Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt már valaki Klion tablettát? fórum

Használt már valaki Klion tablettát? (beszélgetős fórum)


15. coreyhaim (válaszként erre: 14. - Moonlight13)
2016. aug. 7. 12:56
hát igen...lehet, bár én ilyen vagyok,utálok egy helyben ülni :) valamit mindig csinálnom kell..
14. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Coreyhaim)
2016. aug. 7. 11:50
A futárkodás, autóversenyen erdőben gyaloglás, stb.
13. coreyhaim (válaszként erre: 12. - Moonlight13)
2016. aug. 7. 10:09
mármint az edzés ? :)
12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Coreyhaim)
2016. aug. 6. 09:46
Dehát ez csupa férfinak való munka! :(
11. coreyhaim (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2016. aug. 5. 22:50
:(háát járok edzeni is.. kell az erő :) ....
10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Coreyhaim)
2016. aug. 5. 22:48
Nem vagy semmi! Ezt még olvasni is durva!
9. coreyhaim (válaszként erre: 8. - Moonlight13)
2016. aug. 5. 22:38
hát sejtem.. aznap amikor ez volt, kb 2 napja nem aludtam de szó szerint, éjjel melóztam meg futarkodtam ( mert olyan jól keresek h kell 3 mellék állás ) és ki voltam )(immunrendszer legyengülve ) más miatt is... aznap egesz nap kint voltam auto verseny volt erdöbe gyalogoltam kb 5 kmert a párás melegbe, és vizem is alig volt.. persze tapadós gatya de full leizzadtam ömlött rólam a viz... szerintem ott ebben a nedves közegben kiújulhatott a gomba ennyi. de lehet semmi köze hozzá csak tippelek :DDD sajnos nem hordok rövidet nyáron sem...
8. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Coreyhaim)
2016. aug. 5. 22:31
Jaj szegény! Érdekes, amit írsz! Mi a fenétől lehetett?
7. coreyhaim (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2016. aug. 5. 22:14
ugy mentem oda hogy szeretnék kenetet de addigra már menni nem tudtam, ez ilyen fogalmam sincs mitöl jött ki enyire durván, vagyis lángolt fel.., adott erre is arra is dolgokat , amugy már jobb, de en sem vagyok a hive ennek hogy csak igy adjon. de kb 2 hét mire eredmény lesz , én nekem valami kellett , konkrétan a papirt nem tudtam odaérinteni.. hidd el kegyetlen, ha 2 hetet vagy többet igy kellett volna várjak h semmit nem ad, tuti meghalok. van az a fajta, fájdalom, viszketés amikor azonnal kell valami, és ö is ezt mondta. egy jó nögy nak felkell tudni ismerni tünet stb kenet alapján ez mi. ugyhogy vegyes flórára kaptam. régen is volt gomba, érdekes, párkapcsolat nélkül stb... idén 1 szer strandoltam pont ezért, de ez ilyen egyik pillanatról a másikra jött ki. szóval igen durva, még fizettem is volna a kenetért, de nem vette le :DD
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Coreyhaim)
2016. aug. 5. 17:45
Jó kérdés a mennyire hatásos! Gondolom, hogyha a megfelelő bajra a megfelelő gyógyszert kaptad, akkor hatásos! Egyébként kitenyésztették, hogy mitől van a bajod?
5. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Remoni)
2016. aug. 5. 17:40
Én is pont ezt akartam írni. Ha nem az előírt adagban szedi, felesleges is beszedni.
4. Remoni (válaszként erre: 1. - Coreyhaim)
2016. aug. 4. 11:52

Lehet, hogy meglepő, de a candida is egy gombafaj (emésztőgomba).

Úgy szedd ahogy előírták, mert egyébként semmit sem fog érni.

3. coreyhaim (válaszként erre: 2. - NomNom)
2016. aug. 4. 11:04
gyógyszer..........szájon át
2. NomNom (válaszként erre: 1. - Coreyhaim)
2016. aug. 4. 10:56

Nem kúp ez is?

Én használtam már, de nem rémlik semmiféle mellékhatása.

Azonban ennyi kúp és egyéb mellé mindenképpen kell valami probiotikus hatású készítmény is.

2016. aug. 4. 09:57

sziasztok, én már több éve szedtem de akkor nem volt semmilyen mellékhatása, nögyógyászati bajomra kaptam, kicsit érzem ezt az álmosságot,fejfájást, bár az annyira már nincs is..3x1 et kéne szedjek de egyenlőre cvsak 2x1 et szedtem be,... igy is egész nap ásítozok. másnak is volt ilyen? illetve mennyire hatásos ?

egyik napról a masikra jött egy nagyon durva fertőzés, mai napig nemtudom mitöl de sajnos vissza visszatérö, kaptam ezt, egy kombinált kúpot és egy gomba ellenes szert is, a mycosit gynot... ( a klionra meg az van ráirva ha candida fetözése van , ne szedje... közbe meg gombára is kaptam, érdekes )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook