Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ köztetek valaki otthon futópadot? fórum

Használ köztetek valaki otthon futópadot? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 20. 20:39
Nekem is van.en ennek a gepnek koszonhetek mundent...
2011. dec. 20. 00:35

sziasztok!

nekünk van itthon egy! imádom!:) [link]

mi azért itt vettük mert ha vmi geba lenne vele helyben szervizelik mivel a domyos saját termékük. Fontos még hogy széles legyen a futófelület mert jóval kényelmesebb így a rajta való mozgás. Több program van rajta ami hol a dőlésszöget hol a sebességet változtatja a te meghatározott szinteden. De magadnak is állíthatsz össze időre távra különböző típusú edzést. Sokkal de sokkal könnyebb rajta kocogni, futni mint rendes talajon, így az izületeidet is jobban kíméled. A fokozatosság a fő szempont mind a táv mind a sebesség és az idő tekintetében. Ha időm engedi egy órát futok kocogok és gyorsgyaloglok rajta felváltva így nem fáradok el. Persze fontos hogy legyen egy jó cipőd is hozzá ég és föld a különbség egy sima tornacipő és egy futócipő között.

remélem tudtam nektek segíteni! :)

2011. dec. 14. 06:42
Lehet. Én nem szívesen adnék ki sok pénzt rá, mert ahogy írtam is, még sohasem futottam, csak nézelődtem a piacon. És hát kíváncsi az ember, hogy ezek a használtan is 20 alatt árult cuccok, jók egyáltalán??? Vagy ez olyan mint a szenes vasaló? :)Divatja múlt? :D
2011. dec. 13. 17:53
én mindenképpen újat vennék.A garancia miatt.nem olcsó a javítás meg az alkatrész.
2011. dec. 13. 17:40

ez engem is érdekelne. na nem mintha egyelőre tudnék futni, de kacérkodom az ötlettel.

ilyen licitálós oldalakon vannak egész olcsó darabok is. Azok is jók lehetnek ilyen célra? Vagy az csak egy sima gumi szalag, és attól mozog, hogy Te futsz rajta?

2011. dec. 13. 17:29
néztem az adatlapodat.Szegedi vagy?
2011. dec. 13. 17:12
szia.milyet használsz?
2011. dec. 13. 17:11
hasznaltam terhesseg/szules elott. most piheno allapotban van a gep es en is ;)
2011. dec. 13. 17:03
Venni szeretnék egy futópadot és lenne pár kérdésem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook