Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2066. koveny
2009. nov. 23. 19:40

Sziasztok!


Fodrászok, kérlek írjatok nekem!

Problémám: A hajamnál felül vannak rövidebb 3-4 cm-es hajszálak is,amelyek göndörödnek. Ez tudom h hülye kérdés, de azok is ugyanúgy meg fognak nőni, mint a többi hajszálam? Mert arra gondoltam h levágatom olyan rövidre a hajam, mint amilyenek azok a hullámos szálak, hogy együtt nőjön a többi hajszálammal. De most rájöttem h inkább nem vágatom le, ha már idáig növesztettem, viszont nagyon zavarnak a kis göndör szálak! Biztos azért alakultak ki a kicsi szálak, mert sokat egyenesítettem a hajam és eltörtek! Ugye? Már alig várom h a rövid szálak is hosszabbak legyenek! Mit tehetek? Mi a véleményetek? Lehetnek még azok a rövid szálak is ugyanolyan hosszúak, mint a többiek? Vagy ilyenek maradnak?

Várom válaszaitokat kedves fodrászok!

Ency

2065. Jana88
2009. nov. 8. 22:48
Sziasztok! Ma jártam a bellissima honlapján és ott láttam a Bellissima B7 300-as készüléket. Valakinek van róla tapasztalata? Igazából az tetszik benne,hogy külső lapja is van és az is melegít,ezzel biztos könnyebb göndöríteni. :D (mert ugye a göndörítés mindig nagy probléma volt a hajvasalóknál) Ha valaki tud róla valamit írja meg légyszi! Minden érdekel. :) Egyáltalán,hogy hol lehet kapni? Az árával nagyjából tisztában vagyok. Köszi: Jana
2064. powerpuffgirl (válaszként erre: 2063. - 319cd6978b)
2009. nov. 7. 19:47
Okés,köszi az infokat!
2063. 319cd6978b (válaszként erre: 2062. - Powerpuffgirl)
2009. nov. 6. 18:22
Ahan. Ha remingtont akarsz akkor a Pomádé fodrászkellékesben vedd szerintem.A lordok alatt. Ha kopik és visszaviszed akkor kicserélik. Más helyen nem tudom hgyo állnak hozzá az ilyenhez. Több osztálytársam is ott vette a remingtonját és amikor megkopott akkor rögtön kicserélték.
2062. powerpuffgirl (válaszként erre: 2060. - 319cd6978b)
2009. nov. 6. 18:18
Te is kecskeméti vagy?Igazából csak kb.10000Ft alattit szeretnék,mert nekem is az a véleményem,hogy nem biztos hogy a legdrágább a legjobb...Most Imetec Bellissimám van,B 25-ös,és érdekes,hogy mikor rövidebb hajam volt,kivasalta.Most hogy hosszabb,már nem bírja.Pedig semmi baja.Elötte volt Remington,az nagyon jó volt,ezért gondoltam megint olyan kellene.
2061. _mano89_
2009. nov. 6. 16:03
Sziasztok! Megtudná mondani valaki, aki a stellában vette a 1036-os Gamáját, hogy ott mennyibe került? Illetve, hogy a megrendelést elkerülve még milyen budapesti boltban kapható? Válaszotokat előre is köszönöm
2060. 319cd6978b (válaszként erre: 2059. - Powerpuffgirl)
2009. nov. 6. 15:25
Mindegy. Nem szeretem ezt a nevet de nem akarom kitörölni az adatlapom és újat csinálni mert már olyan sok törzspontom van. Nem szeretem a remingtont úgyhogy majd valaki más ajánl neked mert én nagyon ellene vagyok. Ha teheted inkább ga-mat vagyél. A tűzoltóság melletti fodrászkellékesben árulnak is. Az eladó nagyon kedves, kivéve ha az van aki régen volt, mert az egy idegbeteg picsa. Én is ott vettem. A ga.ma nem is kopik. Mennyit szátnál rá?
2009. nov. 6. 15:21

Sziasztok!Először is bocsi powerpuffemo,nem láttalak!Én is a segítségeteket szeretném kérni.

Remington S1005 vagy S2014 között gondolkozom.Volt már Remingtonom,S2002 de sajna lekopott róla a teflon,és az S1005-ön is teflon van.Félek ez is lekopna.Ha vkinek esetleg van vmelyik,az légyszi írjon.Előre is köszönöm!

2058. StAdrienn (válaszként erre: 2056. - 319cd6978b)
2009. nov. 5. 13:30
Köszönöm a választ! Azért gondoltam inkább a vasalóra, mert a fodrászom mutatta, hogy nem csak simításra, hanem hullámosításra is való. Első felindultságomban vettem is egy "ócskábbat", és viszonylag jól meg is tudtam vele csinálni a hajam, de azóta tudom, hogy érdemesebb jobbat venni. Azóta leszűkítettem a kört, ez a kettő van most terítéken: Ga.ma CP1ME HP, és WIGO WG5042E. Az utóbbiról tudsz valamit? A Ga.ma-t használtan venném, de csak úgy használt, hogy egy éve áll valakinek a fiókjában, néhányszor kísérletezett vele, közben persze lejárt a garancia. A WIGO viszont új, de arról még nem hallottam....
2057. reni79
2009. nov. 4. 12:57
Sziasztok!Olyan kérdésem lenne hogy van köztetek valakinek "Hajas féle" imetec hajvasalója?Milyen árban van?És tényleg lehet vele olyan loknikat csinálni?
2056. 319cd6978b (válaszként erre: 2055. - StAdrienn)
2009. nov. 4. 12:51

Szia

Hullámosításra egy marcell hajsütővas jobb lenne,vagy akár egy sima hajsütő is. persze van olyan vasaló amivel lehet de az nem olyan. Én a wattokat nem szoktam nézni.5-10 perc alatt kész vagyok vele szóval nem nagyon izgat.

A ga.ma-t ajánlom.

2055. StAdrienn
2009. nov. 4. 09:47
Sziasztok! A véleményeteket, tapasztalataitokat várom hajvasaló témában. Még most ismerkedem a dologgal, eddig nem volt nekem. Elolvastam jó sok hozzászólást, és most a bőség zavarában vagyok, nem tudok dönteni. A fodrász szerint jó minőségű, könnyen kezelhető a hajam, inkább egyenes, de nem teljesen, és a rövid és a félhosszú között van. Hullámosításra szeretném használni a hajvasalót, kb 4-5 naponta. Melyik márkát tudjátok ajánlani, mire figyeljek? És a másik: ha két hajvasaló fel tud melegedni 200 fokra, de az egyik csak 25 wattos a másik meg 75 wattos, akkor van különbség köztük azon kívül, hogy az egyik kevesebb áramot fogyaszt? :-) Köszönöm előre is!
2054. Gabyca. (válaszként erre: 2053. - Ecuska23)
2009. nov. 3. 23:43
köszönöm :)
2053. Ecuska23 (válaszként erre: 2052. - Gabyca.)
2009. nov. 2. 21:18
Szempilladúsítás fórum--> ajánlom figyelmedbe!! Hajtippet is olvashatsz ott, olcsó és hatásos!
2052. Gabyca.
2009. nov. 1. 23:30

Sziasztok!


A vasalástól a hajszálaim vége elvéknyodott,töredezettebb,és lassabban nő...illetve,ami nő,azt le kell vágni,meg a vasaló vhogy "megeszi" a hajszál végét... azt szeretném kérdezni, hogy a hajregeneráló sampon,balzsam,pakolás,stb. orvosolná-e szerintetek ezt a problémát, hogy a hajam gyorsabban,látványosabban nőjön?

Ha nem,mit tudnátok ajánlani erre?Mert most nem csak az a gond,hogy nem nő..hanem,a vasalás miatt nem nő...


Előre is köszi a választ,jóéjt :)

2051. 319cd6978b (válaszként erre: 2050. - Ecuska23)
2009. nov. 1. 20:55
Sztem gama cp3 de a másikat nem ismerem. Tökéletes nem vagyok elégedve, pedig nagyon szőkített hajra használom.
2050. Ecuska23
2009. nov. 1. 20:44

Sziasztok!


Ga.ma hajvasaló tourmalin laser ion 1036-220EU vagy Toni&Guy Turmalin kristály kerámia bevonatú ionizáló, digitális hajvasaló 25mm, 45W --> van vkinek tapasztalata valamelyikkel? Remingtonom szeretném lecserélni,nekem sajnos nem jött be, és eléggé el is törte a hajam, pedig nem akármilyen hővédőket használtam...:(

2009. nov. 1. 19:06
Szia zsazsi1! Szerintem elöször ha most tépett a hajad, vágasd egyenesbe, igy jobban tudod látni, hogy nő-e. A másik, hogy tényleg nem kéne vasalni, inkább tüzd fel, vagy vmi,mert igy sose fog megnőni. A 3. meg szerintem kezdj el szedni pl. Revalidod, egyél élesztöt, vagy élesztötablettát szedj, és használ pl. Vichy terméket, vagy Bánfi hajszeszt. Igy szerintem fog nőni! Amugy ha pl. száritod a hajad hajmosás után, akkor azt hanyagold el, és már kevesebbet ártasz a hajadnak :D
2048. zsazsi1
2009. okt. 26. 21:58

Sziasztok!


A problémám a következő: a hajam kb 2 éve nem nől, illetve nől, mivel a lenövés minden hónapban megjelenik a tövénél, de a hossz elvész valahol.2 éve levágta a (volt) fodrászom egy lehetetlen tépett fazonra, amit nem bírok lenöveszteni.Azóta kizárólag a legaljából vágattam, és pl az oldalsó tincsek egyszerűen nem tudnak annyit nőni, hogy legalább össze tudjam fogni.

Hetente 2szer mosom és utána vasalom, ez elég mert nem hullámos, csak egyszerűen borzasztó mint egy söprű, vasalás után lesz olyan "haj-szerű".

Muszáj ezt megtennem, enélkül nem mehetek emberek közé.

Na és öthetente festem de jó minőségű festékkel. Szerintem ennyit ki kellene bírnia, és mégis arra tudok már csak gondolni, hogy a hossza egyszerűen "megsemmisül" a vasalás következtében.

Nem akarok seggig érő hajat, de ezt a frizurácskát már szívesen elfelejteném, de úgy érzem, nagymama koromban se lesz már ennél hosszabb.

Van vkinek ilyen téren tapasztalata, lehetséges-e, hogy egyszerűen nem bírom megnöveszteni a hajam?

2047. ezotera (válaszként erre: 2046. - 319cd6978b)
2009. okt. 26. 13:27
köszönöm a választ, valószínű ga ma-t fogom választani.
2046. 319cd6978b (válaszként erre: 2045. - Ezotera)
2009. okt. 20. 15:27
Termék nélkül is ki lehet szépen vasalni csak tudni kell a technikáját. Én a gama cp3-at ismerem és inkább azt ajánlom mint a remingtont mert azt nem szeretem. A shine theray-nak meg nem értem a mechanizmusát. Mámrint hogy hogyan tud egy vasaló vitaminokat juttatni a hajba.
2045. ezotera (válaszként erre: 2044. - Idi29)
2009. okt. 20. 13:40

Remington S9950 Shine therapy-ról van valakinek véleménye? vagy inkább legyen a ga ma cp3??

én is hajvasalót szeretnék, de még sosem vettem magamnak,inkább fodrásszal vasaltattam ki, mert hullámos a hajam és nem tudom normálisan kiszárítani:) De rájöttem, hogy ha megfelelő terméket tesznek rá,akkor szépen ki lehetne vasalni...

2044. idi29
2009. okt. 11. 15:25

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni a Remintgon cs5002-es hajvasalóról. Tud valaki valamit írni róla? Érdemes megvenni? Elöre is köszönöm!

2009. okt. 6. 18:18
Sziasztok! A tanácsotokat szeretném kérdezni. Azt már látom h mindenki a gamát dícséri, de eddig még főleg az 1036-ost és a CP3-at láttam a hozzászólások között említeni. Az 1006-LI220ról tud vki vmit, olcsóbb mint a többi lézer ionos viszont nem tudom, hogy ugyanolyan hatása is van-e.
2042. SzIBrigi
2009. szept. 21. 08:22
Üdv mindenkinek!Érdeklődni szeretnék,hogy van-e valakinek tony&guy tg085-ös turmalinos,digi kijelzős hajvasalója?Ugyanis én vettem a napokban,de nem működik rendesen szerintem,bekapcsolom és 10-15mp után kikapcsol automatikusan,pedig szerintem a digi kijelzőnek folyamatosan kéne világítania,illetve ahogy kikapcsol a hőmérséklet is csökken,szóval nem lehet normálisan vasalni vele!Aki tud segítsen!Köszönöm!Brigi
2041. 6505bfef2e (válaszként erre: 2040. - 319cd6978b)
2009. szept. 18. 19:19
Köszi, mindjárt utána nézek!Bár a Babylissről sok jót nem olvastam, meg régen nekem is az volt és nincsenek pozitív emlékeim. De mindjárt megnézem ez milyen, amit írsz!
2040. 319cd6978b (válaszként erre: 2039. - 6505bfef2e)
2009. szept. 18. 17:10

Szia!

A babylissnek van egy meleglevegős kerámiás hajformázója ami olyan mint egy fésű. Szerintem az neked pont jó lenne. Lehet vele egyenesíteni is meg formázni is kifele vagy befele a végeket, meg göndöríteni is.

Babyliss 2735E

Bár az ára elég húzós.


Van egy régi változata is ami csak egyenesíteni tud de annak nem tudom a nevét. Az olyan 8000 körül lehet.

2009. szept. 18. 14:38
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ismertek-e olyan hajvasalós, aminek fésűs a kerámia lapja vagy legalább a széle? Én olyat szeretnék, de nem találok! Nekem egyenes szálú a hajam, de mindig elalszom, úgyhogy ahhoz kéne a hajvasaló, hogy reggel formába hozzam a frizkóm. Mit ajánlotok?
2038. Nagual
2009. szept. 9. 14:01
Nekem Remington S9901-es tipus van és az eddigi legjobb vasaló ami a kezemben volt... Bármit kihúzok vele (akár a telet is)... :)))
2037. schmetterling89 (válaszként erre: 2032. - Léna55)
2009. szept. 9. 13:50
Nekem is ilyenem volt, mármint s2002 és én is imádtam. Az aztán szögegyenesre vasalta a hajam. Csak hát szegény a 3 év és a nagyon gyakori használat hatására lekopott, nekem se melegített már rendesen, a garancia lejárt, és amúgy is, megszűnt az az üzlet ahol annó vettem, szóval vettem egy Sleek and Curl-t 15 rongyért.Hmmmmm... nem rossz, de én az s2002 fénykorából még úgy emlékszem, az sokkal jobban vasalt. Szóval tényleg nem feltétlen a legújabb és legdrágább lesz a legjobb.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook