Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhullás, kevés haj - mivel javíthatnék a helyzeten? fórum

Hajhullás, kevés haj - mivel javíthatnék a helyzeten? (tudásbázis kérdés)


1 2
2019. okt. 3. 11:40

Nőgyógyász + endokrinológus is nézett hormonokat, de azt a teherbeesés miatt. Alsó-felső határon mozognak, ezeken próbálnak segíteni, de a hajhullásra nem mondtak semmit sajnos.

28 éves vagyok. Nagy és kerek arcom és fejem van, a vállig érő hajam ad neki valami keretet (munkában kell összefognom).

Plantur 39-et még nem próbáltam, most éppen a Helia-D koffeinest használom.

6. zsazsi1 (válaszként erre: 1. - Katalin28)
2019. okt. 3. 11:40
Szia, próbálkozz a Vichy Dercos ampullakúrájával, drága, de nekem mindig működött (jövő héten G-napokon a patikákban lesz Vichy-kupon). Vagy Alpicort Plus hajszesz, vényköteles, és nőgyógyász vagy bőrgyógyász tudja csak felírni. És ha megtaláltad ami bevált, használd folyamatosan, fenntartó jelleggel. A hajhullás sajnos életre szóló, folyamatos kezelést igénylő probléma, főleg ha amúgy "minden rendben". De kezelhető és szintentartható!
5. lapbarna (válaszként erre: 1. - Katalin28)
2019. okt. 3. 11:31
Hormonszinteket is nézni kéne, nem csak vérképet.
4. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Katalin28)
2019. okt. 3. 11:20

Korod? Mert ahogy idősödünk, sajnos ritkul a haj.

Copf helyett inkább rövidebb haj praktikusabb.

Plantur 39 sampont próbáltad?

2019. okt. 3. 10:55
Pajzsmirigy működés rendben?
2019. okt. 3. 10:27
Az én hajam is nagyon hullik. Már több samponnal próbálkoztam, sajnos hiába.
2019. okt. 3. 09:56

Sziasztok!

Iszonyatosan kevés hajam van, és marokszám hullik. Vérvételes eredményeim jók, a doki legyint, hogy ő többet nem tehet.

Az egész copfom nagyjából egy ujjnyi vastag, a fejbőröm már látszik... DM-es hajvitamint szedek.

Lelkileg már teljesen kivagyok ettől.

Nektek mik váltak be?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook