Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajszőkítés fórum

Hajszőkítés (beszélgetős fórum)


2011. máj. 8. 15:48
Van itt valaki akinek fekete hajból lett szép szőke haja?:) Ha van, meséljen nekem mennyi időbe telt és hogyan csinálta?:) Szeretném nyárig visszakapni az eredeti hajszínem:( HELP!:):)
2010. márc. 28. 18:16

Én is most akarok szőke lenni...

én egyszer már melíroztattam, de akkor a fodrász a zöld felsőm nyakrészéből okker sárgát csinált!!! :S

pedig szerettem azt a felsőt!! :'(

Azóta vhogy nem merem...

de most én is szeretném megint...


Szal egy jó tanács otthoni ruhába menjél a fodrászhoz!!!

2010. márc. 28. 17:12

Az enyém csinált próbaszőkítést, hogy bírja a hajam. Ha fodrásszal csináltatod, legalább lehet visszamenni, de ha te magad... akkor szájzipzár, ha nem sikerül. :-(

Mégiscsak vegyszerek, és nem tudod, hogy reagál rá a hajad.

2010. márc. 28. 16:54

Szia! most már én se ajánlanám otthon :)

Több mint egy hónapja csesztem el, mert fodrász nem vállalta. Azt gondoltam én kis naív, nem olyan nagy szám megcsinálom. Sötét vörös volt a hajam. Leszivattam. Lett répa, fehér, vörös meg minden ami ilyenkor számításba jöhet. És ráadásul olyan foltos lett, hogy szörnyű. Rámentem a világos barna festékkel. Attól jobb lett de csak egy fokkal. Másnap kapucnival a fejemen becsattogtam sötétebb festékért a madarasba. Egy fokot javított rajta. Két-három mosás után ledobta. Amikor leszívattam, még nem éreztem, hogy hazavágtam a hajam. Fodrász rokon viszont a vállig érő hajamat olyan rövidre vágta, hogy talán még ilyen nem is volt, annyira letört. Amúgy nagyon dús és vastag szálú a hajam. Most már értem miért nem csinálta meg a fodrász. Elég elrettentő :) ? inkább próbáld fokozatosan világosítani. Vannak már olyan festélek amivel lehet. Ja és a melír is nagyon jó. :) Sok szerencsét!!!

2010. márc. 28. 16:35

Szia!

Nekem fodrász csinálta és egyáltalán nem olyan lett mint amilyet szeretnék...ha mindenképpen otthon szeretnéd hajradírt ajánlok mert az nem teszi tönkre hajad és utána egy hamvas árnyalattal rámenni valószínűleg egy kicsi vöröses beütése lesz,de az az utánfestésekkel eltűnik...nekem már kétszer lett radírozva a hajam és semmi baja nincsen(mondjuk ez függ a tipusától is,nekem erősszálú,sűrű hajam van)nekem sötét gesztenyebarnáról radírozták le.

2010. márc. 28. 16:20
Otthon ne!!! Nekem sötét barna hajam van eredetileg, aztán néhány évvel ezelőtt úgy döntöttem, hogy szőke leszek! Nagyon jól éreztem magam így, mert 18 évek korom óta szerettem volna! De tövig nem jó kiszőkíteni, mert 2-3 hét múlva már lenő... szóval lehet jól melíroztatni, így nem látszik annyira a lenövés, ezt 3 hónaponként csináltatom, de ezen nem szabad spórolni! Mesterfodrászom van, számlát ad: melírozás, mosás, vágás, szárítás, lakkozás 6000,-Ft. Elfogadható összeg negyedévenként... Szóval szét kell nézni és informálódni az ismerősök között. Megcsináltam, hogy láttam hölgyet nagyon jó frizurával és udvariasan kérdeztem, hogy hol ki csinálta. Haláláig visszajártam hozzá.
3. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Ffbce15349)
2010. márc. 28. 16:17
A "Fodrász vagyok,segíthetek? fórumban fog válaszolni a fodrász a kérdésedre.üdv
2010. márc. 28. 16:11
nem fogja be és inkább hagyd, mert tönkre teszed a hajd vele, mert én is ezt csináltam és alig van hajam
2010. márc. 28. 16:04
tudna valaki tanacsot adni abban,hogyan szokitheto ki otthon a haj?esetleg szokito szereket (por,folyadekok) is javasolhattok!!tudniillik,szeretnem vilagositani a hajam szinet,de most csokibarna,es azt nem fogja be vilagosabb festek....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook