Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondolnátok, ha a párotok szeretne egy nővel haverkodni? fórum

Mit gondolnátok, ha a párotok szeretne egy nővel haverkodni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
50. aszparagusz (válaszként erre: 29. - 5236d12e25)
2021. júl. 4. 18:09

Létezik. Azért mert neked mások a tapasztalataid, van.


Nekem egy volt évfolyamtársam, több, mint 35 éve. A nagyobbik lánya a keresztlányom. Sem a feleségét sem az én férjemet nem zavarja, ha alkalomadtán beülünk kávézni, esetleg vacsorázni.

49. timycat (válaszként erre: 44. - Simple)
2021. júl. 4. 17:38
Teljesen egyetértek.
48. timycat (válaszként erre: 42. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 4. 17:36

Nekem több fiúbarátom is volt (gyerekkorból, suliból indult barátságok, mindig inkább a fiúkkal lógtam), akikkel később is elmászkáltunk és semmi közeledés nem történt. Volt hogy 3-4 fiúval mentem síelni, vagy nyaralni.

Általában a fiúk barátnői/későbbi feleségeik nézték a mi barátságunkat (de volt amelyik az egész társaságot) rossz szemmel. Engem nem zavart volna ha a barátnők/feleségek is velünk tartanak, de ők nem akartak, inkább behisztiztek. Sajnálom, hogy ilyen korlátolt az emberek nagy része. A fiú barátokkal szépen "elengedtük" egymást, jó ismerősök lettünk csupán.


Férjemet - mert akkoriban már együttvoltunk - nem zavarta. Menjek, érezzem jól magam, vigyázzanak rám és vár haza. Mikor csak barátnőkkel mentem nyaralni akkor féltett, hogy bajunk esik, a fiúkkal nyugodt szívvel "elengedett".


Akikkel szükségem volt (lett volna) az ösztönök visszafogására sosem bandázni, kirándulni vagy nyaralni terveztem velük.

2021. júl. 4. 17:30

A kisebbségi véleményekhez csatlakozom. Barátkozás párti vagyok ellenkező neműek esetén is. A legjobb barátom pl nő, de vannak más nő barátaim is. Sosem volt gond a közös programokból. Fordítva sem. Két párom is olyan volt, hogy szívesen barátkozott férfiakkal. Azt mondták unalmasak nekik a tipikus női témák, ezért otthonosabban mozognak férfiak között. Megértettem. Ők is megértették, ha nőkkel barátkoztam.


De! Úgy látom ez a legtöbb párkapcsolatnál ez nem működik, és a legtöbb embernél sem. Jól látható a hozzászólásokban is. Ráadásul a legtöbb férfi nem tud nőkkel barátkozni (a nők még csak csak). Még a két legközelebbi férfi barátom is teljesen értetlenül áll azelőtt, hogy nőkkel tudok barátkozni. Az egyik ki is mondta a nők "arra" vannak. A férfiak pedig barátkozásra. Ez teljesen általános férfi hozzáállás.


F1-re térve. Ha a párod régebben is barátkozott gond nélkül nőkkel, akkor szerintem nincs gond. Ha nem volt rá sosem jellemző, akkor eléggé gyanús sajnos a dolog.

46. 71ddaa07fa (válaszként erre: 44. - Simple)
2021. júl. 4. 17:02
Nem csak most élünk ilyen világot, mindig is ez volt. Két egymásnak rokonszenves, különböző nemű ember, ha sok időt tölt egymással, annak előbb utóbb szex lesz a vége. Nem azt mondom, hogy első alkalommal az lenne. De, ha ez a túra jól sikerülne, akkor jönne egy ismétlés, ahol talán még közelebb kerülnének egymáshoz a felek. Egyre inkább többet engedne meg a két ember egymásnak. Ahogy azonos neműeknél is van. Először csak tapogatózás folyik ahol megismerik egymást, majd szépen lassan kialakul egy közvetlen baráti kapcsolat. Csak az azonos neműek ritka, hogy lefeküdjenek egymással. Viszont egy férfi és nő között a kezdeti apró érintésekből, szép lassan odáig jutnának a felek, hogy az ágyban fejeződne be a túra egy erdészházban, vagy valami panzióban a folyópart mellett.
45. Altair (válaszként erre: 44. - Simple)
2021. júl. 4. 16:54
Itt nem szóváltásról van szó. Közös, aktív program, ami alatt egy kósza szexnél akár komolyabb belehabarodás is lehet, főleg, ha ennyire azonos dolgok érdeklik őket. Nem arról volt szó, hogy nőkkel beszélget a pasi. Hanem kettesben közelebb kerülne hozzá - a barátkozás is közelebb kerülés. Ez meg ingoványos talaj.
44. simple (válaszként erre: 42. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 4. 16:50
Nekem nagyon sok férfi ismerősöm van, akivel jól elvagyunk, jól érezzük magunkat együtt, de valahogy nem szoktam azon gondolkodni, hogy hú de szexelnék velük. Aztán persze van olyan, hogy meglátok csak úgy valakit, és azonnal arra gondolok, hogy rögtön szexelnék vele. De nálam ez a kettő tök más viszony. Ha szexelni akarnék egy ügyfelemmel (amiről itt a kérdéseben szó van), biztos, hogy nem túrázni hívnám, és főleg nem jelenteném be otthon ezt a dolgot. Szerintem teljesen ártalmatlan az ügy. amúgy nagyon furcsa világot élünk, egy férfi nem válthat már szót egy nővel, vagy egy nő egy férfival mert akkor már egyből szexelni akarnak mindenki szerint. Elképesztő.
43. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 4. 15:59

Nincsenek boldogan túrázó férfi ügyfelek ? Senki más nincs se baráti körben, se a rokonságban ? Csak egy nő ??? És mit szól ehhez a nő párja ? Vagy nincs neki ? Tényleg ! Menjetek hármasban ! Max. egyszer, hogy figyelhesd minden mozdulatukat, szemvillanásukat. A nő már tudja, hogy a párodnak milyen tervei vannak ?

Nálam senki nem volt nagyobb bizalommal a férje, párja felé ! Tizenéve jól rá is fáztam, megcsalás lett belőle, aztán majdnem elváltam. Azóta azt mondom, nem lehet tudni, milyen kis hógolyóból mekkora lavina lesz ! Meg kell előzni ! Az én jóváhagyásommal biztos nem menne többet a férjem nővel,- már csoporttal sem, mert ott is sok a magányos nő - sem túrázni, sem máshova ! Többé nem szenvednék, elválnék, és ezt tudja !

42. 71ddaa07fa (válaszként erre: 41. - Simple)
2021. júl. 4. 15:16

Nem, de ha elmegyek vele közösen kirándulni, ottalvásos bulira, egyéb ilyen helyekre, egyikünk fejében biztos meg fog fordulni ez a dolog.

Ne legyünk álszentek, az ember sem monogám, csak mi tudunk az ösztöneinknek parancsolni. Mondjuk azzal, hogy direkt kerülünk olyan szituációt, ahol az ilyen megtörténhetne.

41. simple (válaszként erre: 40. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 4. 15:11
Te mindenkivel le akarsz feküdni, aki rokonszenves?
40. 71ddaa07fa (válaszként erre: 33. - Timycat)
2021. júl. 4. 13:06

Ez azt gondolom egy nagyon ritka kivétel, amit igazán nem is tudok megérteni.:)


Nekem, ha egy nő semleges, akkor nem kezdeményezek vele semmiféle ismeretséget. (Kivétel a kolléganőim, akiket ugye a munka miatt nem lehet figyelmen kívül hagyni, illetve azokat nem én választoom.)

Ha viszont tetszik egy hölgy, akkor biztos hosszú távon nem feküdnék mellette úgy egy ágyban, hogy ne próbálnám meg a takaró alatt felül vizsgálni és alul értékelni. :)


De ezzel szerintem nem vagyok egyedül. Úgy gondolom nincs olyan pár, éljenek bármilyen hosszú ideje is boldogan együtt, hogy ne játszott volna el mindkét fél azzal a gondolattal, hogy milyen lenne ezzel vagy azzal lefeküdni.

Az pedig szerintem olaj a tűzre, ha két egymásnak rokonszenves különböző nemű személy hosszútávon eljár egymással kikapcsolódni vagy szórakozni.

2021. júl. 4. 12:36
Ne szeressen nővel haverkodni.😄😉
38. Altair
2021. júl. 4. 12:18
Ha az enyém kettesben akarna új barátságot kötni egy nővel a semmiből, olyan programokkal, amik nekünk randiprogramok alapból (szeretünk túrázni stb), akkor nem lennénk jóban. Nekem nem fér bele. Ha társasággal, többen mennek, az más. Kettesben ne akarjon más nőkkel aktív programokat szervezni.
37. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 4. 11:45
Téged nem hívtak?
2021. júl. 4. 11:35

Több mint 20 év alatt nem adtam rá okot, de az én férjem nagyon féltékeny.tkp én is, igy e tekintetben is megtaláltuk egymást.Hál istennek nincs női barátja, de nagyon furcsa volna ha közös kirándulÁsokat szerveznének kettesbeN. Itt arra senki nem gondolt, hogy forditott esetben mit szólna a férj, - hát nálunk nem sok jót, bár hogy én kettesben kiránduljak vadidegen pasival, annak az esélye 0. Erre mondják szerintem, aki otthon nem találja meg amit keres, csk ott fordul elő az ilyesmi.

Gondolom ha az FI is rugalmasabb lenne, vele járna, nem pedig a barátnőkkel.

35. simple (válaszként erre: 26. - Timycat)
2021. júl. 4. 11:20
Szerintem ez így van jól. Ha egy kapcsolatban nem adunk a másiknak bizalmat és szabad teret, az biztos, hogy előbb utóbb nem fog működni. Én ezt tapasztaltam.
34. Bless the child (válaszként erre: 33. - Timycat)
2021. júl. 4. 11:14
Felesleges rám célozgatni, odaírhatod a nicknevem. Az én erkölcsi értékrendem messze eltér a tiédtől, maradjunk ennyiben.
33. timycat (válaszként erre: 32. - 5236d12e25)
2021. júl. 4. 11:10

Nálunk ez nem volt, pedig együtt jártunk bulizni, napokra Balcsira, bortúrára (volt hogy társasággal), egy ágyban aludtunk, de semmi közeledés nem volt. Nem volt meleg, imádták a nők, ő is a nőket, aztán megnősült, lett gyereke is, de sajnos jött a baleset. Mindegy.


De házaspár barátaitok sincsenek?

Mert felvetettem opciónak és mindjárt a gruppennel jöttek elő. Érdekes emberi viszonyokat ápolhat az illető.

32. 5236d12e25 (válaszként erre: 31. - Timycat)
2021. júl. 4. 11:05
Nekem is. Az egyik fél mindig többet akar.
31. timycat (válaszként erre: 29. - 5236d12e25)
2021. júl. 4. 11:02

A legjobb barátom férfi volt, sajnos meghalt egy autóbalestben. A mai napig hiányzik.


Erről ennyit.

30. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 4. 10:40
Belevágnám a vízbe,aztán a cuccait meg ki.
29. 5236d12e25 (válaszként erre: 19. - Timycat)
2021. júl. 4. 10:39
Mert nem létezik nő és férfi között barátság. Csak ha az egyik fél a saját neméhez vonzódik, már voltak kapcsolatban, vagy rokon. Amúgy az egyik fél mindig többet akar..
28. kittl
2021. júl. 4. 10:27

Kérdezd meg tőle, hogy egy ilyen kérdés tőled hogy esne neki ?

Vagy ez csak egy vicc akart - e lenni?

Ha azt mondja nem ez komoly ,akkor számolhatsz a kapcsolatotok végével, mert minden férfi tudja ez egy övön alatti ütés .

27. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 4. 10:18
Se a túrázás,se a kajakozás nem az én műfajom. Menjen csak mással, mert engem nem vesz rá úgysem. Ha meg olyan program lenne, ami mindkettőnket érdekel, nem bánnám, ha valaki csatlakozna.
26. timycat (válaszként erre: 25. - Simple)
2021. júl. 4. 10:18

Így gondolom én is.


Nálunk sem azokkal a nőkkel volt "gond" akikkel nyíltan ment. Férjem régen mutatós fiatal tolmács lányokkal sokszor utazott nélkülem is pár napra Olaszországba, Horvátországba, Romániába, Szlovákiába, de volt hogy 2 hétre elment Indiába-Kínába szintén egy tolmács csajszival. Rájuk sosem volt okom féltékenykedni.

25. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 4. 10:06
Semmit, menjen csak. Miért ne barátkozhatna ellenkező neművel is? Férjem egyik legközelebbi barátja is nő, naponta beszélnek telefonon, sokat találkoznak és mennek együtt el akár napokra is. Természetesen én is ismerem. Nem gondolom, hogy ha akarna tőle valamit, akkor ezt így előre bejelentené, hogy nővel megy.
24. Epresturmix (válaszként erre: 23. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 4. 09:22
Egyetértek. Ritkán de most igen!
2021. júl. 4. 09:17

Férfiként azt tudom mondani én is ismerkedem nőkkel. Leállok velük beszélgetni, megvitatjuk az élet nagy dolgait, de meg sem fordulna a fejemben, hogy bárkivel is közösen mennék túrázni. A kajakot azért nem említem, mert lehet, hogy tudnék, ahogy úszni is, de sosem próáltam.


Vagyis elmennék vele, de mondanám, hogy hívja a férjét, vagy barátját, ahogy én is hívnám a feleségem.


Úgy gondolom szingliként bármi belefér, akár a férfi, akár a nő részéről, mehet az ember bárkivel kajakozni, túrázni, jó nagyot dugni, akár minden nap mással is.


De tegye mindenki a szívére a kezét és gondoljon bele, neki mennyire tetszene, ha elé állna a férje ( felesége ), hogy holnap elmegyek síelni az egyik ismerősömmel, aki ellenkező nemű.


Persze dugás abból is lehet, ha két barát, vagy barátnő közösen mennek kikapcsolódni egy hétvégére és ott összejönnek szintén együtt szórakozó ellenkező nemű személyekkel.


De én mégis, könnyebben venném, ha a feleségem azt mondaná, hogy elmegy egy kolléganőjével -mondjuk- moziba, mintha ezt egy kollégájával tenné.

22. Bless the child (válaszként erre: 21. - Timycat)
2021. júl. 4. 08:38
Gondolom, ha ez az FI-nek nem okozna problémát, nem ébresztene benne kétségeket, nem ír ki róla fórumot
21. timycat (válaszként erre: 20. - Bless the child)
2021. júl. 4. 08:36

Ha már ott tartanak, hogy napokra le akar pattanni a nővel akkor már rég levarrta.


De én ezt így nem olvastam ki abból a 4 sorból, biztos naiv vagyok.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook