Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajvilágosítás- vöröses szín ellen, tanács? fórum

Hajvilágosítás- vöröses szín ellen, tanács? (beszélgetős fórum)


3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 16:24
Még mindig nem késő, hogy fodrászhoz menj. A fodrász szőkítés közben tudja nézni, hogy a hajad bírja-e még, vagy le kell mosni, és jobban tudja, hogy mennyi hamvasítót tegyen bele a sárgaság ellen. Mondjuk mosások után az is kopik róla, de mindenképpen szebb lesz, mint anélkül...
2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 09:16

A fekete mindig ilyen lesz ha maratod.

Meg kell várni míg lenö, illetve vágás.. Én őszintén ajánlom ha csak nem akarsz megkopaszodni, hogy hagyod egy normális fodrászra a dolgot.

Az a baj, ha most össze vissza festegeted még jobban sérül a hajad. Ha jól értem ledobja a festéket ha 2 nap után már ismét vörös voltál..😬

Nekem is volt már maratva feketéről. De azt csak is hozzáértő fodrász álltal.

2021. jún. 12. 20:11

Sziasztok! Aki jártas a hajfestés szakmában, legyen kedves segíteni!


Feketére volt festve a hajam, amit szerettem volna kivilágosítani. A hajszőkítő nagyon minimálisat volt a hajamon, nem is szerettem volna extrém világosat. Így lemosva vöröses árnyalatot kaptam! Rémes.

Később be lett festve v.barna hajfestékkel. Két hajmosásig maradt ez a szín a hajamban.Ismét vöröses vagyok, de most tűrhető! :-)

Mindenesetre nem tetszik ez a hajszín,hogyan tudom "eltüntetni" ezt a vöröses-feketés árnyalatot?

Sérült a hajam szerkezete most durván, ezért valamilyen hatékony módot szeretnék alkalmazni.


Próbálta már valaki a hajradírt?

Esetleg oxi reloadról bármi tapasztalat?

Köszönöm, ha segítesz!

(tudom, jó fodrászra kellett volna bízzam magam...) :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook