Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhullás ellen mit tanácsoltok? fórum

Hajhullás ellen mit tanácsoltok? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 12. 21:02
én kovaföld kapszulát szedek, olyat, ami D3- vitaminnal kombinált. Teljesen megszüntette pár nap alatt a hajhullásom! Nekem mostmár az iszonyatos D-vitamin hiányom okozta... (laborral igazolva, még mielőtt vki megkérdőjelezte, h honnan tudom :) )
2012. nov. 12. 02:27
Koffeines sampon.
2012. nov. 11. 21:26
Na és valamilyen mellékhatást éreztek?!
2012. nov. 11. 00:24
Én a Hair Caps-ot szedem alig néhány napja, és máris tapasztalom a jótékony hatását. Igaz, ez 60 szemes csak.
2012. nov. 11. 00:06
Revalid!1 hónapja ahsználom,és teljesen megállította! Min.3 hónapig kell kúra szerűen szedni.És most akciós is a DMben a 90szemes
2. elbb
2012. nov. 10. 23:49

Szia!


Én másfél hónapja szedem a Revalidot, nekem csökkent azóta a hajhullásom. De minimum 3 hónapig javallott szedni.

2012. nov. 10. 23:47
Segítséget szeretnék kérni.....nagyon hullik a hajam észsírosodik! Gondolkoztam azon, hogy veszek valami hajerősítő kapszulát pl: revalid, vagy hair clinic, de előtte véleményeket szeretnék kérni azoktól akik szedtek ilyet!Milyen volt nekik!?Mennyi ideig szedték?!Milyen mellékhatása volt, ha volt?!..............

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook