Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Halál minden fogyókúrára! fórum

Halál minden fogyókúrára! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Halál minden fogyókúrára!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
229. Binky (válaszként erre: 228. - Kicsikezseni)
2009. máj. 5. 22:18
arra gondol, hogy ha a Czanik nem tudott formás lenni az edzésétől, akkor te sem leszel az
228. kicsikezseni (válaszként erre: 227. - 2d5a00656a)
2009. máj. 5. 22:02
ezt nem értem... nem az ember külseje a lényeg, ha jól megmozgat és hatásosan...
2009. máj. 5. 21:54
De most ténnnleg nem kekecbe,hogylehet Czanik Balázsra bármitezni,ha azemberúgynéz ki ahogy/mámintő/,és akkorákat mond amiket????
2009. máj. 5. 21:54
igen, őt is próbáltam már.Akarom mondani az edzését:DD
225. Binky (válaszként erre: 224. - Kicsikezseni)
2009. máj. 5. 21:42

Tatarek Rezős forevör:))

gonosz kopasz kiscsávó, imádom:))

2009. máj. 5. 21:38

énis inkább tornázok. Még élvezni is lehet:)

Én nagyon ajánlom nektek Czanik Balázs capoeira aerobikját, 1 óra, de intenzív, és 1 hét után belelehet jönni. Elsőnek én 25 perc után kifulladtam, de ma végigcsináltam:) intenzív, a hasra, fenékre és combokra dolgozik nagyon. Jó a hangulat is a videón, hülyül a 2 csajjal, tehát nem olyan fapofával van mint mondjuk a Réka:) (egyéni vélemény, bocsi ha vkit sért).Szóval ezt nagyon ajánlom. Ma letöltöttem a hasburning-et, holnap kipróbálom. Csináljuk együtt:)

223. 130454e42d (válaszként erre: 217. - Fadigflo)
2009. máj. 5. 21:17
fadigflo, tudnál nekem segíteni? Nyújtógyakorlatokat keresek, merre nézelődjek olyan után, ami hatásos, és nem túl nehéz?
2009. máj. 5. 21:10
Hát nem tudom lányok, én inkább sportolok simán egyelőre, majd ha nagyon el leszek keseredve... Addig meg hátha utánanézek/olvasok a neten. Meg hátha lesz valakinek valami pozitív tapasztalata.
221. Binky
2009. máj. 5. 21:09

Nem mondom azt, hogy minden fejben dől el, de aki nagyon hízékony alkat, az jobb, ha elfogadja magát. Én sokáig akartam lefogyni, de végülis nem volt sose megfelelő indokom. Nem vagyok egy szépség, épp ezért a kilók se zavartak, mert hát akkor se néztek volna meg jobban...-.-

Így az egészségem miatt kezdtem bele, és végül így sikerült lefogynom...pedig nem feltétlenül vagyok egy kitartó fajta, hacsak nincs nyomós indokom.


L-karnitin jó dolog, természetes anyag(kérdés hogyan és mből nyerik), nemcsak dm-ben, patikában is kaphattok, pezsgőtabletta, rágótabletta, bogyó formájában, sőt múltkor teát is láttam, ami bizonygatja, hogy L-carnitint tartalmaz

220. nyuszihopp (válaszként erre: 217. - Fadigflo)
2009. máj. 5. 21:06
Én úgy emlékszem, hogy 990 Ft, de már nem vagyok benne biztos. Nem minden dm ugyanúgy van berendezve, én kettőbe járok, és azok se ugyanolyan rendszerűek, mindenesetre általában a kaja rész és a vitaminok-táplálékkiegészítők környékén kell keresni. Ez sajátmárkás termék (das gesunde plus a dm saját márkája ilyen táplálékiegészítőkben, árulnak vitaminokat is). Én kétféle l-karnitinos készítményt találtam ez 400mg lkarnitin+150mg magnézium). A másikban volt még valami más is, több volt az l-karnitin, és sokkal drágább volt, ha jól emlékszem.
219. Binky (válaszként erre: 192. - Csera)
2009. máj. 5. 21:05

stevia cserje darabja 700-1000 ft

annyira azért nem drága:) 2hetente szüret

218. erikpipi (válaszként erre: 211. - Fadigflo)
2009. máj. 5. 20:51

:D Én is itt olvastam, és megvettem a könyvét a tesz-veszen 1000 ft volt.

[link] Abbahagyta a fogyókúrát, mert midig visszaszedte. És amikor azt mondta, hogy elég volt, ilyen vagyok, és sz...k rá, akkor fogyott le:) NAgyon jó könyv, magamra ismertem benne:))

217. fadigflo (válaszként erre: 216. - Nyuszihopp)
2009. máj. 5. 20:42

És mennyi volt, ha szabadna kérdeznem?:)

DMben merrefelé? Mármint melyik részen, mert én még soha nem láttam :(

216. nyuszihopp (válaszként erre: 208. - 130454e42d)
2009. máj. 5. 20:38

Természetes formában a vörös húsok tartalmazzák talán a legnagyobb mennyiségben, úgyhogy természetes anyag. De azt gondolom, hogy szintetikusan állítják elő.

Én szedek igaz, csak 400mg-osat, és csak amikor mozgok is - bár néha (sokszor) elfelejtem :) Amúgy én a dm-ben vettem, viszonylag olcsón, bár lehet, hogy ez a mennyiség kevés. Igazából nem tudom eldönteni, hogy mekkora a hozzájárulása a fogyásomhoz, mert a kísérlet egyszeri és megismételhetetlen. Van egy olyan érzésem, hogy jobban bírom vele az edzést, mint nélküle, de ez simán lehet placebo is :) Ez a 60 darabos kiszerelés nekem kitart még jó darabig, aztán majd eldöntöm, hogy akarok-e még venni :) Bár azt mondják a folyékony jobban felszívódik, de nekem ez tűnt egyszerűbbnek.

215. 130454e42d (válaszként erre: 214. - Fadigflo)
2009. máj. 5. 20:28
Én is az anyagiak miatt halogato. Úgy vettem észre a bodybuilder boltokban olcsóbbra jön ki 1 mg, bár általában nagyobb a kiszerelés.
214. fadigflo (válaszként erre: 209. - Kicsikezseni)
2009. máj. 5. 20:18

hát változó. Auchanban pont most volt akciós. 1400 ftért.. amúgy olyan 2-3 ezer, attól függ hol veszed.

Ilyen bioshopok, bodybuilder cuccok... Westend pl. Meg a bodybuilder oldalon is fent van.

213. fadigflo (válaszként erre: 208. - 130454e42d)
2009. máj. 5. 20:16
Nem drága, de nekem hipp-hopp kiadni így 2-3ezret nem túl jó ötlet. Ha nem használ. Ezért érdekelne, hogy tényleg jó e. Mert akkor megéri.
212. fadigflo (válaszként erre: 207. - C4cd20e0ca)
2009. máj. 5. 20:15
Nekem se akar... de türelmes vagyok :D
211. fadigflo (válaszként erre: 206. - Erikpipi)
2009. máj. 5. 20:15
Ki az a Edita Sipeky? :)
210. fadigflo (válaszként erre: 205. - Kicsikezseni)
2009. máj. 5. 20:14

Akkor ne parázz. Majd, ha nem eszik semmi hizlalót, akkor érdemes elgondolkodni.. Nála ez most ilyen "éppen átfutott az agyamon" dolog. Majd "kinövi".

11 évesen már van, aki szül. Ennyit a mai fiatalokról. Pedig én sem vagyok öreg. Hát változnak az idők.

2009. máj. 5. 20:13
miért, mennyibe kerül ez a vmi? meg hol lehet beszerezni?
2009. máj. 5. 19:53

Sziasztok,

L-carnitin: én is gondolkodom rajta, lehet, jövő hónapban kipróbálom. Állítólag segít az izomépítésben, zsírbontásban, ha mellette rendesen sportolsz. Napi 500 mg a minimum, 1000 a max, edzés előtt fél órával.

Az ára alapján nem hiszem, hogy természetes anyag, vagy nagyon könnyű kivonni a...miből is? Még van mit tisztázni, sokat nem tudok róla.

2009. máj. 5. 18:33
Hallottam én is erről az L-karnitinról. Hát nem tudom, állítólag az természetes anyag. Nekem is a csípőtájékról kellene ledolgoznom a zsírt. Nekem ez az utóbbi 3 évben keletkezett, gondolom mert ülő munkát végzek, stresszelek sokat (mit sokat... rengeteget), pedig nem szabadna, de harcolok ellene; egyelőre nem azon a tájékon tapasztalom a változást, ragaszkodó a kis mocsok... :) DE alakul a dolog! Nem mondom, hogy nem próbálnám ki az L-karnitint, de még ki kell tanulmányoznom az interneten! ;)
2009. máj. 5. 18:24
Igen! Halál minden fogyókúrára!! Igaza van Edita Sipekynek:)))
2009. máj. 5. 18:22

sajnos nem velünk lakik (voltaképpen csak féltesóm) hanem az anyjával, ő meg alig van otthon. Szóval ilyen téren elég nehéz a dolgunk, és csak hétvégenként jön. Szerencsére enni eszik, de valahogy nem igazolodk ki rajta. A csoki süti fagyi töménytelen mennyiségben mehet neki, de a húsvéti sonkáról a fél centis zsírt levágta, mert h hízlal... és jön oda amikor mondjuk énis hulahoppozok, h neki is kéne, mert fogynia kéne a hasáról, derekáról, mert dagadt. Éselmagyaráztam neki, hogy ha kövérnek érzed magad az édességet fogd vissza, ne a rendes kaját. De egyébként sem vagy kövér, még most fogsz nőiesedni, alakulni. Semmi dereka, csípője nem lesz, se feneke ha most komolyan elfogja kezdeni a hülyeségét. Szóval úgy érzem most kéne valahogy megértetni vele, amíg eszik, mert ha már enni se fog, akkor nem tudom mi lesz.


Énsem vagyok idős, 20 vagyok, ő 11, de énis látom mennyire mások a maiak.... neki már tavaly a pasikon járt az esze, amikor én még lent tollasoztam a barátokkal, meg fociztunk. És még a mai napig macival alszok:) Szóval nagyokat lesek énis amikkel elő tud állni ilyen fiatalon...

204. fadigflo (válaszként erre: 203. - C4cd20e0ca)
2009. máj. 5. 17:13

Nekem épp tegnap szólt be Nagyim. Szeretem nagyon, de azért soha nem voltam egy kövér disznó fajta, most mégis annyira aggódik... Pedig nincs oka rá :)Pilatest én is, futok, néha kickbox, súlyzó kézre, hulahopp, nyújtás nagy mennyiségben, ...

És szépen formálódok én is :) A csípőmmel van csak baj, szerintem oda rakódott az összes szír, miután 4 kilót felszedtem (50 kiló voltam a múmia időszakomban). Ha őszinte lennék, azt mondanám, akkor éreztem magam a legjobban (de csak emiatt). NEM SZERETNÉK FOGYNI ! Na, nem is tudnék. Ezek a sütik itt körülöttem, csupa finomság, ráadásul én is egész jól sütök, főzök. Nyamm. :) Ja és a gyengém a mézes kifli! Ahh..


Szóval én az L Karnitin dolgon gondolkodom. Vajon jó e, megéri e beruházni rá, stb...

Na olyan meg nem szeretnék lenni, mint Rubint Réka. Bocsi, de szerintem tök undorító az a túlzott izomsúly, ami rajta van :S


Kicsikezseni, fogalmam sincs. Mert én is beleestem ebbe a hibába, tavaly. Amikor nem ettem semmit, csak gyümölcsöt + abonettet. Akkor fogytam le nagyon. ÉS meg voltam győződve arról, hogy igenis jó amit csinálok. És nem 11 éves voltam... És nehéz, igen. De tényleg használ a dicséret, NE tiltsátok semmitől, szeressétek agyon, ha mindig van valaki körülötte, nem lesz ideje ilyeneken agyalni. Bár nem tudom a mai 11 éveseket.. akkor még majdhogynem én még barbibabákkal játszadoztam. . .

Egy a lényeg, meg kell akadályozni, hogy kialakuljon ez a gondolkodás benne. De ne mondjátok neki, h nem kell fogyni, jó így, csinos, stb... ezzel még jobban biztatod őt erre.

Egyen együtt a családdal, legyenek közös programok, kössétek le. Szerintem ...

203. c4cd20e0ca (válaszként erre: 202. - Kicsikezseni)
2009. máj. 5. 17:04

Én is estem ebbe a hibába nem egyszer... És mondanom sem kell mennyire jártam sikerrel a szuper kúráim alatt, ráadásul szenvedtem is közben. Aztán rájöttem, hogy NEM tudok megszabadulni tőle, mindig is "nehéz" voltam, én akkor is 55 kiló voltam a 165 centimhez, amikor már mindenki aggódott, hogy hol vagyok mikor oldalra fordultam... Most 60 vagyok, és igen, van husi a hasamon, a fenekemen, meg a combomon. De futok, gyalogolok, erősítek, Callanetics-et és nem utolsó sorban Pilatest is csinálok, szépen beosztva, mikor mihez van éppen aznap kedvem. És ennyi. Azt hiszem szépen alakulok :)


Nem irigyellek, nagyon kemény téma ez 11 évesen. Mert ö még képtelen felfogni, hogy micsoda kárt okoz a koplalással a szervezetnek, meg a későbbi alakjának, meg mindennek... Csak annyit tudok mondani, hogy dicsérjétek öt sokszor, mindenért, milyen csinos, szép stb. Nagyon jól esik az az embernek akármilyen korban van :)

2009. máj. 5. 14:04
nah igen... sokan akinek 5 kiló feleslegük van, azt is lefogyni akarják, nem pedig átalakítani. Énis ebbe a hibába estem. Akár milyen hihetetlen, az 5 kiló eszméletlen nehezen akart lemenni, és elég sokszr fel is adtam.Mire egy ilyen testzsírszázalékos micsodával kiszámoltam, magasságomhoz, koromhoz a súlyom nem sok, pont ideális, mégis a pociból volna mit leadni. Így most egy ideje capoeirázok, meg fitball, és alakul, meg kell modnjam:)pedig a súlyom ugyanannyi. És nem koplalok, mert nem is tudok:)annyira szeretek enni, h nem tudom megállni:D nem is értem az anorexiásokat (ami sajnos megint egy népbetegség kezd lenni), hogyan tudnak nemet mondani, meg kihányni a kaját. Képzeljétek el, a 11 éves hugom már azzal sokkol, h fogyni akar, mert dagadt... hozzákell tennem, sztem egy deka felesleg sincsen rajta.Még most fog alakulni, de egyszerűen nem érti meg. 11 éves, mindenhonnan ezt hallja, h legyél gebe, vékony karcsú... hiába mondom neki h az sem szép ha a szarszag kiérzik belőle.... kilóban sok, mert nagyon erős a csontozata, viszont tényleg nem kövér. Szerintetek hogy magyarázzam el neki??
201. Katthy (válaszként erre: 200. - Fadigflo)
2009. máj. 5. 13:59

Kurta a válasz: pénz, pénz, pénz.

És amíg üzletet lehet csinálni abból, hogy bemesélik az embereknek, hogy nem úgy jók, ahogy vannak, semmi sem fog változni.

*éljen az optimizmus! :D*

200. fadigflo (válaszként erre: 199. - C4cd20e0ca)
2009. máj. 5. 13:49

Na igen. A plasztika.

Én elítélem és ezúton kérek mindenkitől bocsánatot, de... miért jó az, ha valaki (mint említetted) elfújt mellekkel, szájakkal rohangál? Miért szép az ilyen MŰ"szépség"? Ki képes ANNYI pénz kiadni ilyen hülyeségre?

A plasztikai sebészet elvileg nem ezért van. Csak az unatkozó huszonévesek használják ilyen dolgokra.

Az szép dolog, ha égési sérüléseket, baleseti hegeket, születési rendellenességeket korrigálnak vele (bár ezt meg nem értem, miért OLYAN drága... szegény embert az ág is húzza...).

De az, hogy 80as melled van és te 90C-et akarsz.

Az ajakfeltöltés ugyanez.

És sorolhatnám.

Zsírleszívás, ha utána úgyis zabál az ember, bőre csúnya lesz, pénze odavan.

Szóval, igen. Marylin Monroe is szépségnek számított, ő ugyanannyi súllyal rendelkezett, mint én, de 10 centivel alacsonyabb volt. Nem volt plasztikázva (de ebben nem vagyok biztos) és az egész világ oda volt érte. Egyedül a szőke haja volt természetellenes (már hogy festette).

És igen, 10 évvel ezelőtt a NŐ azt jelentette, hogy husi itt, husi ott, de szépen formálva, nem zsírosan elhízva. Kevés smink, természetesség.

Ma már a csontváz az ideál. Mármint a nők részéről. Jobban szereti hallani a mai nő, ha azt mondják neki sovány, mint ha azt, hogy csinos.

Mert ugye a csinos azt jelenti, hogy szépen kerekded. legalábbis nem csonti.

Na, nem tom, így már mennyire elhúztam a dolgot. Egy a lényeg, nem a testünkkel van a baj, hanem az agyunkkal. És addig nem leszünk szépek és vékonyak, amíg azt sem tudjuk, szükségünk van e fogyni. Mert van. De csak annak, akinek legalább 20 kiló feleslege van, egészség szempontjából. . .

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook