Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hangos zene után fülzúgás meddig tart? fórum

Hangos zene után fülzúgás meddig tart? (tudásbázis kérdés)


6. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Chelsey)
2014. jan. 1. 22:59
Komoly? Oooo. :-/
2014. jan. 1. 19:00
én is úgy hallottam,hogy ha rendszeresen hallgat valaki hangos zenét,akkor lehet halláskárosodás.Kicsit félek azért :( meg elég idegesítő már ez az állandó súgás
2014. jan. 1. 18:48

A barátom szintén így járt egy koncert után,egy hétig kellett kórházba mennie és infúziót kapott.Kicsit javult a helyzet,de sajnos valamennyire maradandó halláskárosodása lett.Nem olyan durván,de azért ha csönd van,zúg a füle.

Azt mondták neki,hogy ha megint hangos helyre megy,akkor utána igyon sok vizet,az nagyon fontos.Emellett ő gyakran visz most már füldugót magával,az is segít szűrni a zajokat.

3. Chelsey (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2014. jan. 1. 18:47
Lehet az sajnos egy alkalomtól is :(
2014. jan. 1. 18:47
Emlekeim szt.jo par nap is. Lehet, kzel alltal vmi hangfalhoz, igy erosebb volt a hatas. Hallaskarosito hatasa akkor van, ha ez huzamosabb ideig fennall, marmint pl.mindennapos vagy gyakori a (tul) hangos zene.
2014. jan. 1. 18:44
Tegnap buliban voltam,ahol hangos volt a zene,amikor kijöttem,zúgott a fülem,de ez szokott lenni máskor is,de olyankor mindig elmúlik 1-2 órán belül...most viszont alvás után,több óra elteltével sem múlt el.Ez normális?Ha holnapra el is múlik,lehet ebből valamilyen halláskárosodásom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook