Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hányinger buszon, autóban, hajón fórum

Hányinger buszon, autóban, hajón (beszélgetős fórum)


2022. aug. 5. 18:23

Nekem változó. Van, hogy émelygek egy kis kanyargástól, máskor meg olvasni is tudok.

Ha nem akarsz Daedalont szedni, egy kis gyömbér segít, de az is, ha megtanulod figyelmen kívül hagyni - mert az émelygést az agy produkálja -, a hajósok módszere is ez. Persze, nekem sem mindig sikerül, főleg mert nem állandó a kanyargás, míg hajón nagyjából állandó a mozgás, így könnyebb hozzászokni.


"Akinek van jogosítványa, az is rosszul van vagy akkor már másabb?"

Ha te vezetsz, akkor valószínűleg nem leszel rosszul. De utasként továbbra is.

18. Kamira (válaszként erre: 1. - Pinkrosebell)
2022. aug. 5. 00:54
A 20 éves fiam is rosszul van hátul az autóban, buszon. Vonaton nincs baja, elől az autóban sem, van jogsija, ha ő vezet vagy ha elől ül mellettem nem lesz rosszul.
2022. aug. 4. 06:55
Kiskoromhoz képest kinőttem de időnként azért még émelygek a buszon.Kocsit utasként egész jól bírom. A hajó necces egy dunai kirándulásnál is van az a fordulat amitől mindenki lemegy inkább a fedélzetről.
2022. aug. 4. 06:50
Nekem is javult, de tudok rosszul lenni. Ha én vezetek, akkor nem. Viszont én ha rosszul leszek, az még egyéb tünettel is jár: ájulásszerű érzés, kezek, lábak, nyelv zsibbadás. Van még ilyen valakinek?
2022. aug. 3. 21:41

Soha nem volt semmi bajom..

Kivéve , ha valaki előttem adta ki a betevőt .... akkor szolidalitásból én is kiadom...

14. Sütikee (válaszként erre: 7. - Pasionella)
2022. aug. 3. 21:36
Próbáld ki, igazán felszabadító érzés 😊 és jobban is érzed a pedálokat, nem kell hozzá plusz erő 😊
13. Sütikee (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2022. aug. 3. 21:34
Úgy értettem, hogy talán ha ő vezetne, akkor nem lenne rosszul.
2022. aug. 3. 17:41
Nem vagy egyedül.A fiaim kinőtték felnőtt korukra én nem,legalábbis hosszú utak nálam nem jönnek be.
2022. aug. 3. 15:59
Csak ha én vezetek nem vagyok rosszul, egyébként igen.
2022. aug. 3. 15:54
Van ismerősöm aki csak akkor nincs durván rosszul ha ő vezet. Amúgy mindig. Én félig nőttem ki. Ha lefelé nézek vagy szerpentinen megyünk, főleg hátul ülve úgy mai napig tud hányingerem lenni. Ha az utat nézem akkor ritkán van. Fiam úgy néz ki szerencsére nem örökölte.
2022. aug. 3. 14:55
Én is rosszul vagyok.
8. Pinkrosebell (válaszként erre: 5. - Sütikee)
2022. aug. 3. 14:05
Még nincs jogsim, de tervben van.
7. Pasionella (válaszként erre: 4. - Sütikee)
2022. aug. 3. 13:51
Mezítláb? :-) én képtelen lennék mezítláb nyomni a pedálokat, egyszerűen nem lenne hozzá elegendő erőm :-D
6. Alnisa (válaszként erre: 5. - Sütikee)
2022. aug. 3. 13:50

Hogy ne lenne rosszul? Semmi köze a jogsi megszerzésének, a utazási rosszulléthez.

Ha vezet, akkor persze nincs szarul, de mint utas, ugyan úgy rosszul lesz.

5. Sütikee (válaszként erre: 1. - Pinkrosebell)
2022. aug. 3. 13:21

Jajj, elnézést, félre olvastam, azt olvastam, kinőtted, ne haragudj! 🤭

Van jogosítványod amúgy? Lehet hogy akkor nem lennél rosszul.

4. Sütikee (válaszként erre: 1. - Pinkrosebell)
2022. aug. 3. 13:19
Igen, én is kinőttem, és van jogsim is, imádok vezetni, főleg ilyenkor mezítláb. :)
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Pinkrosebell)
2022. aug. 3. 10:25
Ha vezetsz az más. Akkor nem vagy rosszul, de utasként úgyan úgy!
2022. aug. 3. 10:24

Nekem se, még rosszabb mint régen!

Én mindig deadalonnal utazom!

Sőt a lányom is ilyen, ő is csak úgy tud. Se az autót, se a buszt, se a hajót nem bírja, pedig az autóban pl elől ül.

2022. aug. 3. 09:50
Sziasztok! Arra lennék kiváncsi, hogy csak nekem nem sikerült elhagyni gyerekként ezt a "betegséget"? Mai napig rosszul vagyok az utazások során. Akinek van jogosítványa, az is rosszul van vagy akkor már másabb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook