Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthoni hajszőkítés/hajleszívatás! (trükkök, praktikák) fórum

Otthoni hajszőkítés/hajleszívatás! (trükkök, praktikák) (beszélgetős fórum)


2014. júl. 25. 17:37
Középbarna hajam drogériás festékkel lett először sötétszőke, aztán egyre világosabb. Ha az alapszín nem túl sötét, és még nem volt festve a haj, így több lépésben egész jó szőkét lehet elérni.
2012. okt. 10. 09:31
Egyszer próbáltam meg, és véletlenül sikerült leszedni a hugom hajáról a feketét. Kb. 6 órán keresztül rétegenként "szőkítettem",és folyamatosan nézegettem közben. Szívem szerint kitéptem volna mind egy szálig, mikor 3 hét múlva kitalálta,mégis a fekete a tuti.
2012. okt. 10. 09:10
Egyszer próbáltam meg: kb. levelibéka zöld lett a hajam... ebbők kb. 2 cm-es frizurát "alkotott" a fodrász. Soha többé otthon szőkítés! Azóta nem veszem el a szakember kenyerét.
9. 03ed4fbb3b (válaszként erre: 7. - T_marcsi)
2012. okt. 10. 09:05

Én ugyan növényi hajfestékkel festek ami más kategória, de volt egy időszakom ,mikor el akartam tűntetni a henna vöröset. Egész jól el is takarta a henna-indigó kombó, de ahogy kopott az indigó, mindig előjött a vöröses árnyalat.

Most ismért visszatértem a vörös árnyalathoz. Mindig is vörös párti voltam. :) És a kis huncut hajszínem most csak napfényben, illetve bizonyos fényekben vörös :)

2012. okt. 10. 09:00

Én eddig kétszer szedtem le itthon a hajamról a festéket L'oreal effasorral, amit vízzel és nem oxival kevertem. Az én hajamat nem viselte meg csak kiszárította, de pakolással helyrehoztam.

Viszont vörös lettem utána, amit én azért nem bántam mert eleve vörösesbarnát akartam, de ha neked rendes barna kell, ami vörös mentes hát ... egy párszor át kell kenned, hogy a vörös megszűnjön.

7. t_marcsi (válaszként erre: 6. - 03ed4fbb3b)
2012. okt. 10. 08:59
Ezt aláírom. A jó fodrász minőségi cuccokkal dolgozik, azokat pedig meg kell fizetni :(
6. 03ed4fbb3b (válaszként erre: 4. - Ekka)
2012. okt. 10. 08:45
Nyugi, én sem vagyok fodrászok híve. : Ki kell fogni a jó fodrászt, és sajnos, mélyen a zsebbe kell nyúlni.
5. Ekka (válaszként erre: 4. - Ekka)
2012. okt. 10. 08:45
:D Tőben tört le, nem tűben:D
4. Ekka (válaszként erre: 2. - 03ed4fbb3b)
2012. okt. 10. 08:44

Én fodrásznál sem.:) Igaz, csak egy csinálta még a hajam, de annyira rossz a tapasztalatom, hogy soha többé.

Még rövid volt a hajam, és fekete, hát leszívta teljesen fehérre, ez eddig jó.

Befestette, ez is jó.

Másnap ledobta a festéket a hajam, olyan száraz volt, hogy tűben letört, és hetekig rózsaszín hajjal mászkáltam.

Végül vettem fekete festéket, de még azt is ledobta.

Gondolhatod..

3. Ekka
2012. okt. 10. 08:42

Én barkácsoltam, vörös lettem, most fogom a fejem, de nem adom fel!

Úgyis barna leszek, és soha többé nem kenek fekete festéket a hajamra!

2. 03ed4fbb3b (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2012. okt. 10. 08:42
Fekete és vörös hajszínnel nem próbálkoznék otthon, mert csak rossz vége lesz. :)
2012. okt. 10. 08:41

Várok mindenkit aki ehhez a témához hozzászólna, de csak olyanokat akik űzik/próbálták, házilag barkácsoltak.

A negatív megjegyzéseket, embereket nem kérnem, ha lehetne! Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook