Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Háborítatlan szülés Pécsen fórum

Háborítatlan szülés Pécsen (beszélgetős fórum)


6. millenia6 (válaszként erre: 5. - 5236d12e25)
2016. aug. 27. 08:42
Köszi szépen az infókat! Ki volt az orvosod? :-)
2016. aug. 22. 09:10
Ja, és igen a dokim a természetes szülés híve gátvédelemmel, a lehető legkevesebb stressz mellett.Sajnos ez nekem nem adatott meg, de reméljük a 2. másképp alakul. Ha van még kérdésed nyugodtan kérdezz amint időm teheti válaszolok. :)
4. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - Millenia6)
2016. aug. 22. 09:08
Bocsánat hogy csak most írok, de épp költözünk. Az orvosom egyben a család barátja is, szóval igen nagyon meg voltam vele elégedve. Ha ő nincs nem is maradt volna meg a kislányunk. Nekem sajnos nagyon nehéz volt a terhességem, 10 vérzésem 3 bélgyulladásom vége felé toxémiám volt az utolsó 3 hetet kórházban töltöttem szigorú megfigyelés mellett. Ez miatt indítva lettem, majd 7 óra vajúdás után sürgősségi császárral kellett befejezni mert kislányunk a toxémia miatt a 34. héttől nem nőtt nem hízott, a súlyhatárérték alatt született, a köldökzsinór a nyakán volt ami egyfolytában vissza rántotta és elkezdett leesni a szívhangja. Születése után láttam 5 percet majd átszállították Pécsre a PIC-be 4 napot volt oxigén inkubátorban, 1 hetesen kaptuk haza, most már 16 hónapos. Maga a kórház jó, az osztályon 8 babának van hely szükség esetén persze csinálnak több helyet, de ez miatt mivel kicsi a "kapacitás" nincs futószalag filling mint Pécsen hanem családias a hangulat. A nővérek kedvesek segítőkészek, ha nincs komplikáció másnap azonnal átkerülsz a megőrzőből a másik szobába ahol egész nap együtt lehetsz a babával kérésed szerint. Megkapod a babát szülés után, apukának van lehetősége bent lenni vajódástól, kivéve persze császárnál, arra is van lehetősége hogy apuka megfürdesse szülés után a babát. Mindenben segítenek, és szülésznőt is lehet fogadni. Nekem az nem volt csak fogadott orvosom.
3. millenia6 (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2016. aug. 19. 09:54
Elliana, elégedett voltál az orvosoddal? a háborítatlan szülést is támogatja? (Itt arra gondolok, hogy nincsen kényszer, ha problémamentes a szülés, tiszteletben tartják-e a szülő nő kívánságait a lehető legkevesebb beavatkozással) odaadják a babát rögtön a szülés után? szülésznőt is lehet választani?
2016. aug. 15. 09:38

Mohácson van rá lehetőség az alternativ szobában "otthoni" környezetben szülni, abban az esetben ha a terhesség végig probléma mentes volt. Pécsett nem tudok ilyesmiről.

Mohácson szültem, és a dokim a főorvos, innen tudom.

2016. aug. 12. 16:07
Érdekelne megvalósítható-e a háborítatlan szülés Pécsen, egész pontosan tudtok-e orvost, szülésznőt ajánlani, aki ezt támogatja? Érdekel az is lehet-e vízben szülni is, nem csak vajúdni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook