Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. szept. 8. 22:35
Én kipróbáltam a gliss kur asian straight vagy mi termékeket kivéve a krémet nem mert nem akartam belevasalni. Elég puha meg fényes lett a hajam de levegőn ugyan olyan ótvar ha megszárad. Kell a vasalás.
2035. 319cd6978b (válaszként erre: 2033. - Koveny)
2009. szept. 8. 22:34
Ne várj sokat ezektől a sampnoktól, főleg ha göndör hajad van. Kisimítják a felszínét de egyenes nem lesz csak talán könyebben kezelhető.
2034. rilla23
2009. szept. 8. 21:49

van olyan hajvasaló ami nem szárítja annyira a hajat. hallottam vmi ion-os ról. elég gázos a hajam vége. levágatom, és 1 hónap múlva megint ugyanúgy törik. még ráadásul szőke is a hajam.

:-S

2033. koveny
2009. szept. 3. 17:36

Hali!


Légyszi valaki ajánljon vmien hajegyenesítő sampont!

Pl Gliss Kur, Nivea...


És írjátok le a véleményeteket is! Bármit!

Várom!

Köszi!

2032. Léna55
2009. szept. 1. 21:52

Sziasztok!

Csak a tapasztalataimat szeretném megosztani veletek, hogy én hogyan jártam. A tanulság: nem mindig a legdrágább hajvasaló a legjobb:S

1 éve vettem remington S2002-t, teljesen meg voltam vele elégedve, míg le nem kopott és már nem fűtött rendesen..2 hétig volt szervizbe, ennyi ideig nem bírom ki hajvasaló nélkül, gondoltam úgyse tudják rendesen megjavítani már, a barátnőmét például egy kevésbé használtra cserélték ki...Gondoltam veszek egy újat...A legdrágábbat amit találtam megvettem, remington S9000 17.900Ft-ért..Gondoltam ez a legjobb..Hát enyhén szólva nem vagyok elájulva tőle..tegnap szóltak, hogy elkészült a régi hajvasaló, bementem érte, és kaptam egy teljesen újat....csak néztem..ezerszer jobb mint az S9000, amiért kidobtam 17ezret most meg itt vagyok 2 hajvasalóval...Mindkettő 200 fokig melegszik, de a teljesítményük elég különböző, nem tudtam hogy ezt is nézni kellett volna..Most már mindegy:(

Nem tudom van e esetleg valakinek S9000, vagy csak nekem nem jött be ennyire??

2031. Adrienn20
2009. aug. 20. 17:18

sziasztok.

egyik bnőm hajvasalót akar venni remingtont.

melyk a legeslegjobb legkímélőbb hajvasaló?ár nem számit. . .

2030. 319cd6978b (válaszként erre: 2028. - Nariii)
2009. aug. 19. 20:25
Ha hosszú a hajad akkor inkább széles lapút válassz. Attól lesz olyan bazi szögegyenes igazán. Ha nem olyan nagyon hosszú akkor meg gama szerintem a legjobb. A ga.ma cp3 150 foktól 220-ig állítható. Bár elég drága de megéri. Nem szárítja ki annyira a hajat, és akár három napot is kibír vele az én drótszerű göndör hajam. Ha egyenes a hajd és nem zsírosodik akkor lehet egész hetet kibír. Csak ajánlani tudom. A remington jól vasal de hamra kopik és utána töri a hajat mint a fene, de ha nem akarsz rá sokat áldozni és nem használod naponta akkor az is jó. Használj hővédőt. A többit én nem ismerem igazán. A tourmalin bevonat még egy jó dolog ha van rajta, meg az ion technológia.
2029. Nagual (válaszként erre: 2028. - Nariii)
2009. aug. 19. 20:24

Szia!


Remingtonnak nagyon jó az S9000 szériája. Rugalmas simítólaposat vegyél mindenképp. Jó még a Gama cp3. Ha olcsóbbat szeretnél akkor Remingt.. :)))

2028. Nariii
2009. aug. 19. 20:21

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kikérni:) hajvasalót szeretnék vásárolni, nagy dillemmában vagyok, hogy milyet is válasszak... Most philipsem van (az a 10 in 1-es). Mást ezenkívül nem nagyon ismerek. Remingtonról hallottam jókat. Vékonylapos legyen, kerámia, állítható hőfokozatos, ennyi az elvárásom. Egyenes hajam van, de imádom, ha szögegyenes... Mit javasoltok?Vagy mi az, amit inkább hanyagoljak?Köszi a választ!:)

2027. Jucmok
2009. aug. 14. 09:32
Szerintem is van valami a belső hidratálásban!!!Nekem száraz a hajam meg bőröm, de amióta (pár hónapja) megiszok naponta 1 1/2 liter vizet vagy teát azóta göndör hajam is sokkal kezelehetőbb és nem érzem olyan száraznak.Meg ha kihagyok egy-két napot testápoló nélkül nem pikkelyzik a bőröm.
2009. aug. 13. 00:15
Nameg a tépett haj. Keverik a ritkítottal. A ritkítottat ritkító ollóval csinálják. A hatása tépett de nincs megtépve csak bizonyos szálak rövidebbre vannak vágva. nekem úgy tűnik h ogy csak a bénább fodrászok használják a ritkító ollót. Sosem láttam még mesterfodrász kezében. Ami persze nem jelent semmit. A igazi tépett haj amikor nyesővel (borotvapengével) vágják a hajat és elvékonyodik a vége. Ez teljesen felsérti a haj külső részét. Az ilyen hajat nem ajánlatos vasalni mert nincs lezárva és könnyedén kiszárad. Gyakran után kell vágatni. Nem ajánlott a szőkített hajat "tépni", a göndört meg pláne nem mert még bolyhosabb lesz, másként göndörödik(lehet hogy jobban) de könyebben kiszárad.
2025. t.Ili (válaszként erre: 2024. - 319cd6978b)
2009. aug. 12. 22:54

Szasztok!Teljesen egyetértek.

Talán,ilyenkor kellene belsőleg kezelni a szárazságot.Nagyszőrű kutyám van.Az állatorvos szerint ,a fényes,egészséges szőrre a legjobb ---

napi egy tojás ,kétnaponta egy olajos hal .Az ujfoundlandinál bejött.Nálunk +vitaminok --a déli népek sok narancs színű kaját esznek--répa,mangó narancs.De nem is száraz a hajuk,bőrük!Sok folyadék se ártana!A túl ritkított haj sokkal jobban kiszárad.Nem tud egymáshoz simulni a hajszál,de erről majd máskor beszélek.

2024. 319cd6978b (válaszként erre: 2023. - Allyng)
2009. aug. 9. 01:54
A haj általában pont a sampon miatt száraz. Balzsammal lehet javítani ideiglenesen az állagán, mert az kisimítja a felszínét és selymesnek és egészségesnek érezzük de ez csak a látszat, a víz nem pótlódik benne. Ha genetikailag száraz akkor nem sok mindent lehet tenni, ha azért mert szőkített, vagy festett akkor meg annak már mindegy. Ha mindegy hajmsoás utánhasználsz balzsamot akkor folyamatosan fenntartod a simaságát és megszokod és úgy érzed majd mintha jó lenne de valójában száraz. Amelyik haj egyszer kiszáradt azt nem igazán lehet visszahidratálni. Próálkozhatsz pakolásokkal mert azok legalább a vitaminokat pótolják degy előbb utóbb el fog törni. A vasalás meg bazira kiszáraítja akármilyen fasza hajvasalód is van.l
2023. Allyng
2009. aug. 9. 01:18

Sziasztok.

Ki milyen sampont használ/ajánl száraz hajra?

2022. e-vike (válaszként erre: 2021. - Krisztaa1)
2009. aug. 7. 11:19
Szia! A kettő közül szerintem mindenképp a Remington! A Babylissről még nem nagyon hallottam jót! De ha igazán jót akarsz,akkor Ga.ma.
2021. Krisztaa1
2009. aug. 7. 09:35

sziasztok. most állok újabb hajvasaló vásárlása előtt. szeretném ha segítenétek, szerintetek melyiket, mert most mindkettő elég akciós termék egy boltban, persze ha le nem késem az akciót, úgyhogy sürgőőőőős lenne.

1.jelölt: babyliss wet n'dry 2170E

2.jelölt: remington cs 5002

véleméyeiteket kérem ezekről, lécci. (mihamarabb)

nagyon szépen megköszönöm előre is. további szép napot, sziasztok.

2020. t.Ili (válaszként erre: 2015. - Ditta007)
2009. júl. 29. 21:54

Ja,és a fodrász munkája -többek közt-azért is

tartósabb mert ő egészen a hajtőtől vasal.

2019. t.Ili (válaszként erre: 2015. - Ditta007)
2009. júl. 29. 21:41

Szia!Csak nagyon vékony lapokat vegyél fel-és a vasaló lapját egy kicsit mindig befelé fordítsd.

Akkor is ha nem akarod,hogy befelé formázni a hajad.

Ez a sprődség miatt kell.A második simításra már húzhatod egyenesre,de jobb ha a két simítás között

a haj kihül.Rakj hajfényt vagy waxot .Lakkozhatod is ,de csak nagyon vékony rétegekbe---nehogy átnedvesedjen ,mert begöndörödsz.

2018. e-vike (válaszként erre: 2016. - 319cd6978b)
2009. júl. 26. 14:02
Szia! Na, mit csináltak a régi Gama vasalóddal a szervizben? Még nem irtad meg!
2017. Nagual (válaszként erre: 2015. - Ditta007)
2009. júl. 25. 15:23

Szia!


Mindegyikkel nagyon jól jársz... Én remingtont használok, de nagyon jó a cp3 is! :)

2009. júl. 25. 14:34
Gama cp3. Annál jobb nincs szerintem. Voltmár babylissem meg másik gama-m de ez a legjobb.
2015. Ditta007
2009. júl. 25. 13:20
Sziasztok! Nálam hozzáértőbbeket kérdeznék, hogy milyen hajvasalót vegyek. A Remington S9800 és a Gama CP3 között gondolkodom. Sajnos nagyon sprőd, "szöszös" a hajam, és szépen eddig csak a fodrász tudta kivasalni, ha magamnak csináltam, akkor délutánra visszahullámosodott. Várom a véleményeket, tippeket. Köszi :)
2014. Jucmok (válaszként erre: 2013. - T.Ili)
2009. júl. 17. 10:59
Köszi a választ :) asszem tudom melyikre gondolsz :) Egyébként a hajam akkor sem zsírosodna, ha étolajat kennék rá :)
2013. t.Ili (válaszként erre: 2012. - Jucmok)
2009. júl. 16. 22:13

Szia!

Én a k.b 1.5dl-es szórófejes flakonra gondoltam.

De van ami nem zsírosít annyira -- aquaNelly kondicionáló hajfényspray.Azt a tubusost nem ismerem

2012. Jucmok (válaszként erre: 2010. - T.Ili)
2009. júl. 16. 08:25
Szia! a kis tubusos gliss kur hajvégápolóra gondolsz?
2011. Memeske
2009. júl. 14. 20:06
utálom,lányom csinálj de mindig bosszankodom mert túl rövid aztán 3-4 nap múlva meg már megbarátkozom vele :DDDDD
2010. t.Ili (válaszként erre: 2009. - Gabyca.)
2009. júl. 13. 20:21

Szia!

A Gliss kur hajvégápoló .Ne a hajadra fújd,hanem a

tenyeredbe.Három fújás,szétkened-és és csak a

hajvégbe nyomkodod.Ha az egészre fújod,hamar bezsírosodik.Vasalás előtt javaslom,hogy hajfény

sprayt használj,szintén hajvégeken.Más nem is kell.

A márkája teljesen mindegy.

2009. Gabyca.
2009. júl. 13. 15:00

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek :)

Elméletileg 1-2 napon belül megkapom..utána majd leírom ide a véleményem :)


t.Ili : Te milyen hajvédőt javasolnál,melyik szerinted a leghatékonyabb? Én hajmosás után gliss kur asia straight-et használok...utána a hajszárítás,majd a vasalás,mert ugye nem olyan ez sem,mint amit a reklámban mutatnak,de hát ezen ki lepődik meg? xD Tudjuk,hogy nincs olyan,hogy egy krém úgy kisimítja,pláne nem az olyan hajat..szal,sztem elég vicces reklám :D

Na mindegy,de a lényeg nem is az..hanem,hogy ez a gliss kur nem hajvédő..szóval Te,mint fodrász,melyiket ajánlanád nekem,ami a legjobban védené a hajam,a hajkisimító cuccok mellett? :)

2008. t.Ili (válaszként erre: 1991. - Cb82b220ce)
2009. júl. 12. 23:45

Az nem baj ha naponta mosod.de akkor nagyon hígítsd fel a sampont,és mindenképpen használj balzsamot!

Nem tudom milyen állapotban van a hajvéged.-Lehet hogy túl száraz -és azért zsírosodik a töve olyan gyorsan.Ha a bőröd is zsíros ,akkor inkább a hormon

háztartással függhet össze.Hidd el,inkább zsíros legyen,mint száraz.

2007. t.Ili (válaszként erre: 1999. - Domitia)
2009. júl. 12. 23:27

A Stellának van egy üzlete.a nyugatitól nem messze.

Azt hiszem a Hegedüs Gy.utcában is.Nem csak a Szőnyi úton.Ő a ga.ma forgalmazója.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook