Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondolnátok, ha a párotok szeretne egy nővel haverkodni? fórum

Mit gondolnátok, ha a párotok szeretne egy nővel haverkodni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
80. gyöngy:) (válaszként erre: 76. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 5. 15:23
Jajj! Fiatalabb, mint én:DD
79. PöttyösPanka (válaszként erre: 67. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 5. 15:15
Nem biztos, hogy lefeküdnének egymással. Lehet, hogy "csak" egyre mélyebb érzelmi kötődés alakulna ki köztük az esti tábortűz melletti meghitt beszélgetés során. Nincs is azzal semmi gond, ha az ember barátkozik. De egy idő után egy olyan élethelyzetben, ahol az ember elkötelezte magát testileg és lelkileg a párja mellett, már nem fér bele újabb és újabb mély barátságok kötése. Az ilyen jellegű energiák nagy részét a párkapcsolatba kell fektetni, különben kihűl a dolog. Mert egy idő után a meglévő unalmassá válik, az új viszont hirtelen nagyon vonzóvá.
78. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 77. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 5. 15:13
Hűha, akkor nem sokkal vagyok fiatalabb.
77. 71ddaa07fa (válaszként erre: 76. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 5. 15:04
Olyan idős szerencsére még nem vagyok, de már a bakfis korból is kinőttem néhány éve. A 45. életévemet taposom.
76. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 75. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 5. 15:01

Ideje lenne hinni Jézuskában :)


Léteznek ilyen kapcsolatok, de nem gyakori ezt én is így gondolom.


Ha megengedsz egy személyeset. Lehet nem vagy már külsőre olyan vonzó, de számomra az írásaid alapján egy szimpatikus idősebb férfinek tűnsz. Ha idősebb nő lennék biztosan "barátkoznék" veled. :D

75. 71ddaa07fa (válaszként erre: 67. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 5. 14:36

Nem szeretnék mindenkivel lefeküdni, aki első ránézésre rokonszenves, mert ha ez hajtana és ezt megtenném, akkor, ahogy egy korábbi hozzászóló is írta aberrált lennék. De ha többször találkoznék egy számomra rokonszenves hölggyel, olyan helyen, ahol csak ketten vagyunk, bizony, mivel nagy úr a kísértés egy idő után ez megtörténhetne. Nem csak velem, hanem mindenkivel aki egészséges szexualitással rendelkezik, mert mindkét nemben meg van ez az ösztön.


Biztos van olyan is, mint, ahogy ti írjátok, de ez a kivétel. Főleg akkor, ha az a két különböző nemű személy nem gyerekkoruktól kezdve ismerik egymást, hanem felnőttként lettek hirtelen rokonszenvesek egymásnak. De ha tényleg nem is feküdnének le egymással, és tényleg csak baráti a kötődés, amit annyira hiszek, mint azt, hogy létezik a Jézuska, gondolj bele hogyan esne a feleségednek, élettársadnak, barátnődnek, ha hazamennél és elmondanád neki, hogy van egy ismerős hölgy innen a szomszédos közértből, mikor vásárolni szoktam, sokat beszélgetek vele, mert általában kevés a vevő és ráér. Elhívott, hogy menjek vele túrázni a Mecsekbe én pedig igent mondtam. Úgyhogy jövőét végén én nem leszek itthon. Biztos nagyon jól esne a párodnak, és a bejelentés után örömében összepisilné magát. A tisztelet a másik iránt, ami ilyenkor azt kellene, hogy mondassa mindenkivel, hogy egyedül nem megyek.


Mert az is más,ha egy volt gimis osztálytársnőmmel, akit ismer a párom, leülünk egy üdítőre, vagy egy süteményre és beszélgetünk egy órát, mert már nem találkoztunk másfél éve. De akkor is felhívnám őt előtte és elmondanám hol vagyok, mert mindig vannak olyan kedves ismerősök, akik szeretik keverni a kakit és biztos bemószerolnának az első adandó alkalommal, hogy kivel és hol láttak. Probléma ebből úgysem lenne, de az ilyen kedves ismerősöknek az mindig meglepetés, ha azt mondja az ember felesége, hogy tudom, mert a férjem felhívott és elmondta mit és kivel csinál.


A másik kérdésre a felelet. Valószínű, a nők többsége első látásra nem szeretne lefeküdni velem, mondjuk tízből kilenc. Az az egy pedig gyengén lát. :))) Mint már egy másik fórumban írtam, nekem a kinézetem nem elég ahhoz, hogy nedves legyen a nő bugyija. De azt gondolom vagyok annyira intelligens udvarias, talán még humorom is van valamennyi, amivel ha szeretném, ugyan nem mindenkit, de biztos van olyan hölgy akit le tudnék venni a lábáról és beadná a derekát egy idő után. Ez fordítva is igaz. Vannak olyan hölgyek is, akik első látásra nem fogják meg a férfiakat, de kedvesek, értelmesek, van stílusuk, humoruk, amivel tudják pótolni a kinézetük hiányosságait.


Ugyanakkor számomra nagyon lelombozó és lehet bármennyire első ránézésre rokonszenves az a hölgy esélye sem lenne olyannak, aki cigarettázik, tesz olyan kijelentést, vagy megjegyzést, ami arra utal, hogy bizony intelligencia terén problémák vannak, nem veti meg az alkoholt, vagy pedig csúnyán beszél. Ez nálam betenné egy életre a kiskaput.

74. syria (válaszként erre: 17. - Timycat)
2021. júl. 5. 12:00
Mert nem hívták.
73. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 71. - Nikice)
2021. júl. 5. 11:53

Értem. Kinél mi fér bele.


A barátkozás ellenkező neművel nálam okés. Párkapcsolatban külön program akár ellenkező neműekkel is okés.

72. Auróra2010 (válaszként erre: 68. - Df1e1c376c)
2021. júl. 5. 11:42
Mert hajlandóak mindenféle gusztustalan undoritó közösülésre alkalmatlan másneművel barátkozni, akivel még le sem feküdnének ? Izlés dolga, de azért én kétlem.
71. Nikice (válaszként erre: 67. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 5. 11:36

Inkább úgy fogalmaznék, az esélyét csökkentem minimálisra, de természetesen nem gondolom, és eddigi életvitelem sem erre utal.


Továbbá nem az ellenkező nemű barátot ellenzem, hanem a kettesben szervezett hosszabb, tartalmasabb programot (amiről a fórum szól).


Jelenleg a párom ellenkező nemű barátjával múlatjuk gyakran az időt, mert hosszú idő után hazajött külföldről, de eszükbe nem jut kettesben csónakázni menni. Legutóbb, mikor itthon volt, mi még nem voltunk pár. Most teljesen bevontak. Mesélnek réi sztorikat, "felzárkóztatnak" , a csaj átküldi az előző napi fotókat, és én viszont, sőt, azt vettük észre, inkább nekem küldi már. Programegyeztetés megy mindkettőnkkel, de valahogy nagyon szépen egyensúlyban vagyunk.


Korábban volt fiú barátom, együtt dolgoztunk, barátok lettünk, de már közös programokat csak a párjainkkal szerveztünk. Szerintem nem az ellenkező neműekkel történő barátsággal van itt legtöbbünknek a bajunk, hanem, hogy az égisze alatt mit lehet és mit nem.

70. Altair (válaszként erre: 67. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 5. 10:53
Nem, köszönöm 😉
69. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 68. - Df1e1c376c)
2021. júl. 5. 10:47
Úgy tűnik :D
68. df1e1c376c (válaszként erre: 67. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 5. 10:43
Meg a másik oldalról: tényleg úgy gondolják, hogy velük mindenki lefeküdne?
2021. júl. 5. 10:24

Akik ellenzik az ellenkező nemű barátokat,


Nektek minden ellenkező nemű tetszik és lefeküdnétek vele?


Miért nem lehet elképzelni, hogy vannak olyanok akik nem feküdnek le bárkivel és nem ilyen céllal találkozik ellenkező neművel?


Lehetnétek picit megértőbbek. Szerintem. Nem mindenki fekszik össze minden más neművel.

66. 71ddaa07fa (válaszként erre: 63. - Nikice)
2021. júl. 5. 10:21

Járai Mátéékról más a véleményem. De mielőtt ezt leírnám, meg kell jegyeznem többször láttam már színpadon Győrben, és filmekben is játszani, egy nagyszerű színész.

Ugyanakkor az a véleményem róla, hogy ő a saját térfelén pattogtatja a labdát, csak ezt nem vállalja fel, mint néhány más kollégája. ( Alföldi Róbert, Kulka János Gálffi László) Inkább előadják az olyan párt, ahol meg van engedve a nőnek, hogy időnként kalandozzon. A feleség pedig, mivel fiatal, egészséges és csinos is szerintem a maga módján, szüksége van a testiségre, amit Mátétól nem kap meg. Úgy érzem Járai Máté az életében is egy színházi játékot folytat. Hogy miből gondolom azt, hogy a saját neméhez vonzódik? Minden megmozdulásából, a beszédstílusából, a gesztusaiból.


De erről anno indítottam is egy fórumot, csak az még lehet az egykori nicknevemmel történ.

65. 71ddaa07fa (válaszként erre: 62. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 5. 10:12

Bocsánat rosszul fogalmaztam.,, Ott úgy gondolom nincs igazi szerelem..."

Szerelem helyett inkább szeretet, de talán még jobb kifejezés a tisztelet.

Mert az a szerelem, ami az első pár évet jellemezte az nagyon sokszor alább hagy, elmúlik, de megmarad a szeretet és a tisztelet a másik iránt, és már csak ez okból is megpróbálnám elkerülni, a közös szobát, a közös ágyról nem is beszélve.

64. Nikice (válaszként erre: 63. - Nikice)
2021. júl. 5. 10:11
*magadra rántod, bocsánat
63. Nikice (válaszként erre: 62. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 5. 10:10

Ezzel pedig én értek egyet.

Bár tudunk a szabályt erősítő kivételről, és racionálisan nézve, egészen biztos ha nagyon minimális helyen is, de előfordul, hogy ilyesmiből nincs gond. Matematikai esélye van.


De maradva utolsó gondolatomnál, ha FI vacakul érzi magát, matematikai esélye, hogy következmény nélkül túljutnak ezen, szinte nulla. Sajnálom szegényt (bár semmire sem megy ezzel), de ez az, amikor nem tudsz jól kijönni. Vagy nyeled a békát, aminek hosszútávú következményei nem ismertek, vagy szólsz, de akkor magára rántod a vizes lepedőt.


Én fel sem tenném a páromnak ezt a kérdést. Nem, mert jófej vagyok (bár igen :) , de ennyire azért nem), hanem mert az valamiféle felhatalmazás, hogy akkor vica versa. A francokat! :) Csak végig kell gondolni. Akarnád-e fordítva ugyan ezt.


Nézem Járai Máté és Kíra interjúját. Nyilván azok alapján ítélek meg helyzeteket, amiket én érzek, és lehet belelátok dolgokat emiatt, de mikor Fridi kérdezte őket erről, nekem a Máté szeméből időnként valamiféle megalkuvó fájdalom jött le az amúgy óriási szeretet mellett. Nekem kétszer is az volt az érzésem, hogy felmérte, ha nem engedi, a másikat elveszítheti. Csak remélni merem, hogy nem kerülök ilyen döntéshelyzetbe. Tudom, ez már kicsit eltér a tárgytól, bocsánat. OFF

62. 71ddaa07fa (válaszként erre: 59. - Nikice)
2021. júl. 5. 09:53

Teljesen egyetértek amit írsz. Nagyon jó összefoglalója a dolgoknak.


Amiről én még pár mondatot írnék az a közös ágyban való fekvés az ellenkező nemű baráttal.

Mindenképpen törekednék arra, hogy legyen külön szoba. (Mondjuk nekem már az együtt töltött éjszaka is egy ellenkező nemű emberrel furcsa. Azt gondolom a férjnek a feleség mellett a feleségnek pedig a férj mellett a helye, természetesen üzleti út, munka kivételt képez. De lépjünk ezen túl.) Amennyiben ez nem oldható meg, mert valami miatt hirtelen kellett szobát foglalni - lerobbant az autó és nem tudnánk hazajutni, hóviharba kerültünk a túra során és bizonytalan lenne az út hazafelé stb..- és már csak ez volt az utolsó kiadható lakosztály , törekednék arra, hogy ezt elkerüljük. Mondjuk én mint férfi a földön ágyaznék meg magamnak ott tölteném az éjszakát, vagy kint maradnék az autóban és ott aludnék. Ezzel is próbálnám nyugtatni az otthon maradt feleséget. Mert számomra több, mint furcsa az, ha valaki azt írja a férj vagy feleség teljesen jó szemmel nézi az ilyen túrákat, kiruccanásokat. Ott úgy gondolom nincs igazi szerelem, vagy a másik fél is engedett meg magának ilyen kiruccanásokat, azaz nem kérheti számon a párját, hogy ezt miért csinálod. Mikor a felek így élnek az egy külön téma.

Mert akinél minden klappol és szeretné is, hogy ez biztos így maradjon az hiába a a hatalmas szimpátia azzal a másik személlyel, nemet mond a meghívásra, vagy elmegy, de úgy, hogy mind a két fél hívja a párját.

2021. júl. 5. 09:50
* Ja, egyébként meg semmi gond, ha házasságon kívül van egy-két "kósza numera" - az teljesen más. Az bocsánatos bűn, ugye?!
60. dfc04c70e4 (válaszként erre: 56. - Timycat)
2021. júl. 5. 09:47

"Látszik, hogy nem sok tapasztalatod van e téren, ami persze nem baj, csak ne lenne ekkora arcod hozzá."


Magam részéről bizony örülök annak, hogy nem sok tapasztalatom van e téren. Nemhogy nem sok, egyenesen nulla. Arcoskodásnak gondolod, amit írtam? Azt gondolsz rólam, amit akarsz.


"A szex van előbb, ha e mellé jön a szimpátia na akkor van baj a házas embernél, akkor lesz a kósza numerából több."

Neked van igazad. Á, tényleg nem valamiféle szimpátia sodorja egymás felé az embereket! Milyen idióta gondolkodásmódom van! Nem kell semmiféle szimpátia, egyből nekiesni valakinek, mint az állatok! Előbb a szex, aztán majdcsak kialakul valami szimpátia is. Hát, van aki fordítva ül a lovon. Tudod milyen ember az, aki minden szimpátia nélkül nekiesik a másiknak? Aberrált.

Ja, egyébként meg semmi gond a "kósza numera" - az teljesen más. Az bocsánatos bűn, ugye?!


"Ami az egy ágyban alvást illeti. Nem, nem volt más megoldás, illetve sokkal drágább lett volna teljesen feleslegesen. A barátnőimmel is egy ágyban alszok (a leszbivel is) ha kimozdulunk valahova, miért "nagyobb bűn" megtenni ezt egy ellenkező nemű baráttal, ahol szintén szóba sem jön a testiség?"

Ja, nem volt más megoldás. Értem. Egyébként semmi közöm hozzá, felőlem azzal alszol egy ágyban, akivel akarsz. A haveroddal, vagy a leszbi barátnőddel, te dolgod. Azt a bizonyos hsz-t a haveroddal való egy ágyban alvásról is csak azért tettem, mert ez számomra furcsa. Pontot rá. Tedd, ahogy neked jó!


"Megjegyzem a férjemmel bár majd minden nap van szex külön szobában alszunk."

Megjegyzem a külön háló és a szex gyakorisága között semmi összefüggés nincs. Nagyon sokan alszanak külön hálószobában (kortól függetlenül). Ettől még működik a szex köztük. Az meg, hogy ki hányszor szexel, nem érdekel.

59. Nikice
2021. júl. 5. 07:56

A többség megfogalmazta a véleményem, így megpróbálok valamit még hozzáadni, bár nehéz.


1. Férfi, nő közti barátság: hittem benne, megbukott a dolog, ettől elfogadom, hogy lehetséges, de nagyobb azon kapcsolatok száma, ahol valamelyik félben átalakul az érzelem. Maximum van olyan intelligens, hogy nem kockáztatja a barátságot, és valamiféle plátói dolgot dédelget, így legalább a másik életének része maradhat.


2. Ha csinál is programot ellenkező neművel, szerintem baromi távol van, az a két dolog, hogy elmegy vele kávézni, vagy szervezkednek, készülnek, kontakt: te mit hozol, hol tali, ismerős a mondás: "egy csónakban evezünk?" vagyis pontosan azt éled át, mint én.. szóval, ez olyan kettőn dolga szagú..Míg kávézni kevésbé stb.. ez komplexebb, mint összekoccanni kéthtente pénteken munka után.


3. Könnyen lehet, valóban ártatlan a dolog. Annak indul. De aki lett már szerelmes (nem első látásra), az tegye a szívére a kezét, mire rájött, hogy fülig szerelmes, már rég tartott a dolog, vagyis mindig utólag lehet keresgélni, hol volt az a pont, amikor még nem, vagy már igen, de ez már utólag van, szóval véleményem szerint óriási kockázat.


4. Mindig rögtön a szex? Hát a magam részéről az sem dobna fel, hogy bocsi megtörtént, de ez megint az a kategória, ami szerintem rosszabb, mint a pillanatnyi rossz döntés. Mert itt nem kémia, vagy ösztön lesz az ok, hanem egy sokkal mélyebb kötődés. A magam részéről sokkal-sokkal veszélyesebbnek látom, hogy innentől bizonyos dolgokat ketten beszélnek meg, mert "Emlékszel, mi volt a Kőrösön?", vagy mert engem biztos nem érdekel mint pl most a kenuzás, elkezd kialakulni egy kör, amiből kizárnak. Sokkal nehezebb azt kezelni, mikor fejben elkezdődik a kapcsolat, mint mikor ágynak esnek az érintettek, nehezebb is kijönni belőle.


5. Azt totózzuk, mi lehet a pasi fejében. Lehet semmi. De ha a páromnak ez ekkora probléma, nem lehet, hogy ezúttal (legalábbis, ha amúgy általában rendben mennek a dolgok, adnak elég énidőt egymásnak), szóval nem lehet, hogy pusztán azért alakítson ezen a tervén, hogy a másiknak ne okozzon rossz érzést? Én simán megtenném a páromért, hogy lemondok róla, ha amúgy más dolgokban nem érzem a folyamatos korlátozást. Komolyan venném, hogy ezt nem tudja megemészteni. Mondom, ha nem arról van szó, hogy ezt se, meg azt se..nekem fontosabb lenne a párom lelke ez esetben.


Utolsó: lement ötvenpár hozzászólás, de kedves FI, nálam, mikor billegett a mérleg, egy mondat döntött: "ami annak látszik, az az is". Szóval elvileg pontosan érzed, hogy ez veszélyes rátok nézve, vagy sem.


Kívánom a legjobbakat!

2021. júl. 5. 06:03

Nekem már az is furcsa lenne, ha a férjem úgy jönne haza, hogy: figyu, tudod, meséltem, hogy múlt hónapban megismertem Gizikét a munkahelyemen, tök jó fej a csaj és elmennék vele a hétvégén túrázni.

Kb.úgy néznék rá, mintha kínaiul beszélne és nem tudnám eldönteni, hogy most csak szivat vagy komolyan beszél.


Ha fontos vagyok neki, lerázná a csajt és eszébe se jutna, hogy túrázni menjen vele, még ha hívnák sem.


Mondom ezt úgy, hogy volt olyan kollégám az előző munkahelyemen, akivel voltam túrázni.. 😂 de ott összebarátkoztunk mindannyian, az én párom és az ő menyasszonya és 4-esben voltak programok eleinte. Mivel a kollégámmal együtt volt a pihenőnapunk, így ha az hétköznapra esett, kettesben mentünk túrázni (ő túravezető is volt, nagyon jó helyeken jártunk), ha hétvégére esett, 4-esben mentünk.

De ehhez az kellett, hogy megismerjük egymást, barátok lettünk és nem csak mi, hanem a párjaink is.

2021. júl. 5. 00:11
Meglepődnék ha kenuzni akarna :)
56. timycat (válaszként erre: 54. - Dfc04c70e4)
2021. júl. 4. 22:08

Látszik, hogy nem sok tapasztalatod van e téren, ami persze nem baj, csak ne lenne ekkora arcod hozzá.


A félrelépések nem szimpátiáról szólnak, hanem kémiáról, testiségről. Ahogy az egyik barátom szokta mondani, ha meg akarom dugni akkor megdugom, nem érdekel a világnézete, vallása, szeme színe vagy hogy ép szőrös-e a lába. A szex van előbb, ha e mellé jön a szimpátia na akkor van baj a házas embernél, akkor lesz a kósza numerából több.


Ami az egy ágyban alvást illeti. Nem, nem volt más megoldás, illetve sokkal drágább lett volna teljesen feleslegesen. A barátnőimmel is egy ágyban alszok (a leszbivel is) ha kimozdulunk valahova, miért "nagyobb bűn" megtenni ezt egy ellenkező nemű baráttal, ahol szintén szóba sem jön a testiség?

Megjegyzem a férjemmel bár majd minden nap van szex külön szobában alszunk.

55. sanyinak (válaszként erre: 19. - Timycat)
2021. júl. 4. 21:58
Azt mégsem meri otthon bejelenteni, hogy dugni megy. Inkább elevickél egy ilyen szöveggel. Meg aztán még nem is biztos a kimenetel, hogy vajon mély vízbe kerülnek-e.
54. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 4. 19:30

Nagyon sok téren nyitott vagyok. Rengeteg olyan dolog van, amiben velem egykorúak elmarasztalnak embereket bizonyos szituációkban, én meg elfogadó vagyok.

De! Vannak dolgok, amelyekben konzervatív vagyok.

Ez - az általad említett téma is ilyen.

Addig Haverkodjon az ember párja ellenkező neműekkel, amíg nincs komoly párkapcsolata.

Ja persze: "Állítólag nem akar tőle semmit, csak haverkodni." Aha! Állítólag...

Meg persze csupán csak szimpátia miatt menne a párod túrázni meg kenuzni. Én meg csupán csak kupán csapnám, hogy észhez térjen. Na, félre a hüleséggel!

Az a véleményem, hogy az ilyen haverságnak induló kapcsolatokból - amikor feleség/élettárs, egyáltalán komoly párkapcsolat van - lesznek a félrelépések.


Olvastam a "másik tábor" hozzászólásait is, de nem győztek meg. Az, hogy én pl. egy ágyban feküdjek a "haverommal" - hagyjuk már! Nekem röhejes, bocs. Nem vagyok sem álszenteskedő, sem maradi, de azért na!

Még az hagyján, hogy elmegyek egy férfi baráttal mondjuk több napra. De miért kellene egy ágyban feküdnünk? Nincs kétágyas szoba a szállóban? Vagy ha egy szobában vagyunk is, nincs olyan szoba, ahol két ágy van? Hmmm...


Egyébként ahogy látom, szépen szaporodik a hozzászólások száma, de ismét egy anonim, aki rá sem füttyent a fórumára.

53. Altair (válaszként erre: 48. - Timycat)
2021. júl. 4. 19:13

Szerintem a gyerekkori barátságokkal, amikben felnőttünk, nincs baj. Az végigmegy egy érési folyamaton, nem feltétlenül tudhatod, nem volt-e olyan, hogy tetszettél valamelyiknek, de az ilyen barátságok túlnőnek azokon a szakaszokon.

Míg a fi férje felnőttként, úgy akar új barátságot, nem régit kialakítani, hogy azt teljesen kettesben, intim közegben tenné. Ez nem normális. Nem régi nagybarátságról van itt szó. Egy felnőtt elkötelezett ember nem akar szándékosan kettesben kialakítani egy köteléket a semmiből. Minimum, hogy társaságban ismerkedik, nem az olyan alkalmakat keresi, ahová a párja véletlenül se kísérné el vagy lenne meghívva...

52. 71ddaa07fa (válaszként erre: 50. - Aszparagusz)
2021. júl. 4. 18:27
Erre azt tudom mondani, hogy léteznek olyan hölgyek is, akik a hegesztő szakmát választják és olyan férfiak is, akik óvodapedagógusok lesznek, holott egyik dolog sem általános.
51. 71ddaa07fa (válaszként erre: 48. - Timycat)
2021. júl. 4. 18:16

Mindenkinek más fér bele az értékrendjébe. Én biztos nem örülnék, ha a feleségem 3-4 férfivel akarna a pest környéki hegyekbe menni túrázni, ahogy valószínű a feleségem sem díjazná, ha én ugyanennyi nővel mennék hajókirándulásra a Dunára.


Én ezt nem korlátoltságnak nevezem, hanem realizmusnak. Egy nő és egy férfi, ha egymásnak szimpatikusak bármi kialakulhat köztük szép lassan. Nem véletlen, hogy a sportolók, akik sok időt töltenek együtt edzőtáborban, vagy a színészek, akik hosszú időn keresztül forgatnak egy filmet gyakran összejönnek, vagy lefekszenek előbb-utóbb egymással, és nem csak szimpla barátság alakul ki köztük.

Mindenesetre én azt gondolom, bármennyire is bizalommal vagytok a férjeddel egymás iránt nem ez a természetes dolog.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook