Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hanyagolnak a "barátaim", mert bepasiztak fórum

Hanyagolnak a "barátaim", mert bepasiztak (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 28. 11:06

Nálunk én voltam az aki "bepasizott", és utána romlott meg a viszonyunk, a barátnőimmel.

Volt egy megszokott helyünk, ahol minden csütörtökön találkoztunk, és sütiztünk egyet.

Amikor barátom lett, a barátnőim elkezdtek szekálni, és áttették ezt az időpontot péntekre, pedig tudták, akkor szoktam elutazni a páromhoz. Persze én voltam a gonosz, aki nem foglalkozik velük eleget. Nagyon haragudtam rájuk, mert ott volt a többi hétköznap, egy suliba jártunk, mégsem volt jó nekik.


Bemutattam őket a páromnak is, hogy hátha akkor kicsit megnyugszanak, de csak rosszabb lett a helyzet. Onnantól még inkább bántottak, és mást sem hallottam, hogy a barátom így, a barátom úgy...


Aztán megszakadt velük a kapcsolatom. Tudom, gáz, de nem voltam kíváncsi a nyávogásukra. Aztán szép sorban elmaradtak a többiek is, ahogy bepasiztak, mert őket is kiutálták.

Az utolsó csajszi, aki barát nélkül maradt, azóta sem beszél velünk, mert állítólag miattunk nem lett barátja. :S


Azóta nekem van olyan barátnőm akinek van barátja, és van akinek nincs, de nincs különbség. Mi úgy talizgatunk, amikor csajos tali van, a fiúkat összeszedjük focit nézni, vagy sörözni, így nincs kifogás :)

2010. júl. 28. 11:05

Sajnos ez majdnem mindennapos..

Velem is hajde sokszor megtörtént.


És én is megtettem, a kapcsolatom kezdetén..

De aztán észheztértem, és olyan fél év után visszakunyiztam magam a barátaimhoz.

Nem volt egyszerű, küzdeni kellett értük, de AKKOR megérte..

Aztán jól át"bas.tak", de az már más stori.

Sajnos ezzel együtt kell tudni élni:(

3. vikucka (válaszként erre: 1. - Tesida)
2010. júl. 28. 10:59
Igazad van. Hányszor jártam már így... Majd találkozunk, majd összefutunk, bocsi, most el vagyok havazva. A hetekból hónapok, a hónapokból évek mentek el. Se ímél, se telefon. Évente 2x-3x találkozunk, megbeszéljük kivel mi van, aztán ennyi. A barátság is olyan, mint a párkapcsolat, szerelem. Ha nem ápolják, kialszik. Ha viszont egyoldalúvá válik a dolog, akkor másik "barátokat" haverokat kell keresni...
2010. júl. 28. 10:56
Nagy általánosságban ez így van, majd most rostálhatod, hogy ki marad a szitában (az az igazi barátod/nőd).
2010. júl. 28. 10:52

Sziasztok!


Néhány nagyon jó barátom is megtalálta a szerelmet, de azóta nem hajlandók velem találkozni. Van egy régebbi volt legjobb barátnőm, akivel naponta beszéltünk, sülve-főve együtt voltunk, és amióta bepasizott, pont egy éve nem is találkoztunk, emailekre 2-3 hét késéssel válaszol. Ha hívom, hogy lenne-e kedve kávézni, mindig munkára hivatkozva lemondja... Nem értem az egészet. Elhiszem, hogy az elején az ember a rózsaszín ködtől se nem lát, se nem hall, de azért szerintem akármelyik nagy szerelembe belefér legalább havonta 1-2 órás csevely, nem? Nektek van hasonló tapasztalatotok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook