Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hat és fél hós kisfiam nem akar elkezdeni enni, csak a cici. Tapasztalatokat várok! fórum

Hat és fél hós kisfiam nem akar elkezdeni enni, csak a cici. Tapasztalatokat várok! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 19. 11:33
Igaz, hogy én tíz évvel ezelőtt szültem - s mindig változnak a vélemények, de az én orvosom - gyerek háziorvosa - akkor azt mondta, hogy nem is kell neki más csak az anyatej, amíg azt eszi, mindig megkap az életkorának megfelelően mindent, ha csak szopik akkor is. Nekem azt mondta, ha mást adok neki, leszokik a ciciről, mert minden más finomabb és könnyebb is megenni. Az én lányom 8 hónapos koráig CSAK szopott...
2009. okt. 19. 11:32

Szia!

Nagyobbik fiam jóformán 8, 8 és fél hós koráig nem volt hajlandó enni. Megpróbáltam, kiköpte. Volt tejem bőven, gyarapodott szépen...!Nem erőltettem az ételt. 9-10hós korában már megvoltak a kedvenc ételei.:)

2009. okt. 19. 11:32
Szinten ezt javaslom.. Fiam kb 7-8 hos koraig maximum naponta egyszer volt hajlando elfogadni mast cicin kivul, de szerintem ez nem nagy gond, foleg ha van eleg tejed. Semmi problemank nem volt belole, es 20hoig szoptattam, beteg se volt még idaig.
6. mliv
2009. okt. 19. 11:32

Szia!

Pont én írjak elsőnek..

Nekem egy 15 hós lányom van, és szinte egy éves koráig semmit nem fogadott el.. csak a cici, a mai napig cicizik, de azért már valamit bele tudok diktálni nagy nehezen, de csak olyan csúszik neki, amit meg tud fogni, pépes szinte szóba sem jöhet..

5. Diana80 (válaszként erre: 2. - Zsanetta)
2009. okt. 19. 11:31
Azt csinalom. Most szuneteltetem. Meddig mehet ez igy?
4. Ekka
2009. okt. 19. 11:31

Az én most 2 éves kislányom 1 éves koráig szinte csak cicizett, és nem lett semmi baja.

Más országokban pl. csak 1 éves kortól ajánlott a hozzátáplálás. ..ha kielégíti csak az anyatej, szerintem akkor nem kell semmit erőltetni. Cicizzen csak!!!!

2009. okt. 19. 11:31
Kisfiam 6 es fel honapos. Elkezdtem a hozzataplalast 3 hete, azaz elkezdtem volna de o nem igy gondolja. Eddig nem fogadott el semmit, se etelt, se italt.
2009. okt. 19. 11:30
akkor adj neki cicit továbbra is aztán próbáld meg a hozzátáplálást késöbb
2009. okt. 19. 11:29
Hat es fel hos Kisfiam nem akar elkezdenni enni, csak a cici. Tapasztalatokat varok!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook