Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hat "X"-en túl fórum

Hat "X"-en túl (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
12651. akác56
2018. jún. 2. 07:13

Jó reggelt!

Én is bekapcsoltam tegnap a léglondit és ki sem mentem egész nap. Mai is így lesz, - a férjem elutazik, az évfolyamtársaival találkozik - főzni nem kell, na jó, lehet, hogy egy paleo sütit sütök a reggeli órákban. Tegnap sem, ma sem jönnek az unokák, pihi lesz, főleg, ha olyan meleg lesz mint tegnap!

Ti is vigyázzatok magatokra, aki nem bírja a napot, ne menjen ki ha nem muszáj!


Mi nem járunk nyaralni néhány éve, bejártuk fél Európát, már belefáradtam. Jobb szeretek itthon!

12650. zulejkaa (válaszként erre: 12646. - Akác56)
2018. jún. 2. 06:43

igazából itt vagyok, cak az aktivitásom csökkent le. Sehol semmit nem találok ezen az új hoxán és kedvem sincs keresgélni.


Nálunk is nagyon meleg van. Szerencsére 2 hónappal ezelőtt zereltettünk be légkondit, mert a nappalink déli fekvéű é ninc előttünk semmilyen árnyékoló, igy azért kibirható a meleg.

É rengeteget olvaok, de tényleg, van olyan nap, hogy 1 könyvet ki is olvasok. A jóga házhoz jön :), szóval mozgok is.

Mivel van egy 87 éves anyósom, aki mostmár inkább ágybe fekszik, igy sokat vagyunk Kisbéren.

Van ugye egy lizingelt unokánk, Ő 28 hónapos lányzó, nagyon sok örömöt okoz :)Aki fent van a facebookon Ő a képét is láthatja :)

Szóval vagyogatunk :)


Ki merre megy nyaralni?


Mi július végén 10 napra Görögországba megyünk, egészen délre Toloba, a korintoszi csatorna közelébe. Tudtátk, hogy azt 2 magyar építész csinálta?


Na azért jövögetek :)

12649. akác56
2018. jún. 1. 22:39

Nem is gondoltam volna, hogy ebben az egy hétben ennyire elfáradok! ....azért kibírtam!

Ma, mivel nem mentem jógára, főzőgettem, uborkát raktam üvegbe - 5 literes - fermentálni. majd összeraktam a gyerekjátékokat és rendbe tettem a ruhákat, amit itt hagytak.

Kulturális délutánt rendeztem magamnak, sokat olvastam!

Zulejka azért meglátogathatnál bennünket!

12648. Polli
2018. jún. 1. 20:15

sziasztok.


akác - nekem is hiányzik Éva..a beköszönése, is már...Ő tudja, kár pedig. Örülök, hogy végre visszatért a megszokott minden napjaid. Nem ajánlom ebben a melegben a tornát...Próbálkozz otthon röviditett formában.



hópihe...aranyos vagy köszi a meghívást, lehet, hogy benézek hozzátok. Köszi a linket is.


Ma nem sokat ténykedtem, csak mosás, főzés (karaláb leves, z.borsó pöri)volt.Itt járt a fiam, hozta a meghatalmazásukat a körzeteshez. Állítólag visszavonásig érvényes, recept, beutaló számukra történő kérésére.


vigyázzatok magatokra, most ugyan nagyon borul, fekete az ég és nyomott a levegő..Kellemes hétvégét

12647. 12d083b51b
2018. jún. 1. 16:36

Szevasztok!

Ezt úgy értsem, hogy ezen a fórumon maradtatok ketten?


Akácnak már elküldtem privibe a cikket, ide pedig felrakom annak a fórumnak az elérhetőségét, ahova szintén beraktam egy cikket: kimondta az alkotmánybíróság, hogy a rokkant nyugdíjak összegének csökkentése 2012-ben jogtalan volt, és hogy....


[link]


Igaz, hogy az a fórum sem igazán pörög már.

Ahol én most "lakok", és ahol otthon érzem magam: "Ha nem mondhatod el senkinek..." fórum, nem sokan vagyunk ott sem, és gyakorlatilag ott is mindenki nyugdíjas, nézzetek be hozzánk, bárkit szeretettel várunk. Ezt a nyugdíj-dolgot pedig kísérjétek figyelemmel.

12646. akác56
2018. máj. 31. 18:34

Holnaptól már nem jön Dávid! Hétfőn mehet bölcsibe.

Jóga lesz holnap, de ilyen melegben nem hiszem, hogy elmegyek!

Te is vigyázz magadra! - úgy látom Te sem bírod a kánikulát!

Sajnálom, hogy Éva kilépett! Hiányzik!

12645. Polli
2018. máj. 31. 16:00

szisztok



hát tényleg ketten maradtunk :((((((((((((((((

12644. Polli
2018. máj. 30. 17:38

ma torna volt, még a jövő hét szerdán lesz és vége...nagyon meleg van igyekszem elhúzódni a napról..


akác vigyázz magadra, szia

12643. akác56 (válaszként erre: 12642. - Polli)
2018. máj. 30. 07:00

Ilyen melegben én is így teszek!

Köszi a tanácsot, így lesz! Sokat játszunk és a munkába is bevonjuk amit szívesen csinál. A kertben nagyon szeret pl.öntözés,söprögetés stb......meg rengeteg mesélünk, néha buszozunk.


Neked polli szép napot kívánok és jó egészséget!

12642. Polli
2018. máj. 29. 10:57

szép napot.


Kidobott az ágy és nem működött az alvókám, azért vagyok most korán itt. :)))) Nem is volt baj, hogy hajnalban már fenn voltam. Nagyon meleg van, így mire ide ért a nap elkészültem a főzéssel és a vasalással. :)


Azon ne csodálkozz akác, hogy Dávidka lázas lett. Minden gyerek belázasodik, ha a megszokott biztonságot és rutint elveszti. Sajnos nehéz lesz a szülőknek a bizalmat visszaszerezni, gyerek nem felejt, nem bízik meg majd sokáig. Javaslom foglalkozz vele sokat és próbáld megmagyarázni neki, hogy vannak dolgok, amik nem tőlünk függnek..Nagyon sajnálom Dávidkát. :(


Vigyázz magadra és unokáidra,

12641. akác56 (válaszként erre: 12640. - Polli)
2018. máj. 28. 22:24

Reggel megérkeztek,és egyből mentek dolgozni. Dávidka dél felé belázasodott, 4 órakor jött az orvos (szülők küldték)Torka gyulladt - antibiotikum. .....és amit nem értek, fél 7kor jöttek a fiamék érte, gyógyszer nélkül láztalan lett. A héten már nem megy bölcsibe, nálunk lesz, nem alszik itt, reggel hozzák, este viszik. Ja...mikor meglátta a szüleit, nem futott oda hozzájuk, hanem elfordult.

Ma nem voltam jógán, de pénteken igyekszem elmenni! - ha többet kihagyok, akkor nehézkessé válik a mozgásom. ....ha nagyon meleg van akkor nem szoktam elmenni.

Gyógyszeríratás, újítás? A mi dokink megírta akkor is, ha mással küldtem el a listát! (a listát megmagyarázom: mióta infarctusa volt a férjemnek,sok gyógyszert kell szednie)

Megyek aludni, neked is jó éjt és pihentető alvást kívánok!

12640. Polli
2018. máj. 28. 18:43

Szépe estét


Én mindig csak este érkezem, de ez az utolsó ténykedésem.

Akác...-egyet értek veled,szerintem ezzel valamennyien így vagyunk...szegény unokád, milyen borzasztó volt neki megtapasztalni, hogy nem érkeztek meg a szülők..Titeket sem írigyellek. Remélem azóta szerencsésen megérkeztek és helyre állt rend.. jó pihenést az elkövetkezendő napokra.

Nagyon meleg volt felénk, felhő és eső nem volt...tornán nagyon szenvedtünk, mindenkiről ömlött a víz....a nyári szünet előtt még szerdán lesz foglalkozás, és szeptemberben folytatjuk..ma mosás volt... itt járt a fiam, beutalóért ment a körzetihez..kapott meghatalmazást is, hogy a következendő időszakokban, ha én megyek a családnak gyógyszerért megkaphassam a recepteket az család számára...újjitás!!!


legyen szép estétek

12639. akác56
2018. máj. 28. 05:10

Jó reggelt!

Igen, most már én is elfáradtam!Délutánra vártuk haza a szülőket, erre 3óra körül telefonáltak, hogy lekésték a gépüket, majd csak busszal tudnak indulni este 6 órakor! (most nem taglalom a felelőtlenségükről a véleményem) Szegény kis gyerek nem értette, hogy mért nem jönnek érte! tegnap du. még elvolt, szépen elaludt este, de 2 óra óta nem alszik, sírdogálva mondogatja anya,anya, apa....időnként egy kicsit bólogat.Majd megszakad a szívem,annyira sajnálom, vigasztalhatatlan szegény! Így persze mi sem alszunk, de az nem baj, csak szerencsésen hazaérjenek!

Remélem, a következő napok jobbak és vidámabbak lesznek!


Talán már te is kipihented magad a vendéglátás után! Időnként én is meghívom ebédre őket és szívesen készülődök, majd örömmel nyugtázom, hogy ízlett nekik. Én is elfáradok, de ők a családom és ahol tudok, segítek nekik - és ez nekem is jó!

12638. CILUSKA
2018. máj. 27. 16:43

Legyen szép az új hét!

Jó egészséget kívánok mindenkinek!

12637. zulejkaa (válaszként erre: 12634. - Polli)
2018. máj. 27. 16:22
tényleg én vagyok :)
12636. Polli
2018. máj. 27. 10:46

szép napot!


Amennyi szép és jó dolog van az unokák jelenlétében, annyira fárasztóak tudnak lenni, már a mi korunkban. Viszont azért van a nagyi, hogy segítsen és kényeztessen, még erején felül is. :))))

Reméljük a holnapi napod kellemes lesz számodra.


Ma várom a családot, ebédre hívtam Őket. El vagyok fáradva, talán nem is a főzés, hanem a bevásárlás, haza cíhelés meritett ki inkább. Majd megpihenek az asztal mellett, mikor majd látom, hogy jó étvággyal neki látnak eszegetni. Ez olyan öröm számomra. :))))

Holnap torna és pihenős hét következik, ha minden igaz. :)


További szép vasárnapot kívánok

12635. akác56
2018. máj. 27. 06:48

Jó reggelt!

Szerda óta itt van a 3 éves Dávid! Betegen hozták, mára már meggyógyult. A nagyobbik is itt volt 3 napig, de ő hétvégére elment a másik nagyihoz.

Ma délután megérkeznek a szülők és holnaptól minden a régi lesz!

Talán el tudok menni jógára!

Napsütis, szép vasárnapot kívánok!

12634. Polli (válaszként erre: 12633. - Akác56)
2018. máj. 26. 17:49

akác...még 1x visszaolvasna, igencsak Éva. :)


reméljük..


kellemes hétvégét

12633. akác56 (válaszként erre: 12632. - Polli)
2018. máj. 26. 06:43
Polli! A "Zulejka" nem lehet Éva más néven?
12632. Polli
2018. máj. 25. 18:11
Remélem nem tette meg. :((
12631. akác56
2018. máj. 25. 14:10
Nem hiszem el!!!!! Kilépett az Éva?
12630. zulejkaa (válaszként erre: 12629. - Polli)
2018. máj. 25. 09:02
nem szoktam meg. kiléptem
12629. Polli
2018. máj. 24. 14:36

Sziasztok


Éva... ne légy dühös, majd megszokod.

Ma takarítós nap volt. Kisúroltam az előszoba apró szőnyegeit, most élvezi a napsütést. :)))


vigyázzatok magatokra

12628. akác56 (válaszként erre: 12627. - 4b6a2525df)
2018. máj. 24. 12:42
Miért?
12627. 4b6a2525df
2018. máj. 24. 07:07
jó reggelt. Dühös vagyok az új hoxára
12626. Polli
2018. máj. 23. 16:38

sziasztok


Felénk szárazz meleg volt tegnap is, meg ma is. Tíz ágra süt a nap, nagyon meleg van és füledt a levegő.

Ma torna volt, mindenem fáj, de amit kellett volna izom részt nem sikerült kitornázni.Nem nagyon jön össze ez az új edzővel a dolog. Váll, térd tornáztatása van csak. Ez valamennyiünknek kevés.

Így ma pihenő napom van :)))))))))


akác...gyógyulást az unokának.


vigyázzatok magatokra

12625. 4b6a2525df
2018. máj. 23. 07:30
Jó reggelt, itt is nagy zuhé volt az éjjel, de kellett is
12624. akác56
2018. máj. 23. 06:37

Jó reggelt!

Éjjel esett, felfrissült a kert, a rét a fák az utcák.....

Kisebbik unokám ma reggel hozzák, mert belázasodott.


Szép napot Nektek!

12623. Polli
2018. máj. 22. 18:15

sziasztok


Ma bevásárló napom volt, piac, bolt. Igaz mostam is mert ágyhúzás is volt a napokban.


Holnap torna és remélem sikerül takaritanom is.


Mindenkinek jó munkát, jó unokázást. További szép estét

12622. akác56
2018. máj. 22. 06:56

Jó reggelt!

Éva, jó munkát Kisbéren!

Szerdától külföldre mennek a fiamék, az unokák meg nálunk lesznek. Itt alszanak, papa viszi iskolába, edzésre Gellértet, Dávid meg nem megy bölcsibe, éjjel, nappal itt lesz! Vasárnapig biztos nem unatkozunk!


Szép napot.....

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook