Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasságon kívüli kapcsolat fórum

Házasságon kívüli kapcsolat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
604. Krisz42 (válaszként erre: 598. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 21:07

Jó lenne,ha felébrednél.Lecarom,h ho bukkansz fel,nem miattad vok fenn ott,ahol te is vagy,ennyire nem lehetsz egoista...a de igen,elfelejtettem ki is vagy.

Tudod,te még friss vagy,vannak,akik már kb.1éve azt olvasgatják,h én milyen boldog házasságban élek.Néhányan,mint pl.ittmost,tudjak,értik,h miért írom,de te le vagy maradva ezzel.Egyébként csak te tartasz ott,h egy kapcsolattal dicsekedni lehet.Én nem érzem,h ez miatt több lennék másnâl,mindenkinek boldog párkapcsolatban kellene êlnie,mindenkinek joga van hozzá,én nem vok több,ahogy az sem,aki azét szenved,h utána a mellét döngesse,h 20-30évet lehúzott a másik mellett.Ha neki jó volt néha szenvedni,akkor tegye,de azért nem kênyszerítette vagy kérte senki,h ezt tegye.A kapcsoltomról azért írok,h ne gondolja senki,h vmi utopisztikus dologról írok.Én így élek,ez van.Te is,más is ír a kapcsolatáròl,de ha nem siránkozom itt,akkor az miét bánt annyira?Gribedliről annyit,h vitatkoztunk mi már,de nem ilyen tirpák módon,hanem vitáztunk.Ha igazságtalanul piszkálnak vkit,akkor kiállok mellette.Más mellett is kiálltam,aki előtte piszkálódott,de akkor igazságtalanul kötözködtek vele.Utána jòban lettünk.De nem ezért csinâltam.Egyébként mivel mindenki lecarja,h ki mit gondol ròla,ki hogy él,nem mindegy mit írok a házasságomròl?Biztos csapnivalóan pocsék,csak szeretek hazudni....mondjuk nem tudom az miét jó,de ugy vettem észre,h valakinek ez örömöt okoz.

603. 8bff41629d (válaszként erre: 602. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 19:46
Nade hagyjunk szerintem engemet, meg az én személyemet, mert nagyon rátelepedik a viselt dolgaim ügye a topikra...És szegény topiknyitó szóhoz sem tud jutni a saját topikjában már hosszú idő óta...Szóval akkor rólam ennyit...
602. 8bff41629d (válaszként erre: 601. - Júliusi)
2013. okt. 1. 19:44
Pedig igaz...Éshát valóban van is önbizalom...(Éshát örülök akkor neki, ha szerinted se illik rám akkor a "pasi" megnevezés...)
601. júliusi (válaszként erre: 600. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 19:35

Hát ez nem igaz...:)

Van önbizalom itt, kérem alássan:)


magadat ne is nevezd pasinak:)

2013. okt. 1. 19:32
Igen...Az voltam valóban...Sőt, igazság szerint ma is az vagyok, éshát bizony nem könnyű dolog az örökös vékony jégen táncolás a feleségem, és a többi hölgy között...De eddig szerencsére sikerült mindig megmaradni épségben egy vékony ösvényen...De mindez írtózatos figyelmet és mérlegelést igényel azért örökké...És mindig attol félek, hogy egyszer el fogom veszíteni a fejemet, és akkor meglesz a baj...(Amúgy én nem szeretem magamra alkalmazni ezt a "pasi" szót...Mivel én nem érzem magam sohasem holmi "pasinak", és a nejem se így szokott nevezni szándékosan...)
599. júliusi (válaszként erre: 598. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 19:23
Nagyón kapós pasi voltál akkor ezek szerint:)))
598. 8bff41629d (válaszként erre: 592. - Anthico)
2013. okt. 1. 19:11
Hát...A dolog úgy volt, hogy évek hosszú keresési erőfeszítéseivel sikerült elérnem azt, hogy amikorra "eljött az idő a nősülésre",már csak 5 olyan barátnőm maradjon, akik szóbakerülhettek immár komolyan feleségnek...Mind az ötükkel normális párkapcsolatom volt külön-külön, éshát hárman közülök tudtak is egymásrol...Éshát várták a döntésemet, hogy kit fogok választani...Mondtam is nekik, hogy most kb 2-3 nap magányra van szükségem, amikoris eldöntöm véglegesen a kérdést, aztán majd közlöm velük a döntést...Hát...Aztán így is történt a dolog...Mikor megvolt a konkrét feleségjelölt személye, először őt hivtam fel telefonon, és mondtam a telefonba, hogy kérdezzen amit akar...Ere megkérdezte nagy félénken, hogy:"Döntöttél"? Erre én:"Igen"...Erre a hölgy:"És kit választottál"? Mire én: "Tedd fel ezt a kérdést másképpen"...Erre a hölgy izgalomtol remegő hangon:"Engem választottál"? Mire én:"Igen, téged"...Na...Hát mondom...Még most is itt van a fülemben a későbbi nejem frenetikus örvendezésének a hangjai, ami átjött a vonal túlsó oldalára a messzi távolbol...Csodás érzés volt hogy ennyire örömet tudtam neki szerezni a bejelentéssel...Sose fogom elfeledni azt a percet...
597. 8bff41629d (válaszként erre: 589. - Ittmost)
2013. okt. 1. 18:57
Krisszel az a gond, hogy neki valami kényszeres magyarázkodási komplexusa van nagyon gyakran, miszerint "olyan csodás házasságban él, hogy csak na"...Ez valami NAGYON MÉLYEN MEGHÚZÓDÓ KOMPLEXUSRA UTAL...Tipikusan a "megcsalt nők" egyik csoprtjának vannak gyakran ilyen viselkedési komplexusaik...Miszerint mindenáron bizonygatják maguknak is, meg a környezetüknek is örökké, hogy milyen "csodás az életük", holott dehogy az, csak nem mernek szembenézni a valósággal...Attol tartok, hogy a topiktársnő is valami hasonló dolgot szeretne önkéntelenül is kompenzálni örökösen, már-már szinte kényszeresen...
596. 8bff41629d (válaszként erre: 588. - Ittmost)
2013. okt. 1. 18:51
Félreértel...NEM A "HOXÁS NŐK" véleménye érdekel engem, hanem NÉHÁNY OLYAN ILLETŐÉ, AKIKNEK ADOK MINDIG A VÉLEMÉNYÉRE, és akik figyelemmel kísérik mindig az itteni ténykedéseimet...A "hoxás nők", mármint ilyen gribedlifélék, meg kriszfélék véleménye egy cseppet sem érdekel...
595. 8bff41629d (válaszként erre: 587. - Krisz42)
2013. okt. 1. 18:48
Igen persze...Már csak az a kérdés, hogy ez esetben ugyan mi a csudának olvasod örökké az ÉN hsz-eimet, és miért bukkansz fel újra és újra az álltalam látogatott topikokban? Kényszerít téged minderre valaki? Nem? És mégis csinálod? Érdekes ez nagyon...Hogy őszinte legyek, amíg TE fel nem bukkansz újra és újra az álltalam sűrűn látogatott topikokban, én még azt se tudom, hogy egyáltalán a világon vagy, nemhogy még hogy a hsz-eidet olvassam...(Ennyit akkor rólad meg a gribedlinek való jókora sluttyintásodrol...)
594. gribedli*** (válaszként erre: 592. - Anthico)
2013. okt. 1. 17:43

Es a fonyeremeny egy titusz, akinel sosincs penz es nem vesz semmit, mert nem szamol eleg gyorsan, hogy tudja, jol adtak-e vissza....


A 4 dontobe jutott pedig egy ugynevezett "belso kor"... Na, ki tudja, milyen lehetett a kulso:)))

593. bd55e3f068 (válaszként erre: 592. - Anthico)
2013. okt. 1. 17:13
Ez engem is érdekelne. Ráadásul telefonon és nem is kérdés, hanem közlés.
592. Anthico (válaszként erre: 577. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 17:10

Tudom, hogy ez nagyon off, de próbálom elképzelni, hogyan is zajlott nálatok a feleségválasztás. Öten maradtak a végére, mint jelöltek. Most akkor mindegyikkel csak ismerkedtél, és erről tudtak, és várták, hogy mikor közlöd velük, hogy pontosan kit is választasz kapcsolatra? Vagy esetleg mindegyikkel kapcsolatban voltál, megismerted őket annyira, hogy a végén az 5 közül az egyiknek megkérted a kezét, és ő a mostani feleséget?

Bocsi, ha értetlen tűnök, de sehogy sem tudom értelmezni azt, hogy 5 potenciális jelöltből az egyikkel közlöd, hogy ő lesz a feleséged. Akkor mindenki tudott a másikról is? Tudnia kellett, ha így közölted az örömteljes hírt.

591. gribedli*** (válaszként erre: 587. - Krisz42)
2013. okt. 1. 15:48
Koszi, az ertelmes hsz-eimre:) plusz adjuk hozza a "nem kell komolyan venni" tipusuakat is, mindig az olvason mulik, mit lat bele es mit nem, a hulyeskedes nem tilos...
590. gribedli*** (válaszként erre: 588. - Ittmost)
2013. okt. 1. 15:44
De en sem ertem:DDDD
589. ittmost (válaszként erre: 582. - Krisz42)
2013. okt. 1. 15:07
Szerintem csak kicsit leszaladtál a sínről a megfogalmazással:),titusznál. Nyilván neked is fontos,h megfeleljen az elvárásaidnak a férjed:h belül olyan legyen,amilyennek szeretnéd,akivel jól együtt tudsz élni közös értékrend alapján,és a külsejéhez is vonzódni tudj.Ez a jó választás(od) titka:)
588. ittmost (válaszként erre: 581. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 15:04

:D :D

Ó,édes istenem..hát ilyen fontos,hogy mit gondolnak a hoxás nők a te ízlésedet illetően? :D

vajon miért...?

587. Krisz42
2013. okt. 1. 15:00
Szerintem pedig Gribedli hozzászólásai értelmesebbek,tartalmasabbak,több igazságot tartalmaznak.Nem az a lényeg,h egy dologban hogy reagált vagy ő szemèly szerint mit csinált,itt az elképzelés,dolgok meglátása sok szemszögből a lényeg.Ő eléggé realista,ìgy objektìven tud véleményt nyilvânítani,de te titusz nem igazán vagy képben.Egy külón világban élsz,saját èrtékekkel.
2013. okt. 1. 13:01
Jó...Akor tartsd fenn azt, amit akarsz, paradox módon engem nem különösebben érdekel az, hogy TE miröl mit gondolsz, mivel számomra a saját magad álltal bevallott egykori "négerügyed" óta te egy vírtuális senki és semmi vagy a szememben, gribedli...Szóval amikor arra céloztam, hogy "vajon mások mit gondolnak időnként rólam", akkor nem az ilyesmikre gondoltam mint ami te is vagy, hanem OLYANOKRA, akiknek a véleménye azért számít nekem...Hidd el, vannak itt a hoxán sokan ilyenek...De ettöl függetlenül én sem bánnám, ha Adri tettei miatt nem nekem kéne magyarázkodnom némelyek előtt...Ennyiben tényleg jó volna ha neked lenne igazad...
585. gribedli*** (válaszként erre: 584. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 12:53

Itt a hoxan nem sokaknak szamit az, hogy neked milyen az izlesed, akinek meg szamit az eletben,azzal az eletben szabalyzod, nem itt. Legyen az hoxas, akit az eletben is ismersz, de a valosag alapjan fog megitelniNe magyarazz mar bele dolgokat, ahol nincs!


Es hogy engem ki minosit netes hsz-eim miatt, teljesen hidegen hagy, nem ismerem, nincs vele mas dolgom, nem a fonokom, nem a tanarom, sem a szomszedom, sem senkim, szerinted hol erdekel, hogy mi alapjan minosit es milyen "osztalyzatot" kapok erte? Ne rohogtess mar!


Tovabbra is fenntartom, hogy aki ezeknek a dolgoknak tobb sulyt ad, az valamilyen forman beteg

584. 8bff41629d (válaszként erre: 583. - Gribedli***)
2013. okt. 1. 12:39
Abba, hogy kettőnk közzül ki a "betegebb" itt valójában, szerintem ne menjünk bele...Pont elég olyan hsz-t olvastam már itt a hoxán, amiben téged minősítettek a felhasználók, nem túlságba kedvesen, és elismerően...Úgyhogy jó lenne ha hallgatnál,és a te agybajaidat, meg a tégedet ért kritikákat nem próbálnád átvetíteni rám...Amúgymeg bár lenne igazad, és a kutya se foglalkozna itt az én ízlésemmel...Én csak örülnék egy ilyen variációnak...
2013. okt. 1. 12:32
Az izlese mindenkinek olyan amilyen. Szerintem az eredeti, amit lattam, az sem olyan mint az o tobbi kepe, szoval tok mindegy, hogy ez a mostani jobban, vagy kevesbe hasonlit ahhoz. De te meg beteg vagy, marmint ami az agymeneseidet illeti, itt mar sok mas benyogeseidert minositett aki minositett, nem hiszem, hogy ezen barmit is valtoztat, hogy te egy atlagon kivuli szep, szepecske, atlagos, atagon aluli, randa nonek udvarolsz, egyik sem. Persze, le lehet vonni kovetkezteteseket de az izlese mindenkinek olyan amilyen, a valosag meg nem net, ketlem, hogy sok vizet zavarnal az emberek/hoxasok eleteben, mint amennyire te azt gondolod. Mint ahogy mas hoxas sem.
582. Krisz42 (válaszként erre: 576. - Nbandus)
2013. okt. 1. 12:25

Én nem azt írtam,h nem számìt,de nekem belső is fontos.

Egyébként volt olyan,akire senki nem mondta volna,h álmai pasija,mondjuk ápolt volt,csúnya se volt.Ő azt is tudta,h nekem nem ő kell,de rávett végül egy kellemes hancúrra,amit nem bántam meg,de nekem nagyon számít,h minden összhangban legyen.De ha az elején nem vesz le vmivel a lábamròl,akkor utána nem megy.Szeretem a mély hangot,szeretem,ha egy ffi magabiztos,de még nem beképzelt,ha ad magára,de nem hiú,ha intelligens,de nem tudálékos,ha sportos,izmos,de nem ekörül forog a világa.Ezek mind a belsø dolgok és amíg telefonon 6-7órákat beszélgettünk minden éjszaka,azért sok minden kiderült,nem volt telefonszex,de olyan stìlusa volt,h az átjött az éteren is.

581. 8bff41629d (válaszként erre: 580. - Gribedli***)
2013. okt. 1. 12:17
Ez azért nem ilyen egyszerü kérdés...Ugyanis az ilyen képekkel ENGEM IS MINŐSÍT, ugyanis köztudomásu dolog itt a hoxán, hogy nagyon kedvelem...Most csak képzelj bele ABBA, hogy mit gondolnak ilyen esetek után rólam a hoxázók, hogy MILYEN ÍZLÉSEM VAN AKKOR a női szépséget, és igényességet illetően? Egyszerűen nem értem még most sem, hogy miért csinálja ezt az egészet...
580. gribedli*** (válaszként erre: 579. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 11:52
Akkor meg nem ertem, mit temazol ezen? Ha ismered, nem tok mindegy, milyen kepet tesz fel? Akar Terez anyarol is tehetne:)
579. 8bff41629d (válaszként erre: 578. - Gribedli***)
2013. okt. 1. 11:46
Ne aggódj...Régebben ismerem én már őt mint te...Sokkal régebbröl...És hidd el ha mondom:Csinos nő nagyon...(Csakhát szeret örökösen bosszantani...)
578. gribedli*** (válaszként erre: 575. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 11:40
Az igazi kepet annak idejen csak 10 percre rakta ki, szoval ezt nem tudhatod, a tobbi amit eddig lattam rola, azok netes kepek. Es en csak annyit mondtam, hogy lattam, nem emlekszem jol ra, plusz csak szinte a feje es hasig latszott szoval igy egy homalyos keprol nem tudom megmondani neked, hogy csinos vagy sem, illetve, hogy az a kep mikor keszult stb. honnan tudjam, milyen a tobbi es milyen most? Szoval, hogy neked tetszik-e, azt neked kell eldontened, te altalad latott keprol, en nem nyilvanitok velemenyt:) es kotve hiszem, hogy feltenne az arcat egy olyan forum melle, amit inditott, hacsak nem a titkosaba, vegtere is barki felismerhetne. De ha gyotor a kivancsisag, kerdezd meg tole!
577. 8bff41629d (válaszként erre: 574. - Krisz42)
2013. okt. 1. 11:38
Hát...Gondolom ha nem felelnék meg akár a mai napig is a nejem igényeinek, már rég nem élnénk együtt...Úgyhogy ugye nem haragszol ez esetben azért a bátortalan felvetésért a részemröl, hogy:Talán-talán mégiscsak reménykedhetek abban, hogy énis megfelelek maximálisan a nejem igényeinek...Talán...Nade a viccet félretéve...A mai napig is emlékszek arra a pillanatra, amikor közöltem a nejemmel, hogy ŐT VÁLASZTOTTAM az 5, legvégére megmaradt feleségjelölt közzül...Sose feledem el azt a boldogságot, ami akkor áradt a hangjábol...(Ugyanis telefonon közöltem vele anno a hírt...)
576. nbandus (válaszként erre: 574. - Krisz42)
2013. okt. 1. 11:37
Na ezzel nem értek egyet. Ha valaki nem felel meg az elváráasimnak (külső-belső egyaránt), akkor nem tudok beleszeretni. Ha a párom nem lenne olyan, amilyen, akkor a 2. randira már nem került volna sor, és így tovább. Nekem igenis számított a külső, mert hiába imádtam volna a hangját, vagy a stílusát, ha a köldökömig ért volna, akkor egyszerűen nem vonzódnék hozzá semmilyen szinten. Max telefonszex erejéig.
575. 8bff41629d (válaszként erre: 573. - Gribedli***)
2013. okt. 1. 11:31
Na ugye...Csinos nő a mi Adrink szerintem, én nemis akartam hinni a szememnek először, amikor megláttam azt a képet...Attol tartok hogy mindazt amit csinált, szándékos provokálás okán tette...Éshát legfőképpen rám kihegyezve a dolgot...De hogy mi okbol? Arra nem tudok sehogyse rájönni...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook