Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen játékot vennél egy 2 éves örökmozgónak fórum

Milyen játékot vennél egy 2 éves örökmozgónak (beszélgetős fórum)


10. c130f7eb3b (válaszként erre: 9. - Kercsy)
2011. júl. 13. 13:33
Hát... a gyereknevelés senkinek sem egyszerű. :D És az idő múlásával sem lesz könnyebb, csak más... építeni nem tud egyedül, nem tudja, mire valók a kockák. Ne legyen elöl sok játék egyszerre, mert beleveszik. Mi kb. 5 éves korukig egy percre sem hagytuk magukra a gyerekeket, minden másodlagos volt mellettük, a házimunkát is akkor végeztem, amikor a férjem hazajött a munkából, és átvette a felügyeletet. Csak szervezés kérdése, és a gyerek nem fog nyűglődni. :)
9. kercsy (válaszként erre: 8. - C130f7eb3b)
2011. júl. 13. 12:33
Tudom, hogy nem várhatom tőle, hogy hosszú órákig játsszon egyedül 1-1 játékkal, de az a baj, hogy csak kipakolja, -önti a játékokat és otthagyja, egyáltalán nem akar semmivel sem játszani, kivéve az autóival, de már azzal sem sokáig. Építőkockái is vannak, de még csak rájuk sem néz. Szeret segíteni a házimunkában, de kb. 2 perc után már azt is unja és nyafog. Kimenni napközben nem tudunk, mert nagyon meleg van és ha nincs kispajtás az udvaron akkor megint csak unatkozik. Szóval nem egyszerű. Nem gondoltam, hogy egy 2 éves így tud unatkozni.
8. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Kercsy)
2011. júl. 7. 15:14
Hosszú ideig semmi nem köti még le egy kétéves figyelmét. Az én fiam a műanyag motoron kívül nagyon szerette a hatalmas dömperét, amiben mindenfélét tudott szállítani, többek között a testvérét is. :D Szeretett építeni, ha jól emlékszem, 2 évesen nagy, műanyag kockákból, aztán jöttek az egyre kisebb, fából készültek. Szeretett az apjával focizni, hintázni, velem tésztát gyúrni, porszívózni meg ilyesmi. De mindent csak egy darabig, aztán más elfoglaltság után nézett. :)))
2011. júl. 7. 15:08
Amikor két és fél éves volt, hozott a lányunknak a nyuszi egy közepes trambulint, meg ugrálólabdát. Mindegyik nagy sláger még most is.:)
2011. júl. 7. 15:05

Csúszda?

Bár a kislányom elég nyugodt természet, akár el is ül egy játék mellett, de a csúszdát imádja.

Áprilisban kapta húsvétra és azóta semmit sem lankadt az érdeklődése.

Naponta százszor felmászik-lecsúszik, nagyon élvezi.

2011. júl. 7. 14:39
Kismotorunk van, de már az sem köti le, talán csak akkor ha vannak társak. Thomas vonat is van, de már azzal sem szeret annyira játszani. Az a kreatív készlet nem lenne rossz, de egy kisebb vagyonba kerül :(.
2011. júl. 7. 14:32
Muanyag kismotor???
2011. júl. 7. 14:31
Nekünk a Thomas vonatszett, és a Mack kamion vált be. Órákig is képes Balázs játszani velük, amúgy ő április végén múlt 2éves.
2011. júl. 7. 14:30
2011. júl. 7. 14:29
A fiam márciusban volt 2 éves. Igazi kis örökmozgó. Nektek milyen játék vált be, mi kötötte le a gyerkőcötök figyelmét? Nálunk egy darabig az autózás volt a nyerő, de már kezdi azt is unni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook