Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajas rémtörténetek fórum

Hajas rémtörténetek (beszélgetős fórum)


1 2
37. 1366d1807f (válaszként erre: 35. - Petka)
2009. jún. 3. 19:36

Én is így jártam! :-)))))


A suliban mindenki szőkítette a haját, én szőke lévén barnára akartam bemosni Zauberton-nal (idősebbek még emlékeznek rá talán).


Na, milyen színű lett a hajam?? Rózsaszín.... Azóta soha többet nem próbálkoztam és nem is fogok, pedig már őszülök.

36. Nagual (válaszként erre: 34. - Szutyi)
2009. jún. 3. 18:05

Szia!


Amit írsz, tökéletesen igaz! :) Tényleg nagyon jók ezek a házi cuccok, ám nem mindig erre van szüksége a hajnak. A korábban leírt esetnél már semmi sem segített... :( Talán a 0-ás gép! :)2 hónapig mintha műanyag lett volna a haja, és nem szálanként hanem nagy tincsekbe ragadt össze..

35. petka
2009. jún. 3. 17:43

Kb 20 eve, amikor meg divat volt a dauer, nagyon odavoltam erte. A fodraszom annyira rossz dauert csinalt, hogy teljesen "sepru" lett a hajam tole. Egyik heten belerakattam, kovetkezo heten kb 2 centisre vagattam a hajamat hogy eltunjon belole az a borzalom.


A masik, erettsegi elott maniam volt hogy mindig szineztem a hajamat. Nagy divat volt a padlizsan voros. En is bemostam a hajam padlizsan hajszinezovel, csak elfelejtettek mondani hogy mivel szoke vagyok, keverjek bele barnat is. Eloszor meg jo volt, de egy hajmosas utan vilagosabb lett. Igy aztan rozsaszin hajjal mentem a ballagasomra.

Azota nem nagyon kiserletezek a szinekkel, maradtam szoke.

34. Szutyi (válaszként erre: 32. - Nagual)
2009. jún. 3. 17:35
Olajos-tojásos-mézes házi pakolás (bármilyen más is jó) csodaszer a hajnak :D Szebb tőle a hajam is
2009. máj. 29. 10:20

nekem kb 10 éve akartam vörös hajat vettem énis valami színezőt felkentem!!

hu olyan piros volt mint a tűz gondolhatjátok itt falun 10 éve még színes se volt !! hát egész nap mostam mire fakult valamit azóta csak szőke vagyok!!

32. Nagual
2009. máj. 29. 10:15

Képzeljétek el, volt egy ismerősöm aki ragaszkodott az ezüstös fehér hajhoz. Elfogyott a szőkítőm, és mondtam neki hogy várjunk pár napot mire megjön az új... Nem bírt magával és elment az illatszerboltba, és vett valami gagyi anyagot(2-300ft). Felkentem a hajára(az ő felelőségére). Nagy nehezen kiszívta, de nem is ez a lényeg.. Hanem mikor készen lett és ráfújta a hajlakkot a vizes hajára, az úgy beleragadt, hogy 2-hónap alatt tudtam kivágni a hajából... :) Ez idő alatt ugyanúgy állt a haja, még mosni sem lehetett. Elég durva nem? Ezzel csak arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy nem érdemes spórolni a hajunkon, mert hajgyilkos mérgeket árulnak a boltokban...

:)

31. Szutyi (válaszként erre: 30. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 28. 22:05

Valami hasonló történt már velem is csak fordítva:

Még nagyon kicsi voltam, amikor anya egyszer megfésülte a hajamat reggel (hullámos volt, de nem igen foglalkozott vele hogy nem lehet ezt a fajta hajat fésülni) és folyton belegabalyodott a fésű. Végső elkeseredésében levágta a derékig érő hullámos hajam (nem vicc tényleg megtette, amit azóta megbánt; én nagyon sajnálom de nem haragszom). Életemben nem voltam úgy kiborulva mint akkor. :(

30. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 27. - 1a50c86bb0)
2008. júl. 25. 10:40

Nekem leválgatni nem engedték. Derékig érő szőke hajam volt, anyám imádta fésülgetni, copfozni, mindenféle hülye szalagokat kötött bele. Hiába könyörögtem, hogy rövid hajat szeretnék.


Egyszer maguntam, fogtam az ollót, amikor egyedül hagytak a szobában, és mindkét copfomat levágtam. Anyám egy szót nem szólt hozzám, bevágott a kocsiba és elvitt a fodrászhoz, fülig vissza kellett vágni, mire egyenbe tudták hozni. Azt hiszem, anyám sose bocsátotta meg. A levágott copfjaimat évekig őrzigette.

29. erikpipi (válaszként erre: 12. - 46fb572284)
2008. júl. 25. 10:30
Tényleg gyönyörű a szőke haj, és fekete szemöldök. Az olyan természetes:DDDDD
28. erikpipi (válaszként erre: 2. - 319cd6978b)
2008. júl. 25. 10:28
Nekem is volt ilyen ismerősöm. Igaz, őt nem kriptába zárták.
27. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 26. - Csigusz 79)
2008. jún. 30. 18:18

:DDD

Az tenyleg el lett akkor szurva, de a szulok altalaban ugy vannak ezzel, hogy tok mindegy, milyen a gyerek feje, viszont azert egy gyerekben megmarad, mert o is szeret normalisan kinezni, szereti magat szepnek erezni, foleg a lanyok.

Engem hajvagassal buntettek sokszor, nem engedtek megnoveszteni. Emiatt meg mindig neheztelek, mert egy baromsag egy gyereket igy terrorizalni.

26. Csigusz 79 (válaszként erre: 25. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 30. 18:12
Klassz ám :) Ugy kellett keresni az ismerösöknek hun vagyok az ovis képeken :)
25. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 24. - Csigusz 79)
2008. jún. 30. 18:10
Brr, klassz. Gyerekeknel minden elofordul :D
24. Csigusz 79 (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 30. 17:53

Szia :o)Megtallállak mindenhol.

A te frufrud az semmi,mielött oviba mentem beleragadt egy rágó a derékigérö hajamba,anyum nagy olloval nekiesett és az lett a vége hogy ugy néztem ki mint egy fiu,tök rövid lett.

2008. jún. 30. 17:47

Én lánykoromban szőkébb voltam, mint most. Mivel mindenki szőkítette a haját, én barnára akartam festeni (sose jó az, ami van, tudjátok). Akkoriban volt a Zauberton nevű hajfesték (idősebbek emlékeznek még rá biztosan). Na, vettem gesztenye barna színűt.


Na, milyen színű lett a hajam????


Rózsaszínű.

2008. ápr. 4. 10:58
Hossz, sötétbarnaára-már-már feketére-festett hajam van. szerintetek van olyan sodafodrász, aki megszabadít ettől a sötét színtől? Marad utána hajam?:-)) Vagy inkább maradjak sötét(legalábbis hajügyileg)
2008. ápr. 3. 15:21
az kemény..:S
2008. ápr. 3. 00:11

Sziasztok!!! Visszatérve a hírtelen öszülésre:

itt falumban volt egy (fiatal) apuka aki fűnyírás közben nem vett észre a kisfiát és rátolta. A kisfiú szörnyet halt, az apa pedig egy-két óra leforgása alatt teljesen megöszült a nagy sokk miatt!!!!Én is furcsáltam, de ez Lehetséges, sőt...ahogy a példa is bizonyítja!!!!!!!

2008. márc. 27. 08:23
volt,de nagyon gáz volt,volt vagy 10szál kb,mert régebben én szedtem ki magamnak,és hát ez lett az eredménye,ha nő is akkor nem ugy nőnek a szálak h egyáltalán legyen valami formája is..
2008. márc. 26. 19:16
Mi az hogy nem nő ki?? Régebben volt szemöldököd nem??
2008. márc. 26. 19:14
megvárom mig eltünik,de a szemöldököm az már nem hiszem h kinő,alig nő 1-2 szál azt meg mindig kiszedem..na majd lesz vmi..majd akkor lehet a hajam is befestem barnára.addig még ugyis van 2-3évem:)
2008. márc. 26. 19:11
Mérnem várod meg míg eltűnik és akkor ha kinő a szemöldököd be is lehet festeni meg a szempillát is. igaz hogy sűrűbben kell, de sokkal természetesebb is. Mondjuk lehet hogy neked jobban tatszik a tetovált
2008. márc. 26. 19:08
hát igen eltünik elvileg,már 2éve megvan..de amugy meg ki se nőne a szemöldököm,már régebben annyira kiszedtem,szoval muszaly lesz késöbb is tetováltatni,csak lehet nem feketére hanem vmi világosbarna szerűségre kéne.
2008. márc. 26. 19:06
Hát akkor meg mindegy. Egyébként a tetovált sze möldök eltűnikpár év alatt vagy örökre megmarad??
2008. márc. 26. 19:05
na igen nekem is szinezövel kellett volna csinálni de én mindig utolag gondolkozok..sajnos..
2008. márc. 26. 19:00
de nekem a szemöldököm is tetoválva van feketére szoval gyönyörü lettem volna szőkén..de ez már csak utána jutott eszembe:(
2008. márc. 26. 17:34
Én nem akartam visszafesteni feketére ha már egyszer valamennyire sikerült eltávolítani ezért csak színezőt használtam.
2008. márc. 26. 17:32
nekem is narancssárga lett az egész,de nem tetszett meg nem is állt jol az egész és még rögtön utána visszafestettem feketére..:S
2008. márc. 26. 17:28
nekem is fekete volt a hajam szoval gondolhatod milyen gáz lett...:((
8. 319cd6978b (válaszként erre: 3. - LoLiNa)
2008. márc. 26. 14:04
Nem tom hogy lehet pontosan, de egy könyvben azt írták, hogy a hirtelen stressztől meg a hormonoktól lehetséges, hogy ilyen megtörténje. Mondjuk én örülnék ha fehér lenne a hajam. nekem tökre tetszenek az albínók hajai is,meg az egész albinizmus, csak kár hogy általában mindnek látásproblémája van.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook