Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Havonta vagy több hónapra vásárolsz élelmiszert? fórum

Havonta vagy több hónapra vásárolsz élelmiszert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
1841. Bibeszál (válaszként erre: 1839. - Kannanana)
2023. jan. 23. 06:53

Több hónapra vásárolsz be?

Erről írhatnál bővebben. Miért van szükség a több hónapos bevásárlásra. Arra gondoltam itt hogy esetleg messzebb laksz egy bevásárlóközpont- tól, vagy mert ez egy megszokott dolog nálatok előre hónapokra vásárolni. Igen így sosem fogy ki otthon az élelem és egyéb dolgok talán.

1840. Bibeszál (válaszként erre: 1838. - Nengel)
2023. jan. 23. 06:36
Szia. Nagyon sajnálom a történteket és párodnak kívánok mielőbbi gyógyulást, erőt és egészséget. Először hallom hogy létezik goods market, de utánna néztem hogy elég sok megyében vannak üzletei. Ez valami olyasmi lehet mint a Tom market üzlet lánc nálunk. Gondolom.
1839. kannanana
2023. jan. 21. 19:03
Több hónapra, ha valami akciós. Amúgy heti többször járok boltba.
1838. nengel
2023. jan. 21. 18:46
Nálunk csak Coop és egy goods market van. Másik településen van Lidl és penny. De ilyen benzin árak mellett nagyon meggondolandó, hogy átmenjünk vásárolni vagy sem. Decemberben a párom szívinfarktust kapott és újra kellett éleszteni. Így jártuk a kórházat.
1837. Bibeszál
2023. jan. 21. 14:47

Folytatódik. Aztán így lavírozok a boltok között.

A százforintosba is be-be járogatok aztán Rossman,de gondolom nem csak én vagyok az egyedüli aki nem tud egy helyen megvenni mindent. Unokáimnak pl a pepkóba járok vásárolni ezt-azt meg a Tescóba mert ott olcsóbb sok minden mint a baba boltba.

1836. Bibeszál
2023. jan. 19. 21:58

Nálunk Tesco,Penny,Lidl,Spar,

és több kisebb Tomm marketek vannak.hó elején már mindent bevásárlok de több helyen veszem meg az árúkat, vannak olyan termékek amit szeretek használni a megszokott de azt pl nem kapom meg

1835. cilabogyó (válaszként erre: 1834. - Liliom10)
2023. jan. 18. 14:28
Nálunk nincs, csak két közeli városban. De még úgyis megéri havonta egyszer elmenni, és olyankor más egyéb dolgot is ott intézni. Örülök, hogy benéztünk oda.
1834. liliom10 (válaszként erre: 1833. - Cilabogyó)
2023. jan. 18. 13:37

Nálunk már évek óta van " ecofamily" bolt. Érdemes ott vásárolni, sok minden olcsóbb, mint a Te..o-ban. Romlandót, hűteni valót nem árulnak, de a többit érdemes ott megvenni. Sokszor nincs kedvem egy nagy szupermarketet végiggyalogolni, ez pedig normál méretű bolt, és sokféle áru van, még a reformkonyhához is.

[link]

1833. cilabogyó (válaszként erre: 1832. - Bibeszál)
2023. jan. 18. 07:48
Köszönöm a jókívánságokat! Várjuk továbbra is az unokáidról a képeket, meg a vásárlási tapasztalataidat. Én ma akarok venni csirkelábat, mert mindig teszek a húslevesbe. Tervezek még egy kis májat és zúzát is venni. Hogy mennyiért azt nem tudom. Egy kis darált hús kellene még, aztán minden lesz itthon. Hétvégén az Echo familyben jártunk, meglepődtem, hogy sok minden mennyivel olcsóbb. A kávé pl., de hoztunk pár sört a fiúknak, az is 100 ft-tal volt olcsóbb. Ha van a közeletekben nézzetek be. Lehet rendelni online is tőlük, országosan kiszállítanak, azt hiszem 33.000 ft felett már ingyen szállítanak. Mai árak mellett egy nagy bevásárlásnál könnyen összejön.
1832. Bibeszál (válaszként erre: 1831. - Bibeszál)
2023. jan. 17. 12:20
Nagyon jó állatorvos a fiad barátjának az apja. Én is állat barát vagyok és örülök hogy sikerült a 2 cicád életét megmenteni. Kívánom sokáig egészségesek legyenek. Üdvözlettel; Bibeszál.😘
1831. Bibeszál (válaszként erre: 1829. - Cilabogyó)
2023. jan. 17. 12:16

Köszi szépen. Gratulálok az esküvőhöz 25- ikén érezd jól magad.

És remélem hamarosan lesz unokád is. Sok sikeres éveket kívánok neked, és boldog családi összejövetelek.

1830. cilabogyó (válaszként erre: 1827. - Bibeszál)
2023. jan. 14. 19:36
Köszönöm szépen, a cica már jól van. Szerencse, hogy az állatorvos a fiam barátjának az apukája, ezért maximálisan próbál mindent megtenni, de nem ígért semmit. Viszont nekik is sok cicájuk és kutyájuk van, ez az állatszeretet látszik is rajta. Már mindkét cicánkat visszahozta a halálból, nagyon hálásak vagyunk érte.
1829. cilabogyó (válaszként erre: 1827. - Bibeszál)
2023. jan. 14. 19:32
Nagyon édesek az unokáid és igazán nagyfiúsak ebben a ruhában. Én is szeretnék már unokát, remélem hamarosan eljön. A nagyobbik fiamék március 25-én esküdnek. Remélem utána jön a baba is majd. A lányom az idén már 30 éves lesz, jelenleg nincs senki a láthatáron. (Sajnos egy szép kapcsolata ért véget másfél éve). A legkisebb gyermekem most volt 25 éves, neki sincs barátnője.
1828. Bibeszál
2023. jan. 14. 14:25

Szép napot mindenkinek. Nekem

kellet megintcsak egy hónapra bevásárolni így januári hónapban. Az ünnepek alatt és után szinte legtöbb dologból amit vásároltam hiányzott vagy teljesen elfogyott.

Amiből több maradt meg az a lefagyasztott húsok. De bab, vaj,zsír, konzervek,tésztákat,sampon, papír kéztörlő, wc Papír, mosópor szappan, és tusfürdő, stb. Lényeg hogy már meg vannak vásárolva

1827. Bibeszál (válaszként erre: 1823. - Cilabogyó)
2023. jan. 14. 13:55
Szia. Remélem a cicád meg gyógyul mielőbb és semmi komolyabb baj nem lesz. Köszönöm érdeklődésedet igen jól vannak az iker unokáim és szépen fejlődnek. Nőnek, híznak. Feltöltöttem őket. Mostmár 2 hónaposak.
1826. globus
2023. jan. 13. 10:54

Bolondokháza van a Sparban,gondolom 20 %-os kuponok miatt...

Alig lehet mire beváltani, ilyenkor szinte minden termék "akciós", és azokra nem jó. Biopon folyékony mosószerre és császárszalonnára tudtam kettőt felhasználni. Olyan nem veszek miatta, amit nem akartam 🙂

1825. cilabogyó (válaszként erre: 1824. - Papája)
2023. jan. 12. 19:43
Köszönöm szépen. Én is a szomszédra gyanakszom. Az egész porta egy katasztrófa, semmit nem csinál pár éve. A cicák a melléképületének a padlására járnak. Lehet, hogy nem méreg, csak romlott élelmiszer volt, de már holnap egy hete. Nem véres a széklete, kezd erősödni.
1824. papája (válaszként erre: 1823. - Cilabogyó)
2023. jan. 12. 09:46

Jobbulást kívánok a cicának.

Sajnos én már több cicámat veszítettem el mérgezés miatt, mióta 6-7 éve ide költözött egy új szomszéd. Írtja a rágcsálókat és vele együtt a cicákat is. A saját macskája is áldozat lett azóta nem történt baj, csak el ne kiabáljam.

1823. cilabogyó (válaszként erre: 1822. - Bibeszál)
2023. jan. 12. 07:36
Igen, mindenki helyre jött. Kivéve az egyik cica, ő pénteken lett beteg, akkor vittük orvoshoz. Hétfőn kellett visszavinni, még kapott 3 szurit, remélem az már elég lesz. Még nem váltottam be az aprópénzt, de jól fog jönni. A cica kezelése is sokba került. Szerencsére az idén még nem sokat kellett vásárolnunk, mert decemberben mindig betárazom magamat jobban, így alig járunk boltba. Hogy vannak az unokáid? Van már új képed róluk?
1822. Bibeszál (válaszként erre: 1821. - Cilabogyó)
2023. jan. 11. 20:40

Szia. Remélem azóta meg gyógyult a család teljes tagja. Olvastam hogy aprópénzt

te is egy perselybe rakod. Hát igen. Mi is ugyanezt tesszük és mikor szükséges akkor beváltjuk. Januárban nekünk is jól jött a spórolt apró.

1821. cilabogyó (válaszként erre: 1820. - Bibeszál)
2023. jan. 2. 07:59
Szia! Sajnálom, hogy Te is beteg lettél. Mi családosan lettünk covidosak, pár nap eltéréssel. Még mindig nem vagyok teljesen jól, sokat pihenek, fáradékony vagyok. Örülök, hogy azért sikerült unokáznod is. Nekem még a héten nincs munka. Így az itthoni teendőimet végzem. Átnézem a készleteimet, mit tudok januárban kihozni belőle. Csak amit nagyon muszáj azt akarok venni, a december elég sok kiadással járt. Képzeljétek! Több mint egy éve gyűjtöttem az apró pénzt. Amikor már sok volt a pénztárcámban, külön kis dobozokba tettem a 10, 20, 50,100 és 200 ft-osokat, na meg az ötforintosokat is. Tegnap megszámoltam, be akarom váltani valahol. 24 350 Ft. Nagyon örültem neki, évelején jól jön. Szerintem a bevásárlásom kijön belőle.
1820. Bibeszál
2023. jan. 2. 06:53

Sziasztok. 2023- at írunk. Először is Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek. A karácsonyi ünnepeket családi körben tartottuk, aztán beteg lettem 27- ikén ami 4 napig tartott így sajnos a szilvesztert ágyban töltöttem gyógyszerekkel. Elsején már teljesen jól lettem és láthattam az unokáim.

Jó idő volt az nap és a szabadba iker babakocsival jó nagy sétát tettünk lányommal.

A picurkák jó mélyen alukáltak, és persze nekem is jól esett végre a mozgás 4 nap után. Ma Január másodika van. Remélem hogy nektek jól sikerült átvészelni az ünnepeket minden baj, probléma nélkül, és jókat főztetek, sütöttetek,ettetek, ki-ki a maga módján.

Jönnek a megszokott hétköznapi teendők és sok helyen már dolgozni is kell menni. Jó magam is ma már 8- ra indulok meló van. Hát mégegyszer köszönöm hogy vagytok és remélem lesztek ezen az oldalon továbbra is. Puszilok, ölelek mindenkit sok szeretettel.🥰

1819. bozsu55
2022. dec. 31. 20:14
Boldog új évet mindenkinek!
1818. libikóka
2022. dec. 31. 19:36
BUÉK mindenkinek 🌟🎊🍹🎊🎉🧨🧨
1817. fokhagyma (válaszként erre: 1816. - Nengel)
2022. dec. 31. 19:24
Én is! Én is!!!
1816. nengel
2022. dec. 31. 19:22
Nagyon boldog békés új évet kívánok!!!
1815. cilabogyó (válaszként erre: 1814. - Franc22)
2022. dec. 31. 14:03
Így igaz. Mire élveznénk igazán az ünnepeket, addigra vége. Nálunk is visszamentek a gyerekek, magunkba maradtunk. Ma teljesen egyedül. Férjem estig dolgozik, addig egyedül vagyok. Remélem az új évben is sokat írunk majd, nem fognak ki rajtunk az árak. Nagyon boldog újévet kívánok mindenkinek! A ma este teljen mindenkinek jól, szórakozzatok sokat, felejtsétek el a mindennapi gondokat.
1814. Franc22
2022. dec. 28. 17:45

Utólag Nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk Mindenkinek!

Remélem jól sikerült.

Sajnos nagyon hamar eltelt.

1813. cilabogyó (válaszként erre: 1811. - Bibeszál)
2022. dec. 26. 07:23
Boldog karácsonyt Nektek is, remélem a jövőben is megmarad ez a fórum, és jó ötletekkel segítjük egymást. Szükségünk is lesz rá az ünnepek után, mert azért valljuk be, akár mennyire szolidan ünnepelünk, akkor is költséges hónap a december. Hihetetlen, hogy már ennyi idősek az unokáid. Még most születtek.
1812. ,zumba (válaszként erre: 1811. - Bibeszál)
2022. dec. 23. 14:29
Megvan minden szerencsére, már készültek apró sütemények, most a férjem épp a mákot és a diót darálja a bejglihez. A káposztánk jól megsavanyodott, abból készül a töltött káposzta. Igyekszem én is nem az utolsó napra hagyni mindent. Nektek még örömtelibb lesz ez a karácsony, hiszen most először beragyogják a picik! Boldog, szép ünnepet kívánok.
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook