Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hematóma a terhesség ideje alatt fórum

Hematóma a terhesség ideje alatt (beszélgetős fórum)


2019. júl. 30. 12:40

Sziasztok!

Eddig csendes megfigyelője voltam a csoportnak, de most nekem is lenne kérdésem. :)

Jelenleg 10 hetes vagyok, es sajnos nekem is van egy 25 mm-es hematomam. Kelloen paramami lettem miatta, igy erosen gondolkodunk a kombinalt genetikai vizsgalaton, aminek a vervetele mar a napokban aktualis lenne. Viszont amikor olvastam rola neten, tobb helyen is azt irtak hogy a huvelyi verzes befolyasolhatja az eredmenyt negativ iranyba. Nekem pedig a hematoma folyamatos urulese miatt allando barnazason van. Ti hogy alltok a genetikaval? Nem akarom hogy a verzes miatt egy rossz eredmenyt kapjunk, es aztan megint hetekig emesszen minket az ideg, hogy vajon gond van-e.


Bocsi hogy hosszu lett. Problemamentes babavaros napokat mindenkinek! 😘😘

3. lapbarna (válaszként erre: 3. - Lovelyly)
2018. júl. 28. 07:25
6 hetes terhes, és a méhében.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - 1a93df6e5f)
2018. júl. 27. 17:18
Kérdezd meg az orvosod!
2018. júl. 27. 17:07
Sziasztok.6hetesen haematóma miatt korházba kerültem.most 9hetes multam és az utolsó ultrahangon már nem látták.valosszinű h.felszívódott.szerintetek jövőhét végén már elmehetek itthonról egész napra?nem csinálnék semmit de fekvés nem lesz megoldható.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook