Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfesték leszívatása fórum

Hajfesték leszívatása (beszélgetős fórum)


16. andi6020 (válaszként erre: 15. - Soufflet)
2023. jan. 9. 14:43
Jaja, ahogy szöszi tanácsolja. Ha ég, gyorsgyors le kell mosni :D
15. Soufflet (válaszként erre: 14. - Alnisa)
2023. jan. 9. 11:54
Szerintem csak csinalja, es szeretnek fotokat latni.
14. Alnisa (válaszként erre: 1. - Liza993)
2023. jan. 9. 10:42
Csak fodrász! Fekete hajszínt meg ne próbált magad leszedni! Így is több lépéses lesz a dolog, nem fogja tudni egy alkalommal leszedni!
13. Soufflet (válaszként erre: 10. - Greeneyed)
2023. jan. 9. 00:22
Vegyszerekkkel dolgoznak, jo esetben tudnak mivel, es nem olyan lesz, mintha otthon pancsolnal.
12. Soufflet (válaszként erre: 1. - Liza993)
2023. jan. 9. 00:20

Van egy 'radir", amivel a hirtelen felindulad vorosey leszedtem.

De a feketenel en nem sok remenyt adnek.


A feketenek mondott sotet barna hajam en is lenovesztettem. De az 4 evig volt festve. Melirozgatnak evekig.szerintem ugy is szarul nezne ki. Kivartam.

2023. jan. 8. 22:53
Ja, "hajszíneltávolító" néven futó terméket is próbáltam, a "mellékhatása" ugyanez volt.
2023. jan. 8. 22:52

Egyetértek a többiekkel: otthon ne. Megszívtam az itthoni szőkítéssel; alapból száraz a hajam, és a szőkítés még inkább kiszárította, és úgy láttam, hogy a hajszálak is elvékonyodtak. Amikor fodrász csinálta, ez a mellékhatás nem jelentkezett, vagy csak annyira, hogy egy megfelelő hajpakolás helyrehozta.

Fodrásznál drága, de legalább nem is teszi tönkre annyira a hajad.

2023. jan. 8. 18:40
Köszönöm mindenkinek :)
2023. jan. 8. 18:01

Ez az egyik legjobb, fodrászkellékesnél meg tudod venni. De tény a legjobb ha fodrászhoz mész


[link]

7. libikóka (válaszként erre: 1. - Liza993)
2023. jan. 8. 16:55
NE kísérletezz,,mert az hogy nem szereted egy dolog,,még fodrásznál is megviselné a hajadat,,főleg ha szőke is festett volt ,bár ezt nem írtad.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Liza993)
2023. jan. 8. 15:30
Mindenképpen fodrász, ha nem akarod lenöveszteni, az otthoni leszivatással vagy szétcseszed a hajad, vagy kapsz valami olyan gyönyörű sárga-narancs-zöld hajszínt, ami után úgyis fodrászhoz kell menni, csak közbe már a hajszerkezeted is tönkrement...
2023. jan. 8. 14:49
Ha már 5 centis lenövésed van, leggyorsabb ha elmész fodrászhoz, és egy rövid pixie fazonra levágatod. Egy vágás nem olyan drága.
2023. jan. 8. 14:41
Te tudod mennyire fontos neked a hajad, meg hogy legyen egyáltalán valami a fejeden. Biztos nem állnék neki egy ilyen mutatványnak otthon...
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Liza993)
2023. jan. 8. 14:27
Veszel hajszivatót,hagyod rajta 30-40percet,de ellenőrizgeted tapogatva a hajad,hogy nem e melegszik.Ha melegszik az azt jelenti ugye,hogy kezdi égetni,olyankor azonnal le kell mosni.Szòval hagyod,màsnap átfested egy sötétszőkèvel,az kiszedi a rozsdás árnyalatot.na és onnantòl mindig világosabb szőkével festeni és igaz nem lesz olyan mint a dobozon,viszont minden alkalommal pár árnyalattal világosabb lesz.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Liza993)
2023. jan. 8. 13:52
Fekete festéket soha nem fogod tudni normálisan leszedetni. Én lenövesztettem.
2023. jan. 8. 13:41
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek! Párom kb 3hónapja ragaszkodott a fekete hajfestéshez beadtam a derekam :/ szőke voltam kék szem fehér bőr többen mondják jó jó de én nem vagyok vele kibékülve! Sokat lenőtt már kb 5 centit heti 2 alkalommal mosom a hajam még mindig lila színt enged! Esetleg tudtok valami praktikát hogyan tudnám leszedni mihamarabb egyeltalán nem érzem magam jól ezzel a hajszínnel mintha nem is én lennék :( a fodrászatok anyira drágán dolgoznak hogy ..... köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook