Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Házasság első látásra! fórum

Házasság első látásra! (beszélgetős fórum)


ápr. 5. 07:05
Véleményem szerint a tegnapi adásban elég érdekesen alakultak a válaszok az együtt maradás kérdésében.
ápr. 4. 10:45
Nézem esténként...fura Nők fura pasik🙉🙈
márc. 28. 01:09
ez megy nalunk is.en szoktam nezni!
27. tumbo2 (válaszként erre: 20. - Amaunet)
márc. 27. 15:44
én az ilyeneket nem is nézem,belenéztem,5 perc elég is volt belőle.
26. tumbo2 (válaszként erre: 23. - Bichi)
márc. 27. 15:41
szerintem is volt.
25. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Lady Lavender)
márc. 27. 15:41
nagyon ügyes,vagy én vagyok lassú.mire megpucolom a krumplit,kiklopfolom a húst,vagy úgy van,mint a Jamie,aki még a céklát is pucolva,főzve veszi.minimum pár óra.persze nem egy krumplit,meg egy szelet húst sütök.ennél valamivel egyszerűbb a tejfölös tészta.kifőzöm,aztán összemelegítem,kész is.félóra sincs.
24. Sirga (válaszként erre: 9. - Pasionella)
márc. 27. 15:10

Láttam a műsor eredetijéből pár részt. Az tetszett, érdekes volt nézni, ahogy ismerkednek a párok, alakulnak a kapcsolatok. Féltem is, hogy a TV2 ezt (is) tönkreteszi.

Itt a "szakemberek" helyenként óriási hibákat követtek el. (Pl. épp Hilda esetében: az első percben kiderült, hogy neki gondot okozna elköltözni más városba. De vehetjük Petrát, aki mindenképpen szeretne gyereket, a párja meg nem. Alapvető ellentétek - mégis, mi alapján párosították őket? Nem volt más?)

23. Bichi (válaszként erre: 21. - 33d9e639ec)
márc. 27. 13:49
Főleg, hogy mindegy volt már valami véletlen folytán valamelyik tv műsorban...
22. Lady Lavender (válaszként erre: 15. - Pasionella)
márc. 27. 11:14

Nekem is volt ilyen kolleganom. Azt csak magamban jegyeztem meg, mikor mondta, hogy "az auto a szervizben van", "a mittudom en mit meg minding nem szerelte meg". Kozben hajnali 5-kor, mikor indultunk haza, mondta, 11-kor felkel, hogy 12-re meglegyen az ebed, mert a nagysaga hetvegen sem szeret kesobb enni.

Ha neki ez jo...

márc. 27. 11:13

Fórumindító, azért ne vedd komolyan ezeket ... Az ilyen műsorokban forgatókönyv van, azért, hogy nézzék, utálkozzanak rajta, csodálkozzanak, beszéljenek róla és fórumot nyissanak. Ez a céljuk. Elérték, mert megtetted.


Ha szórakoztat a műsor, nézd nyugodtan :)

márc. 27. 11:12
Számomra az ilyen műsorok a legszánalmasabbak. Hasznosabban is el lehet tölteni az időt, mint ezeket nézni.
19. 33d9e639ec (válaszként erre: 14. - Süti 2)
márc. 27. 11:11

Te honnan tudod, hogy barkácsol-e annyit minden egyes nap, hétvégén is, ami megfelel a napi főzés, elpakolás, ágyazás, terítés, mosogatás, mosás, bevásárlásnak?

Nem tudod.


Ezt írtam az előzőben is:

Egyébként igen, mindenki kijelentheti, hogy ő nem akar rabszolga lenni, aki többet dolgozik ingyen, mint a másik fél.

18. Amaunet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 11:10
Azt mondja, amit megírnak neki.
17. Süti 2 (válaszként erre: 16. - Pasionella)
márc. 27. 11:08

Nálunk közösen csinalunk mindent.

Tök jól működik a kapcsolatunk

16. Pasionella (válaszként erre: 14. - Süti 2)
márc. 27. 11:06
Ha nem mindennapos a barkácsolás vagy legalább heti 3 alkalmas akkor nincs miről beszélni, ez ilyen egyszerű. Normális kapcsolatban mindenki csinál mindent és nem azt nézi ki mit csinált hanem hogy miben tud még jobban a másiknak segíteni.
15. Pasionella (válaszként erre: 13. - 33d9e639ec)
márc. 27. 11:05
Egy kolléganőm szokta hangoztatni, hogy a párja azért nem segít a házimunkában mert övé az autó meg a garázs takarítása :-D ezen mindig jókat szoktam nevetni mennyire hülyére veszi a pali....
14. Süti 2 (válaszként erre: 13. - 33d9e639ec)
márc. 27. 11:05

Honnan tudod h egy férfi mennyit barkacsol , stb.?

Férfiakmk is tesznek vesznek mindennap.

Neharagudj olyan nem jó felfogásod van.

13. 33d9e639ec (válaszként erre: 5. - Süti 2)
márc. 27. 11:01

Igen, vannak. Csakhogy a házimunka naponta van, mindig, szerelésbarkács pedig nem napi feladat.


Egyébként igen, mindenki kijelentheti, hogy ő nem akar rabszolga lenni, aki többet dolgozik ingyen, mint a másik fél.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Libikóka)
márc. 27. 10:56
Igen !
11. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 10:55

Ez egy műsor,,szerepelnek.

Főleg.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Pasionella)
márc. 27. 10:54
Jól mondod!!!
márc. 27. 10:52

Ezt az ominózus párbeszédet nem láttam de a műsor úgy hülyeség ahogy van, legalábbis ebben a kivitelezésben.

Inkább csináltak volna egy magyar Love is blind műsort...ott ugyanúgy összeválogatnak szakemberek 10-10 embert de mielőtt megkérik egymás kezét 10 napig folyamatosan beszélgetnek randik keretein belül, aztán már csak 1-1 emberrel akivel a legtöbb a szimpátia. Ha eljegyzés van 10 nap után, elmennek nászútra majd összeköltöznek és van 1 hónapjuk eldönteni össze akarnak házasodni vagy sem. Ha 10 napig beszélgetsz egy emberrel anélkül, hogy látnád megismered a személyiségét, tudsz valamilyen kötődést kialakítani, utána személyesen kiderül van-e kémia stb....

Ebben a műsorban kapásból összeadnak ismeretleneket, mintha te hozzámennél az utcán az első emberhez akit meglátsz, eleve halálra van ítélve az egész, arról nem beszélve, hogy a legtöbb nő önértékelési problémával küzd vagy túl sokat képzel magáról, a pasi ilyen hisztis nőkkel pedig túlontúl megértőek tehát ott is van gond nem kevés, hogy eltűrik ezeket a dolgokat. Legtöbbször a nők pártját fogom de ebbe a műsorban olyan "selejtes" nőket sikerült kiválasztani, hogy kb az összes palit sajnálom.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Libikóka)
márc. 27. 10:50
Annak a csajnak hülye felfogása van.
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 10:47

Senki sem attól lesz"rabszolga" ha megcsinálja amit amúgy is meg kell.

Ha annak érzi magát az rossz kapcsolatból ered.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 33d9e639ec)
márc. 27. 10:45
Ne gondold túl.
5. Süti 2 (válaszként erre: 4. - 33d9e639ec)
márc. 27. 10:44

Vannak olyan házassagok ahol nő csinalja a házi munkát férfi pl garazs ,auto szereles ,barkácsolas.

Akkor a pasi is kijelenthetne h ő nem rabszolga.Ez hülye felfogas a csaj részéről.

Mindenki máskepp osztja el ,megbeszeles alapjan.

4. 33d9e639ec (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 10:38

Akkor te sem neki dolgozod le a házimunkát. Az rabszolgaság, ha alapértelmezett egy kapcsolatban, hogy az egyik, egyébként dolgozó fél feladata a házi munka vagy annak a nagyobb része, ebben igaza van ennek a szereplőnek, akit említettél, hiszen az egyik fél sokkal többet dolgozik ingyenmunkát a másik helyett is.


Ha közös feladatok vannak, akkor nem az.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 33d9e639ec)
márc. 27. 10:34
Van mikor en főzök van mikor ő és ez igy van mindennel
2. 33d9e639ec (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 10:30

Nem ismerem a műsort, de amit írsz, ahhoz hozzászólnék.


Mivel én is ugyanúgy teljes állásban dolgozom, mint a férjem, és mivel a férjemnek is pont annyi erőfeszítésébe kerül főzni, mert éhes lesz ő is, takarítani, mert koszol ő is stb, így nem értem, mi ez a "férjemnek főzök, takaratok", amit írsz. Ha nem lennél házas, nem takarítanál? Miért neki csinálod? Az ő alkalmazottja vagy?


Ha HTB vagy, az persze, más, akkor az a munkád, hogy ellásd a háztartást. De ha nem, akkor az a családtagok közös feladata.

márc. 27. 10:21

Műsort nézem ,és meglepődtem mikor Hilda kijelentette "nem vagyok rabszolgalány".

Vannak nők akiknek mást jelent feleségnek lenni ,én másképp gondolom.

Számomra nem rabszolgaság ha a férjemnek főzök ,takarítok stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook