Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasan szeretővé válni és új életet kezdeni fórum

Házasan szeretővé válni és új életet kezdeni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
20. 9536810fa1 (válaszként erre: 18. - 0b18315731)
2011. okt. 17. 07:20

Kellemes reggelt, szép napot Neked is! :)

Általában 4-kor kelek, és attól fogva zajlik az életem. :) A munkahelyre az imént értem be. :)

2011. okt. 17. 05:50
A fórum témához hozzászólás,én is inkább kilépnék ezzel mutatnád neki az utat,hogy bezzeg te voltál olyan bátor,persze felvállalni nem kell,hogy ő a szeretőd a férjednek nincs köze hozzá és nem éppen ez az a helyzet amiben érdemes őszintének lenni.Szeretőd látná,hogy kiléptél és utána maradna ez a forma,hidd el hogy idő múlva ha valóban imád téged és elég türelmesen vársz rá,ő is lépni fog.A pasik nehéz esetek,gondolom van lelki furka otthon is...Gondolj azért abba bele,hogy nő vagy és vajon neked hogyan esne,ha a férjed sejtenéd hogy esetleg félre kufircol?Gyanítom nem esne jól,hiszen a pasik egy pár numeráért bármi hazugságra is képesek,nekik ez vérükben van,hogy vadásszanak,tehát két esélyes a dolog,de ha már úgy sem jó a házasságod igazából nem veszítesz semmit sem.Viszont nem biztos hogy az ő házassága olyan rossz mint a tied és lehet éppen te arra voltál jó,hogy vissza találjon a feleségéhez.A pasik a biztonságot még nehezebben adják fel mint a nők.Szóval lépj ki és várjál rá,ha ő is úgy érez mint te a következő fél évben kiderül.Sok sikert!Puszi
18. 0b18315731 (válaszként erre: 17. - 9536810fa1)
2011. okt. 17. 05:12
Békucim,te sosem alszol Életke?:-)))Mindíg beléd botlok.Puszim:-)Jó reggelt
17. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Karmacoma)
2011. okt. 17. 04:34

Lépj ki, ha xar a házasságod, és ha mersz egyedül új életet kezdeni. A pasit meg helyén kezeld szerintem... néha veled van, néha nem.... ez eltarthat egész életetek végéig, ha erre... ennyire van igényed.

A férfiakból nagyon kevés az, aki mer lépni, aki fel meri vállalni azt, hogy új életet épít... deeeeeee vigasztaljon a tudat, hogy láttam már ilyent. :))

16. bnedora (válaszként erre: 15. - Ade3888e36)
2011. okt. 17. 01:50
Anno, anyósom is otthagyta apósomat, és a férjemnek mondta ezt el. A férjemnek azóta is lelkiismeret furdalása van, hogy ezt hagyta. Anyósom nagyon rosszul választott, 30 évig csak szenvedett mellette. Elhagyni nem merte, mert egy erőszakos, gyilkossággal fenyegetőzött férfi volt. Igaz, nem minden ember egyforma, de nem tartom etikusnak az ilyen viselkedést.
2011. okt. 17. 01:34
Anyám 25 év házasság után most apám volt kollégájával és barátjával lép félre. Boldogabbnak tűnik mint valaha, de azért ez még sem fair dolog. Én nem fogom kiborítani a bilit mert valaki ígyis úgyis sérülne. Nehogy én legyek a hunyó. Inkább úgy teszek mintha nem tudnám. Apám meg vagy rájön vagy nem. A pasas egyébként kétszeresen elvált és 3 gyereke van.
14. fazema (válaszként erre: 12. - Ed96c5c4f3)
2011. okt. 17. 01:13
Elég szomorú...
13. 04e95f637a (válaszként erre: 12. - Ed96c5c4f3)
2011. okt. 17. 01:05
egyetértek! :)
12. ed96c5c4f3 (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2011. okt. 17. 01:01
a szerelem nem válogat-nős-nem.Azvan,vagy nincs..
11. ed96c5c4f3 (válaszként erre: 4. - E16fe97baf)
2011. okt. 17. 00:57
de lehet guzs,pl a gyerekek!A többi stimm.
10. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - 6b006fc769)
2011. okt. 17. 00:48
ezt ugye ketten kell akarni. és ebben az esetben ez egyoldalúnak tűnik ez az akarás.
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - 5c78a129cc)
2011. okt. 17. 00:34
na de ő egészen akarja már.
2011. okt. 17. 00:29
Elválnék mindenképp,a pasit meg válaszút elé állítanám,ott egyből kiderülne mit akar.Ez a sok hezitálás a részéről tényleg azt mutatja hogy nem mer lépni,vagy nem akar.
7. 5c78a129cc (válaszként erre: 1. - Karmacoma)
2011. okt. 17. 00:15

jamaica' aroma :)


Nagyon ritka a feleségét, gyermekeit elhagyó férfi. Ezt neked is tudnod kell.

Az alapvetés az, hogy te így is belementél a kapcsolatba. És nyilván folytatod így is. Miért is válna el? Megvan a kis megszokott otthona, a pénze, a vasalt ingei, a családi ünnepek, és megvan a titkos kis fűszer az életébe, a friss p.. izé hús, a titkolt szerelem.


Tényleg az jut eszembe, hogy a századik ilyen topik, ahol egy reménykedő nőt próbálnak tucatnyian lebeszélni, nulla sikerrel. Az egyetlen dolog, ami ennek véget vethet, az az ultimátum, aminek könnyedén az lehet a vége, hogy VALÓBAN a családját választja, és nem találkoztok többet. Most látod, legalább az illúziód megvan, szóval ha akarod a pasast, akkor ne bolygasd a témát.

2011. okt. 17. 00:03
Nagyon sok hasonló fórum van már itt a Hoxán. Azért nem értem, hogy miért van az, hogy legtöbbször nős férfivel kezdtek új kapcsolatot. A probléma mindig a férfi felesége, mert ilyen meg olyan, és a végén nincs válás. Szerintem kevés az a történet, amelyik tartós lesz ilyen szituból. Ne értsétek félre, nem bántani akarok senkit, csak érdekel.
2011. okt. 17. 00:03

Lehet, hogy ez a szerelem arra volt való, hogy felsimerd, a régi kapcsolat nem menthető. Lehet, hogy többet nem kellene várnod ettől a szerelemtől.

Valószínű, hogy a házas férfi a kezdetekkor azért választott házas szeretőt, mert valóban nem akart válni és ilyen esetben a legkisebb a borítás kockázata (tudod, ha minkettő házas, akkor senkinek nem áll érdekében, hogy kiderűljön a kapcsolat) A te helyzeted megváltozott, az ővé nem. Ő továbbra is egy titkos kapcsolatot szeretne.

2011. okt. 16. 23:58
Szia! Ha szenvedsz a házasságodban akkor lépj, ne az új szerelmed miatt hanem magad miatt...a férfiakról tudom hogy ha menni akarnak mennek, nincs kifogás, nics "gúzs" ami a feleséghez köti...
2011. okt. 16. 23:58
Ennyire nem működik a házasságod, akkor lépj ki, de NE ezért az új férfiért, mert innen érezni a kamuszagot amit áraszt!
2. d43485a76e (válaszként erre: 1. - Karmacoma)
2011. okt. 16. 23:56
Még hiszel a mesékben?
2011. okt. 16. 23:53
Egy rossz házasságból szeretnék kilépni, egy házas férfi lett a szeretőm. Nem ez az oka, ám ez a szerelem egyértelművé tette számomra azt, amivel nem voltam hajlandó eddig szembesülni: hiába is erőltetem a házasságomat, nem érdemes tovább foltozgatni, mert a férjem képtelen a változásra. Én így mérhetetlenül boldogtalan vagyok és félek meg fog betegíteni a marakodás. Szerelmemmel mindkettőnk életének legnagyobb szerelmét éljük meg, DE a körülmények nagyon nehezek. Még nem régóta vagyunk együtt (6 hónap ), ÁM a kezdetekkor kijelentette nem kíván elválni. Rengeteget vívódik, gondterhelt, nem tudja mit tegyen,mert ha a szívére hallgatna rohanna hozzám,de valami gúzsba köti. Nem beszél róla, hallgatag és tehetetlenül áll előttem. ( Feltehetően a vagyon megosztása, a felesége komoly befolyása a probléma) Kérlek benneteket adjatok tanácsot, vagy ha ti sikeresen kiléptetek egy előző házasságból és egymáséi lettetek , írjátok meg tapasztalataitokat. Kérlek Benneteket segítsetek!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook