Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Háziorvosomnak (nőnek) mit tudnék adni az alábbi esetben? fórum

Háziorvosomnak (nőnek) mit tudnék adni az alábbi esetben? (beszélgetős fórum)


1 2
14. bozsu55 (válaszként erre: 12. - 0adc8842b1)
2019. dec. 9. 13:14

Nagy kislány vagyok, megoldom, fórum mentesen.Akkor ha pluszban kapok valamit. Pl:odatelefonálok,recept felírásra kérek időpontot.....már ki is nyomtattam,mondja az asszisztens, ha megyek érte nem kell várnom,ha nyílik az ajtó megkapom. Ekkor kap valamit.



Sóhernak nem mondanám magam, praktikuscentrikusnak inkább.

13. Lávli (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2019. dec. 9. 12:08

Nagyon jó ötlet az aldis süti díszdobozban, meg a házi készítésű likőr is, csak tudom, hogy sok egészségügyi dolgozó nem fogyaszt el olyan ételt, italt, ami nem gyári csomagolású, ezzel is védve az egészségüket.

Így nem biztos, hogy valóban örömöt szerez az ajándék, ahogy mi szeretnénk.

12. 0adc8842b1 (válaszként erre: 5. - Bozsu55)
2019. dec. 9. 11:54

Channa és Te is elég skótok lehettek, meg ha sajnáljátok tőlük akkor bunkóság. A postás, nővérek, gyógyszerész, stb. is kap ha valaki meg van velük elégedve. Persze nem kell, nem kötelező, de valahol ha rendesek veled, egy kis szívesség.

Raspberry94: Egy 5000,-Ft.os kosarat adj nekik az lehet együtt a nővérnek és orvosnak is. Nem kell nagy valami. Csoki, egy olasz aperitif, kávé, desszert, meg nem tudom mi van benne, ami nőknek való. Egymásközt elosztják.

11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Raspberry94)
2019. dec. 9. 11:50

Ne hagyd magad lebeszélni! Nem pénzkérdés, egy kis kedvességnek örülni fog. Aldiban pl. nagyon finom mézeskalácsokat lehet kapni, két doboz alig több mint ezer forint. Átrakod egy fémdobozba, személyesebb lesz, még ha nem is te sütötted. Leveszel a válláról egy gondot, a hozzá érkezőket meg tudja kínálni.


Nem értem ezt a sok "mindek külön köszöngetni, ez a dolga' véleményt? Nektek nem esik jól, ha valaki megköszöni a munkátokat, és kiemelten kedves veletek?


Nem is értem az elégedetlenséget, miért nincs bónusz, prémium, a főnök miért nem kedves. Hisz a fizetést mindenki megkapja.

10. d29a6eeda9 (válaszként erre: 5. - Bozsu55)
2019. dec. 9. 08:58

Egyetértek.

Pedig mellék állásban ápolónő vagyok időseknél.

Ez a dolguk/dolgunk kapunk fizetést.

Itt a dokik sem fogadnak el semmit.

2019. dec. 9. 07:32
Én sosem adok semmit dokiknak, de szerintem, ha te akarsz, akkor simán megfelel egy ajándéktáskába csokoládé, kávé, így a likőr is belefér.
2019. dec. 9. 07:29
nekem volt orvos férjem, rengeteg tojást és tyúkot kapott a betegektől, anyáink alig győzték levágni.
7. bozsu55 (válaszként erre: 6. - Raspberry94)
2019. dec. 9. 06:54
Akkor költői volt a kérdésed.
6. Raspberry94 (válaszként erre: 5. - Bozsu55)
2019. dec. 9. 06:15
Ok, hogy ez a dolga, de a családomban is van két orvos, ők is gyakorta kapnak a betegeiktől ezt-azt, én meg úgy érzem ki szeretnèm fejezni elégedettségem valahogy. Csak, hogy ők mindketten férfiak, ezért kérdeztem, hogy női orvosnak mi ,,illene".
2019. dec. 9. 04:09
Szerintem semmilyen ajándék nem illik, ez a dolga.
4. vivo44 (válaszként erre: 1. - Raspberry94)
2019. dec. 9. 00:50

Szia.

Szerintem egy 4-5000 forintos ajándék-kosár megteszi.

Avagy ahogyan írod 8-10 ezer forintos....

3. Lávli (válaszként erre: 2. - Raspberry94)
2019. dec. 9. 00:12

Szerintem az túl személyes, nem bunkóság, de talán nem is illik.

Mi igényes szép könyvalbumokat szoktunk ajándékozni, nagyon örülnek neki. Pénzt én sem adok.

2019. dec. 9. 00:02
Esetleg általam készített likőr, amit amúgy a csalàdnak is készítek jó ötlet lenne? Vagy bunkóság?
2019. dec. 8. 23:59
Nem voltam soha nagy orvoshoz járó valaki, viszont az év utolsó részében adódtak olyan problèmáim, amik miatt 1-2 hetente megfordultam a dokimnál, és úgy gondolom tényleg mindig nagyon lelkiismeretes, segítőkész, csak jót tudok mondani rá. Ezért most, hogy közelegnek az ünnepek, szeretném megajandékozni, kifejezve hálámat, azért amit értem tett. Egy 40 év körüli nőről van szó, én pedig még diák vagyok, és nem keresek még annyira jól, így olyan nyolc-tízezer ft értékben gondolkodom, szóval nem ilyen ötvenezres nagyságrendben Szerintetek ez reális? Pénzt nem akarok adni. Illetve az asszisztensnőnek is vinnék valamit, vele is meg vagyok elégedve nagyon. Neki milyen értékben illene?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook