Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajvizsgálat Székesfehérvár fórum

Hajvizsgálat Székesfehérvár (beszélgetős fórum)


2012. okt. 21. 19:22
A hajhullással és társaival kapcsolatos azért (bár miért nem?) rengeteg pénzt akarnak kaszálni. még a hajgyógyászok is.
2012. okt. 21. 19:20
a gyógyszertári szerintem kamu. Az ott kapható termékeket ajánlja a cég embere.már sok helyen olvastam. Egy fiatal 20 éves csaj csinálta nekem is. Biztos "nagyon" tapasztalt volt.
2012. okt. 20. 09:18

Köszönöm.

Esetleg egy gyógyszertár nevet tudnátok mondani?

2012. okt. 19. 18:32
A férjem a Virágóránál lévő gyógyszertárban volt ilyen vizsgálaton, a vizsgálat ingyenes volt, de amit ajánlottak a problémái kezelésére, az nem a mi pénztárcánkhoz való volt.
2. kiszvorosz (válaszként erre: 1. - 278c85ecf4)
2012. okt. 19. 17:46
Szia! Van. Én voltam náluk anno egy röpke 6 körös állásinterjún.A mindig ügyeletes gyógyszertárban van azt hiszem havonta egyszer. A kamerás vizsgálat szemfényvesztés,ránézésre lehet tudni,mi a baj,de menj el bátran. A kezelések havi 10 ezer körül vannak,és min 3 hónappal számolhatsz, viszont hatékony! (ha utána akarsz olvasni,rengeteg fórum van róla ROUGJ néven)
2012. okt. 19. 17:39

Sziasztok!


Van Székesfehérváron mikrokamerás hajvizsgálat?

Volt már esetleg valaki?


Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook