztaban van sok mindennel pl grammra meri a tesztat, rizst, az aranyokkal, hogy mennyi fuszer kell mibe. Ha nem lenne ilyen monoizlesu-finnyaska, szerintem nagy szakacs lehetne;)

2012. nov. 21. 12:36
Ja, és a gyerek imádja, mert a külseje sült(krumpli), de belül meg puha, és lehet tunkolni!:))
2012. nov. 21. 12:35

Hát, máshol más néven ismerik, az tuti, de nem jutott eszembe...:)

Mi így csináljuk:

kb. fél kg krumpli

liszt, só, bors, (friss) petrezselyem, tej, tojás

A krumplit meg kell hámozni, és nagy lyukú reszelőn lereszelni. Ráütjük a tojást, meg kb. 1 dl tejet. Lisztet annyit kell hozzáadni, míg olyan sűrű lesz, mint pl. a nokedlitészta.

Aztán kanállal kivenni belőle egy-egy adagot, és azt forró olajban megsütni.

Mártogatni jó mellé a fokhagymás tejföl.

Olyankor szoktuk csinálni, amikor azért éhesek vagyunk, de valami egyszerű, gyors vacsi kell. Kb. fél óra alatt kész az egész.

22. bowie (válaszként erre: 20. - Szafaripók)
2012. nov. 21. 12:30
Mi az a matutka? Hogy kell csinálni?
21. Kukacc (válaszként erre: 20. - Szafaripók)
2012. nov. 21. 12:26
megkérdezhetem, mi az a matutka?
2012. nov. 21. 12:16

Főfogások:

1. tonhalsaláta (tonhal, kukorica, natúrjoghurt)pirítóssal

2. bolognai tészta

3. natúr csirkemell, sültkrumpli, paradicsomsaláta

4. virslis-paradicsomos tarhonya

5. sült csirkecomb, kukoricás rizs

6. matutka, fokhagymás tejföl

7. húsleves gazdagon


Reggeli:

1. sajtos-sonkás melegszendvics, paradicsom/paprika

2. tejbegríz

3. virsli kenyérrel, joghurt

4. bundáskenyér, tea

5. virslis rántotta

6. főtt tojás, paprika, kenyér

7. kőrözöttes szendvics


Lista:

tonhalkonzerv

kukorica

natúrjoghurt

darálthús

paradicsom

sajt

spagettitészta

krumpli

1 egész csirke

hagyma

rizs

virsli

tarhonya

tejföl

leveszöldség

tej

tojás

túró

paprika

kenyér


Nálunk hagyma, paprika, paradicsom, krumpli a kertből van, tojást szintén nem kell venni.

Mennyiségeket azért nem írok, mert általában mindenkinek saját szájíze szerint!:)

19. bowie
2012. nov. 21. 12:12

Húú..akkor reggelire is alkalmasnak ott van a naplómban egy olyan süti...nagyon finom tényleg, akár tejjel, teával, kávéval...vagy magában.:) 64-es bejegyzés. Egy adagból 30-32 darab lesz, szóval azt, ha megállja az ember, hogy ne zabálja föl, akkor szintén 2-3 napig is tudja reggelire eszegetni.:))

A 6 éves fiam egyedül megcsinálta, én csak a sütőt kapcsoltam be neki. A 10 évesed meg már azzal elboldogul.:)

18. Kukacc
2012. nov. 21. 12:09

Hétfő:

Párolt, grillezett pulykamell

salátával

Kedd:

Hamisgulyás

tejberizs

Szerda:

Hamisgulyás

Palacsinta

Csütörtök:

Gyümölcsleves

Pulykamellből pörkölt,nokedli

Péntek:

A csüt.-i menü

Szombat:

Rakott krumpli

Vasárnap:

Marad a rakott krumpliból.

Mirinda szelet


Alapanyagok:

krumpli

rizs

pulykamell

3üveg gyümibefőtt, vagy friss gyümi

tejföl

tej

liszt

fehérrépa, sárgarépa, zeller

lekvár

20db tojás.

olaj

fűszerek(só, bors, őrölt kömény)

túró

narancs szörp

pudingpor

paradicsom, paprika, hagyma, saláta


Asszem, az egész heti étrendhez itt vannak az alapanyagok.

Nálunk mindig 2 napra jut a kaja, nem tudok nagyon keveset főzni.

Emellett, bár rengeteg disznóhús van a fagyóban, nem igazán szeretjük a sertést, inkább pulykát, csirkét.

Nem nagyon vagyunk levesesek, inkább a Kisfiam miatt főzök hetente többször levest.

Ha a férjemen múlna, sültkrumplit ennénk virslivel az év 365 napján, én igyekszem változatosabbá tenni az menüt. Csak nagyjából írtam a 20 alapanyagot, mert természetesnek vettem, hogy fűszerek vannak egy otthonban, illetve olaj is alapvető.

17. f758a7200f (válaszként erre: 15. - Bowie)
2012. nov. 21. 11:49

Nalunk is ami nem fogy, csuszik tovabb. Volt mar olyan is, hogy ossz vissz 4 kajaval elvoltunk egy heten ezert a 7-bol is legalabb 3 nekem olyan kell hogy legyen, amiben nincs semmi megromlando, ha nem jut ra a sor, nem esszuk, de nem tortenik semmi kulonos, nem kell kidobni.


Pl friss dolgokbol ugye, ha mindent abbol betablaz az ember akkor zoldseg/gyumi mar meg is romolhat, esetleg vannak olyan friss sajtok is amiknek szinten 2-3 nap es ha nem csinaltad, meg, annyi. Turo pl.


De lenyeg, hogy felirtam elore, nem kell rajta gondolkozni. 10 eves fiam besegit fozesben. Gyartok neki egy szakacskonyvet ami folyamatosan bovul. Minden recepthez mar tettem bevasarlolistat (es folyamatosan az ujakhoz is), de ha majd nagy lesz, teszem azt elmennek nyaralni a ferjemmel es o meg itt marad, hat nem szeretnem, ha minden nap csak mekibe jarna mert nem tud bevasarolni sem, meg semmit. Egyszoval ezek a menuk is, minden ami hasznalhato, megy a receptes konyvebe:))))

16. bowie (válaszként erre: 14. - 298b15dfdd)
2012. nov. 21. 11:43

Az enyém is tele van, de nem az a lényeg.:)

Attól ugyanaz kell bele, csak föl kell írni a listára..másnak segítségképp.:)

Húst nekem pl csak halat kell vennem,kenyeret itthon sütök, zöldség gyümölcs max csak gomba, banán, narancs ami bolti. Az, hogy nekünk ez megvan a fagyóban, kamrában, itt ott, csak egy jó dolog. De gribedli most csak egy listát kért menüvel. Hogy legyen miből kiindulni másnak, akinek mondjuk be kell vásárolnia minden kajához majdnem mindent.

15. bowie (válaszként erre: 13. - F758a7200f)
2012. nov. 21. 11:40

Hát, én úgy szoktam egyébként, hogy liszt, cukor, tej, tészták, rizs, olaj meg ilyesmiből be van tárazva, hús is van, szóval én a darált hús helyett a saját listámra mondjuk füstölt húst írtam volna, vagy lekváros buktához mondjuk lekvárt..stb..dehát a támpont a lényeg, utána már mindenki úgy variál egy egy listával ahogy a saját háztartása mutatja.:)

De nagyon jó ötlet!::)

Nálunk is meguntam, hogy senki nem mond soha semmit, így mostanában minden héten leültetem a bandát, és mindenki mond 2 kaját. Ebből összeáll egy heti menü, és van, hogy egy egy kaja még át is tolódik a következő hétre, mert különben kidobódna a maradék. Amit nem hagyhatok.:)

14. 298b15dfdd (válaszként erre: 11. - F758a7200f)
2012. nov. 21. 11:27
Igazad van,de nem tudok segíteni, mivel a fagyasztóm tele van hússal,így eleve nem vagyok nullán, mindig tudok valamit főzni.Ma voltam boltban,de nem megyek legközelebb csak hétfőn.Vettem kenyeret,betettem a fagyasztóba.
13. f758a7200f (válaszként erre: 12. - Bowie)
2012. nov. 21. 11:27

Szuper!!! Ilyesmire gondoltam:)))


Persze, tudom, neked is sok minden sajat, de szepen levezetted, koszi!


Szerintem ha 4 osszejon, akkor mar kinyomtatva kesz is egy havi kaja sok filozofalas nelkul, bevasarlolistaval egyutt

12. bowie
2012. nov. 21. 11:23

Menü:

Reggelik: gabonapehely, vagy tejbegríz

Vacsora:

Hétfő:

sárgaborsó főzelék, stefánia vagdalt

Kedd:

sült hal,

rizs

Szerda:

Tárkonyos raguleves

Batyuban sült csirkemell sajttal és zöldségekkel, hájában sült krumplival

Csütörtök:

túrógombóc (maradék leves előző napról)

Péntek:

paprikás krumpli

szombat:

maradék

vasárnap:

húsleves, töltött káposzta


Lista:

gabonapehely

búzadara

2 liter tej

sárgaborsó

tejföl

darált hús

tojás

hal szeletek

rizs 1 kg (párolt rizshez és hétvégi töltött káposztához)

zöldségmix ( a ragulevesbe,ki mit gondol, nekem saját, batyushoz is lehet ugyanaz, meg a hétvégi húslevesbe)

tejszín

csirkemell (levesbe is és a batyushoz is)

sajt

krumpli (héjában sülthöz és paprikáshoz)

túró (gombóchoz búzadara van a reggelik miatt amúgy is)

zsemlemorzsa

1 nagy tejföl (így fog maradni a töltött káposztához is)

1 üveg lecsó (nekem saját, paprikás krumplit ezzel indítom)

savanyú képoszta

darált hús


Asszem fölírtam mindent.

11. f758a7200f (válaszként erre: 10. - 298b15dfdd)
2012. nov. 21. 11:22

En is:) de nem latok mas spajzaba ugyhogy konkretan leirtam a bevasarlolistat mintha nullarol indulnek (mondjuk igy is kimaradt olaj, so, de hat gondolom azert ez mar van mindenhol). Szerintem is jobb eldonteni a heti menut eleve abbol ami mar van, de mondjuk ha nagyjabol kong minden az uressegtol, hol kezdenel hozza?


Persze, ilyenkor mindenki azt mondana, hogy kell egy alapos nagybevasarlas de teszem azt, ki van szamolva a penz, hogy csak egy hetre vehetsz elore, akkor igy gyors kisakkozni egy heti menut? Lehetoleg alapanyagbol kiindulva mert a fozessel sokat meg lehet takaritani, egyszoval kis kezimunka nem art

10. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - F758a7200f)
2012. nov. 21. 11:16
Általában előre eldöntöm,hogy az adott héten mi lesz a kaja,mi van itthon,mit kell vennem.Nekem tejet,sajtot zsírt,húst, sonkát, szalonnát nem kell vennem,tojást házhoz hozzák.
9. f758a7200f (válaszként erre: 7. - Venu)
2012. nov. 21. 11:12

Nem reszleteztem tul a reggeliket mert egyik gyerek csak kakaot iszik, masik csak teat es 1 azaz gy darab muffint, en 2 fott tojast (de ez valtozo, most kiragadtam egy hetunket, a reggelimet hetente valtogatom hogy ne unjak ra de legtobbszor tojas valahogyan)


Apu semmit csak kave es narancslé vagy csak kave


Amugy kijon, es ertelme is van, egyszeruen tippeket keresek meg mert szeretem osszehasonlitani vagy masnak bevalt tippeket kiprobalni, mindig tanulunk ujat, nem?:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook