Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Házi praktikák influenza esetére fórum

Házi praktikák influenza esetére (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Házi praktikák influenza esetére

1 2
2016. febr. 13. 17:27

ha nem akarsz orvoshoz menni, akkor vegyél 20-25 szem, - 2 levél, 2 x 885 Ft - kalmopírint, 1-2 napig feküdni kellene sok citromos teát inni. Különben jó a citrálos tgea is, ha nem akarsz a citrommal küszködni

Ha nagyon köhögsz, arra nem tud gyógyszert adni a patikus, akkor ahogy Panna irta, csak kellene az orvosra szánni egy kis időt.

nekem és 25 éves fiamnak a kalmopirintől és teától kb 5-6 nap alatt nagyjából elmult.

Nekem a meleg szobában fekvás ért a legtöbbet, 2 x fél napot.

2016. febr. 13. 17:22
Azért ha fokozódik a köhögés, én csak elmennék orvoshoz, mielőtt a kizárólagos disznózsíros dunsztkötésnek köszönhetően mondjuk tüdőgyulladásig eljutna valaki.
2016. febr. 13. 17:10
Házi praktikák immunerősítésre és a téli betegségek lerövidítésére. Beköszöntött az influenzaszezon, ami akár hetekre is ágyhoz köthet.
Ennek legfőbb oka, hogy nem figyelünk oda az immunrendszerükre, ami olyan, akár egy kőfal: alkotóelemei a cink, a szelén, a vas és egyéb vitaminok.

Ugrás a teljes írásra: Házi praktikák influenza esetére
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook