Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondolnátok, ha a párotok szeretne egy nővel haverkodni? fórum

Mit gondolnátok, ha a párotok szeretne egy nővel haverkodni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. júl. 31. 16:42
Biztos tetszik neki🐵
109. Igor_Salvatore (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 31. 16:18

Szerintem tetszik neki. Mert kettesben akar menni vele és nem hármasban. Kinek mi fér bele... Van aki elviseli, van aki nem hogy a párjának ellenkező nemű barátja van vagy olyannal szeretne barátkozni. Ezt te érzed, mennyire akar ismerkedni vele. Érted! Légy résen mindenesetre!


Én eddig elleneztem a női férfi barátságot, erre hogy járok... Úgyhogy már én sem tudom, hogy álljak ehhez a dologhoz. A nőkkel nem jövök ki, a velem korúakkal. Nők esetében többnyire az idősebb korosztállyal tudok jót beszélgetni pl munkahelyen.

Én 30 éves fejemre a 22 éves kolléga sráccal jövök ki jól, akivel cimboráskodunk ott. Olyan mint én. A régi énem. A velem egykorú lányokkal meg nem vagyunk egy hullámhosszon... Elhaverkodnék vele munkahelyen kívül is, bár én a férjemmel egyetemben meg a kolléga meg a haverok. Neki sincsenek barátai, semmi élménye, azért is gondoltam hogy el kellene rángatni. Férjem nem is igazán reagált semmit. Nem igazán tudja hova tegye a dolgot szerintem. Pedig tényleg csak cimbora. Nem is nőcsábász forma, attól sem kell félni. Ártalmatlan az fix ha attól tartana. De nyilván megértem ha zavarja. Én sem bíznék mindenkiben. Senkiben már igazából...

2021. júl. 9. 09:38
Miért haverkodna?
107. Jucus43 (válaszként erre: 100. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 9. 09:32
Megkérdezhetem, milyen eü. probléma miatt nem tudsz velük tartani?
106. liliom10 (válaszként erre: 105. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 9. 09:19

Mi is voltunk már apartmanban. Soha nem jutott eszünkbe közös programot javasolni az ap. kiadójával. Ez a nő miért nem jött egy barátnőjével, ha nem akar egyedül programot kitalálni ? Vagy miért jött ide vissza, miért nem olyan helyre, ahol bemegy egy utazási irodába, és ajánlanak neki programokat ?

Szerintem ez a nő és FI férje már terveztek közös programot, akár telefonon is, csak mese ez a menjünk 3-an, a feleség figyelmét próbálja elterelni, a gyanakvását megszüntetni.

Valami kezdődik vagy alakul a férj és a nő között, ez az érzésem.

2021. júl. 9. 07:22

Honnan tudjátok, hogy tetszik neki a nő? Lehet öreg és kövér vagy nagyon nem az esete.


Van pár nő barátom, de nekem csak az egyik tetszik. Van aki kifejezetten taszít is mint nő, de nagyon jófej, most is tervezünk egy beszélgetős estét. Neki szintén nem jövök be, mert a nagydarab mackós pasikat kedveli.


Viszont engem a pasid nem győzött meg. Sajnos egyetértek az előttem szólókkal. Van ok gyanakodni. Kivéve persze ha nem az esete a nő.

104. liliom10 (válaszként erre: 100. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 8. 22:36

Sajnos, én már nem bíznék benne. Gondolatban már levetkőztette, lefektette.

Egy apartmankiadó ne csináljon programokat nőkkel/vendégekkel, se kettesben, se sehogy ! Ez üzleti kapcsolat ! Vagy mégsem ?

"a párom direkt olyan programot talált ki, ahova tudta, hogy én nem tudok menni..." Akkor vajon ő mennyire szeret Téged ? Mert nem tiszteli a párkapcsolathoz való hozzáállásodat, az egyértelmű. És Téged sem tisztel, hiszen az érzéseid, félelmeid, elvárásaid nem érdeklik. Abban csak reménykedhetsz, hogy eddig nem csapott be. Nagyon sokáig én is ezt hittem a férjemről. Már nem vagyok olyan naív !

103. Bichi (válaszként erre: 100. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 8. 22:35

Szerintem tök egyszerű eldönteni. Téged bánt a dolok, ő meg sza..ik rá.

Szerintem az a férfi, aki ennek ellenére megteszi nem hiszem hogy annyira oda lenne érted...

102. liliom10 (válaszként erre: 101. - Altair)
2021. júl. 8. 22:26
Egyetértek !!! Nem érdekel semmiféle oka arra, miért kenu, mi az olcsóbb,stb. !
101. Altair (válaszként erre: 100. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 8. 21:30
Ha a páromat nagyon zavarná valami, amit csinálnék, akkor vagy találnék olyan megoldást, ami neki is maximálisan - nem szájhúzogatással- megfelel, vagy egyáltalán nem csinálnám. Ugyanezt elvárom viszont. Ebben benne van, hogy kettesben véletlenül sem programozgat csajokkal. Ha a többiek lemondták, ő is mondja le. De ez az én hozzáállásom.
2021. júl. 8. 21:13

Köszönöm szépen a rengeteg hozzászólást, véleményt. Azért nem írtam eddig, mert egyrészt pörögtek az események, másrészt nagyon nem voltam jó lelki állapotban. Én is azt gondolom, mint a többség egyébként, hogy szerintem se normális egy "idegen" csajjal kettesben programokat szervezni. Még akkor sem, ha tényleg nincs szándékában megcsalni. Mert ahogy többen is írtátok, esélyt ad nagyon arra, hogy kialakuljon valami. A másik dolog, hogy ha én ezt nem tenném meg vele, ( mert úgy érzem ez nem helyén való, vagy esetleg megbántanám vele) akkor ugyanazt várnám vissza. Nem? Nekem ez nem fée bele egy kapcsolatba. Más lenne, ha egy régi barátnő lenne, vagy ha többen mennének. De így...milyen már vissza hallani ismerősöktől, hogy ő izé láttuk a férjedet egy ismeretlen nővel....bántó...szerintem.

De igazából azért kérdeztelek titeket, ugyanis a férjemmel nagyon különbözőek vagyunk, s arra voltam kíváncsi, hogy esetleg én vagyok e túl földhöz ragadt e.

Az ő véleménye az, hogy Ő világ életében szeretett ismerkedni, szerette az embereket, kíváncsi típus, teli tudás vággyal. S minden ember más, mindenkitől lehet tanulni, vannak érdekességek stb. S azt mondja, hogy soha nem csalt még meg senkit, soha nem azért ismerkedett az emberekkel. ( ez mondjuk tény, hogy pasikkal is szívesen beszélget, ismerkedik)

Csak nekem ez olyan furcsa, főleg az, hogy miért kell kettesben menni valakivel,...


Elmesélem mi történt. Vendéglátással foglalkozik, ( apartman)

Egy visszatérő család hölgy tagja aki időközben elvált a férjétől, újra eljött hozzánk. De nem a párom apartmanjába foglalt. Viszont felkereste, igazából nem csak Őt, hisz én is ismerem, hogy csináljunk valami közös programot. Nekem a furcsa az egészbe csak az volt, hogy a párom direkt olyan programot talált ki, ahova tudta, hogy én nem tudok menni egészségügyi okok miatt. Na nekem itt lett gyanus az egész. Aztán elmagyarázta, hogy azért ezt választotta, mert ezért jött le a vendég, s mert ez a program kölcséghatékonyabb. Csak hogy értsétek :

Víz közeli helyen, kenuzás a legmegfelelőbb szerinte. Én javasoltam mást, pl csónakázást, beülni valahova vacsizni, vagy túrázni. De csak a kenu volt jó. Mert a csónakázás drágább. Jó, ez igaz. A beülni valahova...( szerinte nem ezért jött víz közeki helyre ) szerinte a volt vendég a víz miatt jött, ezért ilyen program kell.


Ugye hogy nem egyszerű eldönteni, hogy tényleg mi az igazság?!


A vége az lett, hogy addig kardoskodtam, hogy végül hívott barátokat is.

De nincs vége a történetnek, ugyanis meg akarják ismételni. Elvileg ugyanígy társasággal, de a barátok most nem érnek rá. Szóval megint eszem a kefét.


Szerintetek is van ilyen, hogy semmi szándékában nem áll kikezdeni mással, egyszerűen csak szereti az embereket? S simán elnegy bármikor kettesben csajjal, neki ez természetes.


En vagy elfogadom, vagy tovább állok...


Szeretem a férjemet, s bízok benne. Eddig egyébként szerintem tényleg nem csapott be. Remélem ezután sem. De vajon ezt így meddig bírja a lelkem, a félelem, hogy bármikor kialakulhat valami.

99. Érdekes73 (válaszként erre: 98. - Nikice)
2021. júl. 8. 00:06
Ez is titok marad...
98. Nikice
2021. júl. 6. 07:18
FI, mi lesz? Összezavartunk, vagy megerősítettünk? 🤔
97. dfc04c70e4 (válaszként erre: 88. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 5. 19:25

Köszönöm.

Meg is néztem.

96. New(l) (válaszként erre: 95. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 5. 18:19
Látom lelki szemeim előtt a fórumot "Gumivég" címmel. :)))
95. 71ddaa07fa (válaszként erre: 94. - Flóra76)
2021. júl. 5. 17:35
Megígérem, ha megélem azt a kort, amint elfújom a tortámon a gyertyát máris indítok egy ilyen fórumot. :)
94. Flóra76 (válaszként erre: 91. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 5. 17:33
Majd ne felejts el indítani róla egy fórumot.😀
93. New(l) (válaszként erre: 92. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 5. 17:30
Igen, erre jól emlékeztem.
92. 71ddaa07fa (válaszként erre: 90. - New(l))
2021. júl. 5. 17:29
Annyiból anonim, hogy akire gondoltam nem nevesítettem.
91. 71ddaa07fa (válaszként erre: 82. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 5. 17:29
Nem éreztem sértőnek, ugyanakkor 70 évesen nem valószínű, hogy arról írnék, hogy hogy elcsavarhatja a fejem egy számomra szimpatikus nő, ha sokat találkozom vele, hanem -ha még élek- arról, hogy hol lehet a járókeretem lábához gumivéget kapni, mert nagyon zavar, ha kopog miközben sétálok a lakásban vagy az utcán. :))
90. New(l) (válaszként erre: 88. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 5. 17:26
Elnézést, nem anonim indított. :)
89. 71ddaa07fa (válaszként erre: 87. - Flóra76)
2021. júl. 5. 17:24
Mondhattad volna úgy is, nem szép ember, de gavallér. :)))
88. 71ddaa07fa (válaszként erre: 85. - Dfc04c70e4)
2021. júl. 5. 17:23

[link]


Itt van, ez lesz az.

87. Flóra76 (válaszként erre: 76. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 5. 17:16
Kobra nem idős csak bölcs😊
86. New(l) (válaszként erre: 66. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 5. 16:48
Emlékszem arra a fórumra, de szerintem ott nem nevesítetted JM-t és talán anonim is indult, általánosságban feltéve a kérdést - pont mert nem akartad rájuk kihegyezni, csak mint jelenséget említve-.
85. dfc04c70e4 (válaszként erre: 66. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 5. 16:45

Él még az a korábban indított fórumod?

Kíváncsi lennék rá.

Pont azt az említett Friderikusz műsort láttam, amiről szó van. Bennem ugyanaz merült fel Járaival kapcsolatban, amit írtál.


Ebben a topikban már elmondtam mindent, amit akartam. De ha megvan még az, amit említesz, az a másik nickeden nyitott téma, akkor légy szíves, írd meg a címét. Belekukkantok.

84. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 83. - New(l))
2021. júl. 5. 16:44

Ok :)


Pedig tényleg így van. Semmi rossz szándékom nem volt.

83. New(l) (válaszként erre: 82. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 5. 16:39

Ez egyre rosszabb lesz. :D

Engedjük el a témát.🤣

82. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 81. - New(l))
2021. júl. 5. 16:37

Jó ezt benéztem. Egy kedves idős ismerősömre emlékeztetett. Ő már közel 70.


Valóban a bókolás sosem volt erősségem :)

81. New(l) (válaszként erre: 76. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 5. 15:32

Hát, a bókolás egész biztosan nem a te asztalod. :D

"Szimpatikus idősebb férfi", na ilyet sem láttam még itt a Hoxán. 😅

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook