Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hagytak már ott egy nálad 23évvel idősebb nőért? fórum

Hagytak már ott egy nálad 23évvel idősebb nőért? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 18. 20:22
A kislányom 3 hónapos volt, amikor a volt férjem itt hagyott, egy nálam 11 évvel öregebb nőért. Évek múlva már jött volna vissza, de hát kellett a francnak. Ő azóta már régen szakított a barátnőjével, én meg boldog kapcsolatban élek már 14 éve, és közös gyermekünk is született a párommal, pedig Ő is 8 évvel fiatalabb nálam, és nem hagyott ott senkit miattam, legény volt, mikor összejöttünk.
35. acuko
2010. aug. 18. 19:22

Engem nem, de sok 27-30 éves pasi szeretett volna velem közelebbi kapcsolatba kerülni (én 44 éves vagyok) viszont én nem tartom ezt normális dolognak. Semmi jövője nem lehet egy ilyen kapcsolatnak, és a srác tuti csak azért akar egy ennyivel idősebb nővel lenni, hogy elmondhassa a haveroknak: Ilyenem is volt! Szóval nem szabad az ilyenbe belemenni, bármennyire is legyezgeti egy "idősebb nő" hiúságát, hogy kell a fiatal srácnak is. Ez nem lehet igazi, tartós kapcsolat.

Ugyanakkor megfigyeltem, hogy az én korombeli, vagyis a 40-es pasiknak meg huszonéves csajok kellenek.. Hát, szomorú, de tényleg ilyen világot élünk.

2010. aug. 18. 19:00
Engem nem...
2010. ápr. 13. 01:30
Engem még nem, de ismerek egy nagyon mutatós, csinos, harmincas pasit - feleséggel, két gyönyörű gyerekkel - akire egyszercsak rájött, hogy az 50-60-as korosztályt kedveli, és családját félretolva futkos a nyanyák - bocs - után. Nem anyagiak miatt. Csak bámulunk de nem értjük, és bízunk benne, hátha elmúlik nála.
32. mugli
2009. jan. 16. 12:51

Végülis, hogy a nő miért van vele az az ő dolga. (hogy gyogyós, ahhoz kétség sem fér).

Te, ha ezekután még mindíg szereted a volt pasidat, várj rá, míg visszajön érted, ha el nem felejti?!

...vagy amúgy tényleg nem értem, minek foglalkozol még vele? Társaság hiányában rá vagy szorulva, hogy a hülyeségeit hallgasd?

Tisztáznod kéne magaddal, hogy akarsz-e még tőle valamit? -és ha nem, akkor hanyagold a társaságát.

2009. jan. 16. 09:41
Nem.
2009. jan. 16. 09:38

hát a külsejéért biztos nem, ugyanis az haggyán, hogy látszik rajta a kor, de még csak nem is tuningolja magát, hogy jól nézzen ki. Láttam róla képeket és komolyan mondom, nem értem, hogy mi van rajta olyan ami nálam jobb. Én nem vagyok egy jó csaj, de szerintem csúnya sem vagyok. Na az a nő se nem szép, de még jó alakja sincsen. Ja és nem titkolja az öltözékével sem, hogy egy vén asszony. Könyörgöm, az ilyen akkor minek van egy fiatal sráccal.

Ha tudná, hogy az exem, minden áron azon álmodozik, hogy majd egyszer vissza kap. Azt mondja a pasi, hogy őszinte hozzá. Aha, azt sem tudja, hogy szilveszterkor felhívott, hogy anyáméknál msn-ezik velem, hogy minden áron találkozni akar velem. És még sorolhatnám. Mikor velem van, akkor is azt hazudja a telefonba, hogy a szüleinél van, és hasonló dumák. Akkor mit áltatja magát az a NŐ!!

2009. jan. 15. 19:55
Engem még nem...
28. mugli (válaszként erre: 27. - Survivor3)
2009. jan. 15. 19:52

Ja, van esze..:))) -a pasi is biztos az eszéért "szereti". :)))

..inkább pénze van, esze nem sok, ha azt hiszi, hogy nem röhögik ki a selyemfiújával?!

27. survivor3 (válaszként erre: 26. - Mugli)
2009. jan. 15. 16:01

Ezt nem szabad így általánosítani.

Gondolja ezt szerintem a nő is. Van annak esze.

26. mugli
2009. jan. 15. 12:53
Szerintem az a 46 éves nő nem normális, aki egy 27 éves pasival kezd. A fiút meg lehet érteni. Gondolom ő most próbál minél többet kicsikarni a nőből, már az is előny, hogy ameddig vele van nem kell eltartania magát. Aztán majd 38-40 évesen meg összejön egy 20 éves kis fruskával. És még, hogy a pasik nem tudnak élni?!
2009. jan. 15. 10:37
Csak 10 évvel fiatalabb nőért))))))
2009. jan. 15. 09:09
egyik nap beszéltem az exemmel és még mindig azt hiszi, hogy mi majd egyszer újra. azt mondja, hogy ha egyszer elmúlik nála a gajdulás(ahogy ő nevezi), akkor újra összejöhetnénk. Hát az ilyen nem normális az biztos. Anyu megkérdezte tőle, hogy hogy vannak a NŐjével és úgy látszik már nem olyan felhőtlen az idill, amilyennek ő előadta.
23. survivor3 (válaszként erre: 1. - Franc22)
2009. jan. 15. 07:33

Nem pontosan.

Engem, egy tőlem 13 évvel - tőle 7 évvel - fiatalabb fiúra cserélt le.

Amúgy, persze. Hallani sok ilyenről és természetesen van olyan is, aki még nem tud róla.

2008. nov. 24. 08:31

:D

Még fiatalabbért sem. De nem lehet tudni, hogy mit hoz a jövő...

21. Franc22 (válaszként erre: 18. - Erikpipi)
2008. nov. 24. 08:22
Nekem is ez fordult meg a fejemben. Még mindig együtt vannak(lassan 2éve), így már szerintem nem csak a pénzről van szó. Vagy én gondolom rosszul?
2008. nov. 4. 22:45
Nem,de elöfordulhat.
2008. nov. 4. 22:33
még nem
2008. szept. 30. 14:48

"Hagytak már ott egy nálad 23évvel idősebb nőért?"

Biztos több pénze volt az idősebb nőnek. ez fordítva is így van. Idősebb hapsi fiatal nővel.

Az erkölcs már nem akadály, de a lé annál inkább.....:(

17. e55dbe0ed8 (válaszként erre: 2. - 7bfb99f5fd)
2008. szept. 30. 14:35

Szilvi!

Én most jártam így.....a párom/35/ lecserélt egy 15 évesre..Ők együtt vannak még?

2008. szept. 30. 12:40
nem. az ma már nyugdíjas :DDDDD nem hinném, hogy lecserélne :DDDDD
15. winny (válaszként erre: 1. - Franc22)
2008. szept. 29. 19:43

Ez ijesztő!

De mivel a férjem 73 én 61 így nincs esély arra,hogy egy öreg nénire lecseréljen.

Komolyra fordítva a szót a párod nem érdemel meg téged.

2008. szept. 29. 19:13
Nem,ez görénység.
2008. szept. 15. 22:10

Erre van egy viccem:


Egy jóképű, csinos, ámde pénzszűkében lévő férfi kiírja a következőket a lakása bejárati ajtajára:

Ágyon 100$

szőnyegen 50$

padlón 25$


Erre megy egy igen idős hölgy, végigolvassa, felszalad a saját lakásába, összeszedi az összekuporgatott pénzét, s bekopog az ajtón.


A fiatalember kezébe nyom kereken 100$-t.

A férfi huncut módon rákacsint, s megkérdi:

-Szóval ágyon?

-Mit képzel, fiatalember??? Padlón, négyszer!!!

2008. szept. 15. 22:08
Még nem.
2008. szept. 15. 22:06
Nem, de sok eselyt sem latok ra.
2008. szept. 13. 19:47

Engem az exem egy 27 évvel idősebb nőért hagyott el.Igaz,már rég nem működött a kapcsolatunk.

Csak azért voltam még vele,mert sajnáltam.Tudtam,hogy nem tud hova menni.Érdekes volt a családja.Szerintem ő is érezte,hogy csak a sajnálat tart mellette.Valószínűnek tartom,hogy ezért jött össze egy olyan nővel akinek a legidősebb gyereke az exemmel volt egyidős (26)és már van két unokája.

Én már nem voltam szerelmes belé, mégis nagyon rosszul esett.

9. 7bfb99f5fd (válaszként erre: 8. - Franc22)
2008. júl. 11. 14:36
MI A FRANCNAK HETYEGSZ MÉG AZ EX-EDDEL? Szórakozz és ismerkedj. Hagyd azt a parasztot, süljön csak bele, amit kisütött magának. KÖNYÖRGÖM CSAJOK! Legyen már tartásunk! Ne hadjátok tovább, hogy tovább használjanak titeket! Más kellett neki? Menjen! Pénz kell neki?! Fogdossa azt! Ne a te cicidet!
2008. júl. 11. 09:54

Hát! A volt párom állandóan azt mondja, hogy én éljem ki magamat és menjek vissza hozzá ha nem jön össze. Ide jár, úgy hogy a nőnek azt mondja, hogy szorolapozik(van egy autosiskolájuk), hogy plakától és sorolhatnám. Azt mondja nekem, mikor megkérdem szereted, hogy hát igen, de ha szeretek vkit, akkor nem mással tervezek. Ja, és ilyet szól mikor mondom neki, hogy hagyja el miattam, hogy még nem lehet. A nőnek van egy pesti lakása és szerintem nem kis összege. Egyszer irtam neki email-t, mert az ex-em azt mondja, hogy ha már barátok vagyunk küldjek neki. Oké bele mentem, erre a NŐ ir nekem vissza, hogy én ne erőltesem a barátságom a Ricsire. Ha tudná, hogy egy csomoszor felhiv az autussuliból, hogy nem egyszer haza hoz a munkahelyről és elvisz helyekre, ha mennem kell vhova. Szóval az exre számithatok. És akkor azt hozzá kell tennem, hogy én nem olyan vagyok mint, rég, mert leadtam 20kg, sokkal nőiessebb és komolyabb lettem, mint viselkedésileg, mint öltözködésileg. A NŐ pedig. Hát nem egy szex bomba, nem egy tuningolos, nem egy dögös, és hasonlok. A párom már tisztára trotyosra nevelte. A párom az autójára mindig oda figyelt, hogy tiszta legyen, hogy benne rend legyen. Na ezt megirtam neki email-on, mert most nagyon nem lehet elmondani a z autójáról, hogy rendes lenne. Úgy nézki sokszor, mint az okádék, a belsejéről nem is beszélve. Mikor velem volt akkor az ex-em állandóan az szüleinek segitett. Most meg nincs is otthon. Volt olyan hogy az apukája mondta, hogy a Ricsi nem segit. Még nem merte bemutatni a szüleinek sem. Hát valahogy nem csodálom. Sokszor van olyan, hogy arra kér, hogy menjek vele vhova, hogy egy csinos nővel lássák, mert ilyen alkalom nincs, csak ha vele megyek. Tavaly 1,5hónapig, úgye megvoltam a NŐje mellett és nagyon jól megvoltunk. Kézenfogva jártunk. Ölelgetett. Sokszor van, hogy most is állandóan ölelgetni, akar. Volt olyanra is példa hogy automatikusan gondolkodás nélkül le akart kapni, de én nem engedem. Volt már hogy megfogta a mellemet, és kapott egy pofont tölem, és akkor ilyet szól, hogy ilyen feszes mellett régen fogott meg ilyenek. Hát akkor minek van a NŐvel, ha nem érzi jól vele magát. Hát végül is. Hozzá jár aludni enni, meg néha össze bújni. Közben mikor a NŐ nem tudja, mással hetyeg(mondjuk velem). Úgyhogy csak játszik vele az tuti. Ja, volt már hogy kérdeztem töle, hogy vele képzeled el a jővőt, rögtön rávágta, hogy dehogy is. Meg szekáltam már azzal is, hogy hivjon meg az eskűvőjére, erre közölte, hogy az tuti nem ezzel a nővel lesz,.

Akkor miért is lehet vele?

Én sokat tudnák ártani az ex-emnek. De minek. Még ezt sem érdemli meg. A NŐt sajnálom, de ha képes volt és volt pofája elvenni tölem, akkor a csalodást meg majd viselje el.

2008. júl. 11. 08:46

Az exem 17 évvel volt idősebb nálam és 10 év után lecserélt egy nála is idősebb (nem tudom,h mennyi, de az anyám lehetne) nőre, aki ránézésre is püffedt arcú alkoholista volt és ráadásul nem éppen jó alakú stb. Mindenünk megvolt, mindent felborogattunk, elhagyta érte a gyönyörű 8 éves fiunkat is... Mit mondjak: nagyon padlóra tette az önbecsülésem. Azóta rájöttem,h jobban jártam, rendbe jött az életem, van nálam két évvel idősebb párom. Ők meg régen szétmentek.

Közhely, de igaz: ilyen az élet...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook