Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondolnátok? Kedves és nem a külsőségek érdeklik? Láttam az exét. fórum

Mit gondolnátok? Kedves és nem a külsőségek érdeklik? Láttam az exét. (beszélgetős fórum)


1 2
48. michelle.r (válaszként erre: 46. - Df1e1c376c)
2021. jan. 27. 22:56

okkkk 🙃

Bölcs papa.

2021. jan. 26. 15:26

[link]


De most itt do teni kell.

46. df1e1c376c (válaszként erre: 45. - Michelle.r)
2021. jan. 26. 15:23

egyszer majd pacsizunk egy cyber barban


Velem az apam leult fuvezni, mert elmondani nem tudtam, mi jo benne.

Miert csinalom ezt? Miert kot le? Miert nem tanulok?


megvette a bizalmam.

nem mondom, hogy hirtelen jobb lettem, de vegre volt egy pont az eletemben, ami az elveszetteknek nincs.

45. michelle.r (válaszként erre: 29. - Vivo44)
2021. jan. 26. 14:54
Igaz. Általában kifejezetten nem az, aminek látszik 🙃A mi felelősségünk, hogy a gyerekeinknek megtanítsuk, hogy amit ott látnak, az nem a valóság, nem a hétköznapi életük, hanem csak egy high light.
44. df1e1c376c (válaszként erre: 43. - Katuska1982)
2021. jan. 26. 14:30
Nem az ex, hanem az elmenyek maradnak meg. Ahol voltal, jartal, lattal. Es neha a kezedbe akad.
2021. jan. 26. 14:27
Találkozz vele. Az nagyon sokat tud lendíteni + vagy - irányba... Az exek képeit én sem szeretem. Párom nem tart semmit a facen,de egy külön fájlban a gépén minden képe megvan az exéről. Én sokat kitöröltem a saját exeimről és nem értettem,miért őrizget valaki ilyesmit. Rájöttem,hogy nem szólhatok bele,mit őriz neg,az ő élete része.
42. df1e1c376c (válaszként erre: 41. - Ba7da9cfc0)
2021. jan. 26. 13:19

De a fb az fb. Nincs polc alja, idorend van.

És az mult.

2021. jan. 26. 13:11

Régi fényképalbumokkal példálóztok.

Van olyan albumotok otthon a férjeteknek, hogy a "ex barátnőim és feleségeim" és szépen mind egy albumban vagytok? Nem hiszem.

Persze nem dobja ki az emebr a régi képeket, de elteszi a legaljára a doboznak és nem a mostani képekkel tárolja együtt.

2021. jan. 26. 13:05

Én nem értek egyet azokkal, akik szerint az nem gond, hogy az exről még mindig fent vannak képek..

Engem is zavarna.

Ezek szerint még mindig nem zárta le a dolgot.

Ex kinézetéből mondjuk semmire nem lehet következtetni. Az is lehet, hogy régebben vékony volt, meghízot és ezért szakítottak, nem tudhatod.

Vagy egyszerűen a telt lányokat szereti.

39. df1e1c376c (válaszként erre: 36. - Vivo44)
2021. jan. 26. 12:04

Nem felhaborodas. Duh, ami mergezo.


Annyira szeretnem megolelni az anyam meg a tesoim! Es leulni kajalni egyutt. soha nem lesz ugyanaz online.

Legalabb apam lattam tavaj februarban. Meg o a fomestere a ne stresszeljnek. 60 fele ujra tavkapcsolatba kerult anyammal, mint az elejen voltak. Megtanult gordeszkazni, mert annyi szabadidje lett a koltozes utan. Aztan a masik oldalt hasznalva tanulja.

Van mit tanulni az oregtol. Es amit mindig mond, hogy ne 60 evesen tanuljam meg, hanem most. Hallgatni kellene ra!

38. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Maja_maja)
2021. jan. 26. 11:45

Az exe már járt vele négy évig, te meg esetleg csak fogsz. Az hogy, szerinted az ex nem szép se formára, se arcra nem jelenti azt, hogy a srácnak sem volt az. Minden szem másként lát. Arra sem bizonyíték, hogy a srác jó és kedves ember, mert nagyon sok oka lehet annak, hogy valaki együtt van egy partnerrel. Lehet, hogy csak jó volt vele a szex, vagy kiszolgálta, mint egy rabszolga.Mint ahogy arra sincs bizonyíték, hogy élőben jobban néz ki, vagy valóban vicces és érdekes. Ezt akkor tudod meg, ha találkoztál vele.

Nem értem, hogy miért kellene valakinek kidobni/letörölni a képeit az exével, csak mert új kapcsolatra készül vagy abba lép. A múltad a részed.

37. Ildi (válaszként erre: 1. - Maja_maja)
2021. jan. 26. 11:42
A lényeg a "vége". Ne kreálj problémákat feleslegesen,örülj neki h normális a tag,szerinted.
36. vivo44 (válaszként erre: 35. - Df1e1c376c)
2021. jan. 26. 11:40
Többször is. Érthető a felháborodás, de nem írok semmit, mert az már politica.....
35. df1e1c376c (válaszként erre: 34. - Vivo44)
2021. jan. 26. 11:32

Az férne ramy hogy végre hazamennek, de minden xart változtatnak egyik napról a másikra. Karanténba csapatjak azokat, akiket meglátogatok, törölnek bármikor bármilyen járatot, és épp ha nem repülővel megyek, akkor utazhatok, mert az a qva vírus ott nem fertőz, de mire visszajövök, nem tudom, milyen korlátozások lesznek. És most már nem vagyunk EU-s ország. Ami több szigorítás. Apám Svájcban van, az sem EU, és a belső szigorítások is egyre faxabbak.

Bács meg mindenki!

Tavak márciusban mentem volna haza, de lezárták minden repteret. Lassan egy éve lesz. Elköltöztem, van egy vendegszobank, csak senki nem jöhet ide.

Mondtam már, hogy baxa meg mindenki?

34. vivo44 (válaszként erre: 33. - Df1e1c376c)
2021. jan. 26. 11:16

Igen, tudom. Rád is fér egy kis lazítás.

Hogy az én véleményem szerint nem FB képek alapján kellene megítélni, hogy valaki milyen belső értékekkel rendelkezik.

33. df1e1c376c (válaszként erre: 30. - Vivo44)
2021. jan. 26. 11:14
Itt amúgy nincs órára kötött tilalom, de szabadságon vagyok, és huuuu, de jó... Egy sétálnal többet nem tudok tenni.
32. df1e1c376c (válaszként erre: 29. - Vivo44)
2021. jan. 26. 11:10
Csak az alapján hülyeség, de ha valakit ismerek, és osszevetem, az már nem hülyeség.
31. df1e1c376c (válaszként erre: 30. - Vivo44)
2021. jan. 26. 11:08
Mit nem értek?
30. vivo44 (válaszként erre: 28. - Df1e1c376c)
2021. jan. 26. 10:55
Te sem értetted, de ez van. Én is FB-zek, hozzászólok, de nem egy kép alapján gondolok valakiről jót, vagy rosszat, hiszen az ilyen oldalakon mindenki a jobbik oldalát mutatja. S továbbra is 05:00-20:00 között inkább személyesen, mint sem közösségi oldalakon.
29. vivo44 (válaszként erre: 25. - Michelle.r)
2021. jan. 26. 10:52

Rendben. Rossz volt a példa!

Le vagyok fényképezve a háttérben egy csodálatosan szép tv-vel (lapos, meg minden csilli-villi), akkor azt gondolhatják, hogy: "Ó ezek gazdagok", közben meg hitelt nyögve vettük pl.

Csak azt szerettem volna érzékeltetni az állatokkal, hogy nem minden az, aminek látszik egy FB képen.

Durva a véleményem? Számomra értéktelen ember benyomását kelti, ha valaki egy közösségi oldal alapján épít jellemet, kapcsolatot, véleményt.

Bocsánat, ha sarkos és durva, de ez a véleményem. Bocsi

28. df1e1c376c (válaszként erre: 23. - Vivo44)
2021. jan. 26. 10:50

Amíg a maradj a seggeden a kötelező, ne szidja senki a kozossegioldalakat!

Amúgy meg ez is a szocializáció része, ahogy ez a fórum is. Mindennapok, meg kell tanulni kezelni.

27. df1e1c376c (válaszként erre: 22. - Libikóka)
2021. jan. 26. 10:46

Én tegnap azért vasaltam, mert bántotta a szemem, ahogy a pasim magára húzta a ruhajat. Mint a kapcarongy... Valami dobozba, bőröndbe, zsákba volt gyomoszolve, ahogy elhoztuk az előző lakásából.

O az ilyen nem akadt fent soha, az előző munkahelyén meg nem is kellett kioltozni.

De most már szerencsére normálisan kell megjelenni, és boldogan vettem új ingeket, hogy legyen alapon kiszorni a régiekbol. Ok, IT-s kocka, de nem kell ezt az öltözékben is kifejezni!

És amúgy neki boldogan vasalok. Én vasalok, főzök, csak ne kelljen mosogatni! És nem kell. Csak megnyikkanok, hogy nekem paradicsomlre vagy fagyira fáj a fogam, és megy a boltba.

2021. jan. 26. 10:45
Micsoda kardinális problémák
25. michelle.r (válaszként erre: 23. - Vivo44)
2021. jan. 26. 10:43

Kicsit sarkos és durva a véleményed. Nem képviselne értékeket? Számold, hány fórumot indítanak negyvenesek hasonló problémákkal 😝


Attól még lehet valaki állatbarát, hogy a körülményei miatt nem tarthat állatot. Lehet hogy állatmenhelyeket támogat.

24. df1e1c376c (válaszként erre: 19. - Globus)
2021. jan. 26. 10:37

Ha egyszer hazajutok, amit biztos, hogy hozok, a fenykepalbumjaim. Ott fognak porosodni a polcon, de nekem az kell.


Pár napja egy régi telefonom is a kezembe került, ha már IT-s a pasim, és ilyesmivel is foglalkozik, tett egy próbát a memória mentesre. Olyan képek vannak rajta, amit a volt pasimmal tett utazáson csináltunk. Eszembe nem jutott, hogy rejtegetni kellene.

Meg látott már róla képet, amire ffi szemmel azt mondta wow. De nem torte össze. Vele vagyok. Az ő életét keseritem meg :D

23. vivo44 (válaszként erre: 1. - Maja_maja)
2021. jan. 26. 10:35

Én azt gondolnám, hogy pasi helyében azonnal tiltanálak, megszakítanék veled minden kapcsolatot! (ha kapcsolatról lehet egyáltalán beszélni)

Tisztelet a kivételnek!!!!-de a mai 20-on évesek a közösségi oldalakon élik az életüket minden szempontból, ami nagyon rossz irányba visz. Lásd heti szinten több közösségi oldallal kapcsolatos fórum nyílik. Ezek emberek, mint te nem képviselnek értékeket, emberi kapcsolatokat! Hiszen egy pasi szeme élőben, a mimikája többet mond 1000 FB képnél. Az érintésről nem is beszélve! Rakok fel 10 képet cicákkal, kutyusokkal, akkor állatbarát vagyok? Közben pedig egyetlen állatom sincsen, ha eljössz hozzám? Torz képet festenek a közösségi oldalak sok esetben! Így képekről megállapítani, hogy ki milyen nagyon abszurd dolog szerintem. Majd a szexuális kapcsolat is kamerán, közösségi oldalon lesz? Érdekesek a mai nagyon fiatalok, ahogyan te is! Semmi közöd hozzá, hogy kiről milyen képek vannak fent a múltjából!

22. libikóka (válaszként erre: 20. - Df1e1c376c)
2021. jan. 26. 10:29
Nekem nincs is ,(már) most csak a ruhaszárítóval attrakciózom:)
21. michelle.r (válaszként erre: 4. - Maja_maja)
2021. jan. 26. 10:27
Nagyon el fogod bszni a kapcsolatot, ha egy momentumból vonsz le következtetéseket. Ezek nem fontos dolgok. Ahogy Panna is írta, része volt az életének, nem kitörölhető. És ha a család is rajta van, érthető, hogy nem törli a képeket.
20. df1e1c376c (válaszként erre: 18. - Libikóka)
2021. jan. 26. 10:26
Ezt a zorgest nem fogta fel a padlószőnyeg ;D
19. globus (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2021. jan. 26. 10:26
Hihetetlen, mennyien függők közösségi oldalakon, lájkoktól, fotóktól, merre járt, nem írt rám. Ritkán mondom, hogy bezzeg régen, de ez az egyik, amire tökéletesen igaz.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook