Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van köztetek olyan, aki nyáron önbarnítót használ?:) fórum

Van köztetek olyan, aki nyáron önbarnítót használ?:) (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 10. 23:36
Én most próbálom a Garniert.Eddig használtam Dove-ot mindegyikben benne van az illat, engem nem annyira, inkább a páromat zavarja, ezért próbálok most újat. A Dove 3 nap alatt lebarnított hófehér bőrömet, kb. mintha 2 hónapot szoliztam volna.Nem fogta a ruhát, jól kenhető.Napra az anyajegyek miatt nem mehetek, szoliban rosszul vagyok, és féltem ott is az anyajegyeket.A níveát használtam még, azon érzik a legjobban a szag.A Garnier sztem ugyanaz, mint a Dove.Persze ezek mind az önbarnítós testápolók.Foltos egyik sem volt eddig.A párom próbáltam már ezt a testlefújást, hát nem jött be.Zuhanyozzál, ne dörzsöld törölközővel a bőröd, mert lejön, ha fürdessz akkor is.Foltosan jön le, szó szerint, mint aki a koszt dörzsöli magáról úgy, nagyon csúnya.És 1 hétig sem tartott.Sztem gusztustalan volt, nem ajánlom...
19. aproeszter (válaszként erre: 16. - Zsú1965)
2010. jún. 25. 07:26
Én is a dove önbarnítónál maradtam,a normál bőrre való vált be a világos bőrre valótól én is inkább sárga lettem.A gumikesztyű nem is rossz én is kipróbálom.Most próbálok egy újat,az avonból az ára is a dove ára körül van,és nincs neki az a jellegzetes "szaga"sőt jó az illata.nem tudom barnít -e annyira mert még csak tegnap kezdtem használni!
2010. jún. 24. 19:43
igen, én már használtam és használom is :)
2010. jún. 24. 19:31
Egyszer használtam. Sárga lettem tőle :((
2010. jún. 24. 15:46
Nekem a dowe illata a legkevésbbé érezhető (a Garnier nekem erős szagú volt, nem vagyunk egyformák). Ha kenem magam, gumikesztyűt használok, gyógyszertárban kaphatót, a kényes helyeket rögtön az önbarnító után normál testápolóval átkenem, így sosem foltos.
2010. jún. 24. 12:39

Sziasztok.Én a níveát használom,nekem bejött,de azt a szagot én is érzem.

Itt többen mondtátotk a Garniert,ki fogom próbálni.

2010. jún. 24. 12:24

Loreal-os tuti jó, bár a szaga borzasztó!!!!


Napi 2x kell/lehet bekenni magunkat.. 3. alkalom után szembetűnő a változás:D

2010. jún. 24. 12:06
Még a tenyerem is olyan lett...napok múlva elkezdett kopni, foltos és ronda volt!
12. kinni
2010. jún. 24. 09:52
Nekem a Garnier nyári tündöklés testápoló vált be. Nem túl sötét, nem foltosan kopik, nekem nem szokta befogni a ruhám és az illata is tűrhető.
11. aproeszter (válaszként erre: 9. - Anyu70)
2010. jún. 24. 09:01
Látom nem csak nálam nem válik be.De az a baj hogy alapjába véve fehér bőrü vagyok,ráadásul a kislányom születése óta még festékhiányos is.A kezemen nagyon látszik olyan foltos mintha leforráztam volna.Az önbarnítos testápoló sem tünteti el csak elhalványítja és nem rikít annyira,ezért mondhatom hogy "muszáj"használnom!:)
10. Ekka
2010. jún. 24. 08:57

Lehet vicces, de én csak a lábaimat kenegetem..


Karomat, arcomat megfogta annyira a nap, hogy ne legyen fal fehér, labaim viszont nagyon fehérek voltak, így nem is vettem rövidnacit..

..hogy ezt megtehessem, bekentem a lábszáraimat:D


Illat számomra is förtelmes.. ma reggel pl. az egész szobában ez a 'szag' terjengett:S

9. anyu70 (válaszként erre: 6. - Aproeszter)
2010. jún. 24. 08:25
Én is érzem azt a fura szagot, engem is zavar. Mondjuk én még csak kétfélét próbáltam. A fehérneműt nekem is megfogja, és nem igazán jön ki belőle. Múltkor este bekentem magam, és elfelejtettem kezet mosni utána. Reggelre ne tudd meg, hogy nézett ki a kezem :-). De kétszer háromszor mosogattam, mostam estére nyoma sem volt.
2010. jún. 24. 08:24
Én szoktam.Szerintem a Garnier jó illatú.(Nyári tündöklés hidratáló testápoló) És ha már felszívódott nem fog meg semmit, akkor sem ha leizzadsz.
7. sipumsipum (válaszként erre: 6. - Aproeszter)
2010. jún. 24. 08:23

eddigi tapasztalataim alapján mindegyiknek megvan az "fura" szaga...sajons...

gondolom a hatóanyagok hasonlósága miatt...


én már nem kenegetem magam... vagy Nap :) vagy szoli...

6. aproeszter (válaszként erre: 5. - Aproeszter)
2010. jún. 24. 08:20
Ha már itt vagyok,másnak is vannak ilyen tapasztalatai?Tudtok valami olyan fajtát ami "nem büdös"? Köszike a választ.
5. aproeszter (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. jún. 24. 08:18
Én szoktam mert érzékeny a bőröm rögtön éget a nap.Nekem be szokta fogni,bár csak a melltartót és a bugyit mert szerintem az érintkezik szorosan a bőrrel.Már próbáltam hogy sokáig várok mielött felöltözöm de akkor is.Sőt én már kipróbáltam egy pár fajtát de mindegyiknek olyan "fura"illata van és ha izzadok én nagyon érzem.A munkatársak nem érzik azt mondták szerintük már az orromba van az illata,nekem akkor is nagyon zavaró!Nagyon vigyázni kell mikor kened magad (nem úgy mint egy szokványos testápolóval)mert ha nem egyenletes vagy egy kicsi rész kimarad,akkor foltos lesz a bőröd.Ja és a kezedet nagyon jól le kell mosni,lehetőleg szappannal mert besárgul tőle.
4. Zsú1965 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. jún. 24. 08:12

Megfogja, de kijön. És megfogja a törölközőt is, a pizsamát, mindent. De azért én is használom, főleg télen és tavasszal.

Nyárom valamennyi szoli, és rásegítek önbarnítóval, pl. a lábszáramon, mert az nagyon ronda, ha fehéren kilátszik a térdgatyóból.

2010. jún. 24. 07:51

Szia!

Én szoktam! Mivel irodában dolgozom és hát itt elég kevés napsugár ér.:P A szolit melegben nem bírom, mindig az ájulás kerülget olyankor.

Rita

2010. jún. 24. 07:49
Mivel napra nem mehetek, ebben kezdtem el gondolkodni, de nem fogná meg a ruhámat, ahogy 1001 fokban izzadnék...?
2010. jún. 24. 07:49
Van köztetek olyan, aki nyáron önbarnítót használ?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook