Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van köztetek aki lombikos és nem sikerült használható petét érlelni a stimu alatt? fórum

Van köztetek aki lombikos és nem sikerült használható petét érlelni a stimu alatt? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 3. 16:47
igen, sajnos ilyen is van. De azért írtam, hogy lásd, nálam is több mint 50 helyett csak 6 db lett
2013. jan. 3. 16:03
ma hallottam a meddőségiben, hogy hiába stimulálták a hölgyet nem lett egyetlen egy darab tüszője sem pedig annyi cuccot kaott, hogy ennél többet nem lehet adni egy embrenek.
4. 5ed73a72bc (válaszként erre: 3. - Geridina)
2013. jan. 3. 16:02
nem rólam van szó
2013. jan. 3. 15:59

Szia.

Igaz, hogy én sikerről tudok beszámolni, mert a harmadik lombik sikerült ezelőtt 9 évvel, de nekem mindkét oldali petefészkemben 26 petesejtet stimuláltak, és ezekből összesen 5 db petesejtet tudtak nyerni. Gondolhatod, hogy túl lettem stimulálva, infúziók tömkelege, cysta leszívás után abból az 5 db-ból 4 megtermékenyült, és mind a négyet beültették. Ne add fel, sikerülni fog, ha most nem, a következő.

2013. jan. 3. 15:42

Ma hallottam , hogy van olyan, hogy hiába a stimu nem érnek be több peték és ha igen, azok is "üresek".


Ilyennel szembesült már valaki? Mit csinálnak ezzel??

2013. jan. 3. 15:41
Van köztetek aki lombikos és nem sikerült használható petét érlelni a stimu alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook