Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt valakinek a Bánfi hajszesz és sampon? fórum

Használt valakinek a Bánfi hajszesz és sampon? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 13. 06:32

értem

lusta vagyok tb kártyát csináltatni,de elfogok menni vizsgálatokra Húsvét után!Majd meglátjuk mi lesz!

2011. ápr. 12. 21:21

Szia nekem használt, nőtt is tőle a hajam és erősödött, de az igaz, hogy 3 hónapig biztos használtam, mire éreztem az eredményt.

Nekem is hullott a hajam egy időszakban,fülbevalóm okozta, amit a porcba lövettem, de az egyik ismerősömnek is a fülbevaló miatt hullott, pedig neki csak a hagyományos helyen volt.

2011. ápr. 12. 20:20
Nekem használt,de egy flakon sampontól és hajszesztől ne várj még csodát.Ezt kúra szerűen kell alkalmazni,mint minden gyógynövényes terméket.Szerintem egy vérvétel sem ártan,hogy nincs-e gyulladás a szervezetedben.Ha van egy rossz fogad az is éppen elég,hogy hulljon a hajad.
2011. ápr. 12. 20:19

Szia!Nekem sem használt,sőt a sampon kiszárította a hajamat...

Voltál már vérvételen,góckutatáson?Ki kellene zárni pár dolgot ahhoz,hogy tudd mitől hullik a hajad.

Nekem pajzsmirigy-alulműködés derült ki vérvételből,ma már visszanőtt a hajam :)

2011. ápr. 12. 20:15
Szia! Nekünk nem használt, legalábbis úgy nem, hogy dúsabb lett volna tőle a hajunk. Talán állagmegóvásképpen igen.
2011. ápr. 12. 20:13
18 éves vagyok de nagyon hullik a hajam,lassan kopasz leszek!ma kezdtem el használni,számíthatok arra hogy használni fog??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook