Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hagytak már ott egy nálad 23évvel idősebb nőért? fórum

Hagytak már ott egy nálad 23évvel idősebb nőért? (beszélgetős fórum)


1 2
6. fe6fe7671f (válaszként erre: 1. - Franc22)
2008. júl. 11. 08:40

Sajnállak.

Ő már elég érett ahhoz, hogy tudja, ki kell neki. Szerintem itt a korkülönbség egyáltalán nem lényeges szempont. Egy ilyen idős férfi már képes eldönteni, hogy ki és miért kell neki.

Biztos szerelmes lett, ami ellen nem tudsz mit tenni. Törődj bele.


Ismertem egy 17 éves fiút és egy 35 éves nőt (aki gyereket is szült a fiúnak). Ez is sok különbség, de itt a fiú még teljesen kialakulatlan személyiség volt, egy fejletlen kisfiú. Ebben az esetben nem volt esély sem, hogy sokáig maradnak együtt.

5. fe6fe7671f (válaszként erre: 4. - 7bfb99f5fd)
2008. júl. 11. 08:30

Ugyanezen a véleményen vagyok. Két ember, aki szereti egymást, nekik mindent meg kell tudniuk beszélni, és alkalom adtán meg is bocsátaniuk egymásnak.


Miért kell hazudni akkor? Nem egyszerűbb lenne az egyenes út?

2008. júl. 9. 22:25
Minden mást meg lehet bocsájtani, csak a hazugságot nem!
3. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Franc22)
2008. júl. 9. 22:11

Sajnálom, hogy így alakult a magánéleted.

Biztos rossz lehet most Neked, de meg kell kérdeznem: Te komolyan azt hiszed, hogy hosszútávon vele is marad? Háááát, én nem ismerem az exedet, de kétlem.....

2. 7bfb99f5fd (válaszként erre: 1. - Franc22)
2008. júl. 9. 22:01
Engem nem egy idősebbre, hanem egy sokkal fiatalabbra cseréltek.Hidd el, hogy az sem jobb! Az ex-em 36 volt akkoriban, én 28. Meglátogatta a távoli rokonait Romániába és beleszeretett egy 16éves 90C-és mellekkel rendelkező szőke friss husiba. A poén, hogy a saját lánya is annyi volt akkor tájt. Szerinted?
2008. júl. 9. 20:57

Na engem igen. A párom 27éves(lassan 28) és engem egy 46éves nőért hagyott el 6év után. Na gondolhatjátok, hogy mit éreztem. A gáz az az volt, hogy elösször azt mondta, hogy csak 32éves, majd jött a 38év, és egyszer egy email során kiderült, hogy az illető hölgy 46éves, elvált, két gyerek anyja. Két háza van, sok lovéval és van, hogy a szüleinél vannak.

Ti veletek fordult már ilyen elő, vagy hallotatok iloyenről?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook