Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hálózsákos gyerekek éjszakai pisiltetése. fórum

Hálózsákos gyerekek éjszakai pisiltetése. (beszélgetős fórum)


1 2
13. szimonic (válaszként erre: 12. - Szimonic)
2011. márc. 1. 08:57
bocsi, szóval "ő mindig összefércelte este" nem reggel persze:))
12. szimonic (válaszként erre: 10. - 6f731e9185)
2011. márc. 1. 08:57

egy ismerősöm mondta, akinek már 10 éves körüliek a lányai, hogy ő mindig reggel összefércelte a cipzáros hálózsák cipzárját a zsák tetejével este, így nem tudta lehúzni a cipzárt és reggel ő egy erősebb rántással szétszedte, a gyerek viszont annyira nem volt erős, h egyedül megtegye.

nem tudom, ez milyen ötlet, csak gondoltam, leírom...


az én kislányom szerencsére nem próbálkozik, picit lehúzza néha a cipzárt, de teljesen az aljáig csak egyszer csinálta meg, azóta nem érdekli a dolog.

a patentost gond nélkül kinyitná, így csak cipzáros jöhet szóba

2011. márc. 1. 08:43
nálunk nappal nem volt pelus-éjszakára adtam.De sosem ébresztettem fel éjjel.Kevesebb innivaló éjszakára-és előbb utóbb a reggeli pelusok csont szárazak voltak.Nah az után próbáltuk ki éjszaka is pelus nélkül-és sikerült, sosem áztatta el magát-kivéve ha esetleg beteg volt, mert akkor becsúszik baleset.
2011. márc. 1. 08:38
Én 10 hónapos kora óta nem tudok hálózsákot adni a kislányomra, mert reggelre leszedi magáról...
2011. márc. 1. 08:34
A legnagyobb 6 éves koráig hálózsákban aludt, mivel éjjel rengeteget mozgolódott, forgott, és nekem nem szokásom felébredni, hogy takargassam. Praktikus, járkálni is tudtak benne, sőt futni, lépcsőn közlekedni. Amíg éjjel bepisiltek, addig pelus, utána pedig sosem pisiltek éjjel, úgy hogy a pisiltetés sem okozott problémát.
2011. márc. 1. 08:30

Kapható alul cipzáros hálózsák,amit ki tudsz cipzározni és tud benne menni.Nem tudom,h hol kapható,de keresztlányomnak volt ilyen.:-)

Amúgy még tényleg ráérsz,ha csak 16 hónapos.Először úgyis napközben lesz szobatiszta és csak utána éjszaka,lehet,h még egy éved is van addig.:-)

2011. márc. 1. 08:21
A hállózsák kérdés engem is érint.Nálunk az a baj,hogy kimászik a takaró alol,pedig nagyon hideg van este.Hálózsákból van alul nyitható is,mit esetleg be sem kell húzni.Felállni,meg(Ő) fel tud benne,sőt még menni is:).Egyenlőre nincs jobb ötletem a hálózsáknál :(
6. szimonic (válaszként erre: 5. - Márti1129)
2011. márc. 1. 08:20
na, ez jó ötlet, ha majd arra kerül a sor, kipróbálom:)
2011. márc. 1. 08:19

Szia!

Az én lányom már 4 éves lesz, és mi is használunk hálózsákot is. Mondjuk én egy kicsit "megműtöttem" a mienket, mert kivágtam az alját. Így tud benne közlekedni, és mégsem takarózik ki, mint a takaróból.És pisilésnél elég csak felhúzni, nem kell kivetkőztetni belőle. Egyébként szerintem 2-3 hálózsák elég, mint eddig.

Szép napot: Márti

2011. márc. 1. 08:18

szia!

nekem 23 hós és még hálózsákozunk, szobatisztaság nyáron lesz cél, amikor úgyis hálózsák nélkül alszik majd a hőségben.

én szeretem a zsákot, mert fel tud benne állni, de pl kimászni a rácsos kiságyból biztos nem, így nyugodt vagyok. Na meg azért is, ugye, hogy tutira nem fázik meg éjjel, mert nem tud kitakarózni

2011. márc. 1. 08:11

Szia!

Szerintem lassan el kéne felejteni a hálózsákot,csak hátráltatni fogja.Abban felállni sem tud.....nem még elsétálni a biliig mondjuk.

2011. márc. 1. 08:05

Sziasztok! Írjátok le (elsősorban hálózsákos gyerekek anyukái), hogy milyen tapasztalatotok van e-téren. Mennyit vesződtetek, meddig vesződtetek, hányszor keltetek, stb.?


Nekem hálózsákban alszik éjjel a 16 hós fiam, még a szobatisztaság előtt járunk jóval, csak érdekelne, hogy mennyire akadályozó tényező éjszakai szobatisztaságra nevelésnél a hálózsák?

Ja, és hány váltás hálózsákot szerezzek be, vagy inkább ősszel takaróra szoktassam át?

2011. márc. 1. 08:05
Hálózsákos gyerekek éjszakai pisiltetése.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook