Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet még a LIDL-ben hálózsákot kapni? fórum

Lehet még a LIDL-ben hálózsákot kapni? (tudásbázis kérdés)


9. 41f5ea3045 (válaszként erre: 8. - BMA211225)
2011. dec. 6. 12:11

igen szerintem ugyanarról a hálózsákról beszélünk:)most 2500ft.volt.

a kisfiam se szereti nagyon a hálózsákot de nagyon jónak tűnt és most vennék neki mert folyton lerúgja a takarót.

na majd figyelem az akciós újságot:)

8. BMA211225 (válaszként erre: 7. - BMA211225)
2011. dec. 6. 11:10
egyébként ha arra gondolsz amiről irtam nagyon jó én picibabakorban vettem a lányomnak bár ő nem szerette de maga a hálózsák stabil meleg strapabíró kis db jó anyagból.
2011. dec. 6. 11:09
Ha a babahálózsákra gondolsz az párhavonta mindig van,ugyanaz a fajta lupilu márkanévvel...nálunk pl egy egy db mindig van a Lidl ben akkor is mikor nem akciós ,gondolom maradt belőle....utolsó dbként nem szokták leárazni gondolom azért mert pl a lányom születése óta már 4-5 alkalommal biztosan láttam ha most lecsúsztál róla pár hónap mulva biztosan lesz még esetleg ha van a közelben másik Lidl esetleg érdemes próbálkozni....
6. 41f5ea3045 (válaszként erre: 5. - MelisUK)
2011. dec. 6. 10:34

Köszönöm!

Én nem járok oda vásárolni nem igazán szeretem.Csak a gyerekrucik miatt néztem be mert mondták lehet jó dolgokat kifogni.Na akkor erről lecsúsztunk sajna.

2011. dec. 6. 10:17
Azok a termékek, amik nem kaják, nem állandó termékek a Lidl-ben. Minden héten új akciók vannak, új termékek. Új asztalok kerülnek ki ilyenkor, egy nagy méretű Lidl-ben egy fél sorról van szó a zöldség-gyümölcsös résszel szemben. Mindig ott van az adott hét akciója, a régebbiek pedig tolódnak. A legrégebbi hét asztalai ilyenkor hátra kerülnek a raktárba. Minél nagyobb egy bolt, annál több hetig vannak benne ezek a termékek, viszont ezekből újabb szállítmány nem jön, szóval ha már megvették, akkor már nincs. Figyelni kell a katalógust, abban mindig benne van, hogy mi lesz. Interneten is fent van a katalógus - legalábbis nálunk Skóciában fent van, így nem kell elmenni minden héten az újért, ha valaki esetleg nem vásárol ott.
4. 41f5ea3045 (válaszként erre: 2. - Progcic)
2011. dec. 6. 09:45

hát ezt nem tudtam:(

mondjuk gyanús volt hogy 2db.volt összesen...

köszi.

2011. dec. 6. 09:24
az agárdi LIDL-ben láttam pár napja...
2011. dec. 6. 09:20
Szia! Ha 2 hete volt, akkor abból már tuti nincs! Nem állandó termék, akcióban szoktak lenni ezek a babadolgok!
2011. dec. 6. 09:14
2hete talán voltam a lild-ben és nagyon jó kis hálózsákuk volt.nem vettem meg amit már bánok:(sajnos nincs a közelünkben ezért kérem segítségeteket.jár valaki oda vásárolni?nem látáttok van-e még hálózsákjuk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook