Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt valaki Aldara krémet basaliomára? Mellékhatások? fórum

Használt valaki Aldara krémet basaliomára? Mellékhatások? (tudásbázis kérdés)


8. marlenka70 (válaszként erre: 5. - Povery)
2015. aug. 4. 18:50
A krém használt nekünk is. De ez a kopaszság nem hiányzott.
7. marlenka70 (válaszként erre: 6. - Ddb86d3c8c)
2015. aug. 4. 18:49
Köszönjük a jókivánságot! Én sem találok erről szinte semmit ezért gondoltam hátha van személyes tapasztalata valakinek.
6. ddb86d3c8c (válaszként erre: 4. - Marlenka70)
2015. aug. 4. 18:16
Hú, erre nem is gondoltam. Gyakorikérdésekben megnéztem, ott sincs róla szinte semmi. Jobbulást kívánok :-)
2015. aug. 4. 18:12
Nekem is mindig kimetszették.De egy ffi ismerősömnek,-aki kopasz a feje tetején ahol a basalioma előjött-krémet írtak fel és használt.Nevét nem tudom.
2015. aug. 4. 18:06
Igen az Onkológiai Intézetben. Hozzátartozik a történethez, hogy a rengeteg kimetszés miatt már nem volt más lehetőség. Évente kb 8-10 kimetszé történt hosszú évek óta.
3. ddb86d3c8c (válaszként erre: 2. - Marlenka70)
2015. aug. 4. 17:59
Marlenka! Szakorvos krémet írt? Ez meglepett, nekem ép környezettel történő kimetszést javasolt a bőrgyógyász, 24-én meg is történt, hétvégén vagy jövő hét elején lesz szövettani eredmény.
2015. aug. 4. 17:17
Szeretnék valakivel beszélni akinek ezt a krémet hosszútávon (több hét, 3csomag krém) kellett alkalmazni. Túl a pörkösödésen amit nagy területen okozott, eredményezett e nagyfokú hajhullást? zinte teljessen kopasz fejbőrig. A mellékhatások közt nem szerepel hajhullás, a doki csak a vállát vonogatja fogalma sincs róla. Tapasztalat valakinek?
2015. aug. 4. 17:13
Használt valaki Aldara krémet basaliomára? Mellékhatások?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook