Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajegyenesítés - Straightline arannyal? Kinek van ilyen tapasztalata? fórum

Hajegyenesítés - Straightline arannyal? Kinek van ilyen tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 20. 17:06
sziasztok nekem 1honapja csináltak hajegyenesitést dauer vizzel de nekem nagyon göndör volt és sokkal könyebb kezelni mint elötte 15 perc alatt megvan a száritás és a vasalása és 4 5 napig nem is kell vasalni elötte félora kellet és 1 ora mulva olyan volt mintha ki se vasaltam volna a hajam .
2011. jún. 11. 13:57
ez engem is érdekelne, de látom nem sokan írtak még erről :(
2010. júl. 16. 13:43

Szia!


Én erről még nem hallottam, létezik azonban más egyenesítési eljárás. Az ugyanúgy vegyi, mint a dauer, sé kb ugyanolyan sűrűn is kell alkalmazni. (3-6 hónap)

2010. júl. 16. 13:42

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni tartós hajegyenesítéssel kapcsolatban, most olvastam, hogy létezik valami olyasmi hogy arannyal egyenesítik ki a hajat.

Valaki esetleg alávetette már magát ilyennek?

Illetve más tartós hajegyenesítési módszereket, tapasztalatokat is szívesen fogadnék....

Előre is köszönöm! :)

2010. júl. 16. 13:40
Hajegyenesítés - Straightline arannyal? Kinek van ilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook