Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha valakibe nagyon szerelmes vagy de már vége túl lehet lenni rajta? fórum

Ha valakibe nagyon szerelmes vagy de már vége túl lehet lenni rajta? (beszélgetős fórum)


2007. dec. 10. 21:14

Kedves Malyom!!!!!!!!


Te sokat segítesz ám nekem.De tényleg mióta megirtad a privi üzenetedet és most ezt is egész nap azon gondolkodtam amit írtál.Szöget ütött ám a fejemben.Nagyon elgondolkodtató amit írsz.És tényleg segítségnek érzem és ezerkétszázszor köszönöm.Lehet,hogy megvilágosodok még a végén neked köszönhetően.A többieknek is köszönöm.Viszot akkor is kitartok a mellett,hogy lehet valakit nagyon szeretni akkor is ha nem vagy vele.Szerintem.

39. Mocori (válaszként erre: 35. - C16f9542c4)
2007. dec. 9. 21:40
És szerinted te vagy neki az egyetlen (a feleségén kívül...)? Az sms miatt. Már bocsi!!!
38. Mocori
2007. dec. 9. 21:39

Igen, egy szerelmes ember csak a szépet látja és akarja látni, hiába mondanak el neki sok rosszat.

Emléxem, mikor nekem volt egy hülye kapcsolatom, a barátnőim óvva intettek a pasitól, elmondták mindig az igazat (volt olyan, hogy kikezdett a pasim velük), én mégsem hittem nekik, sőt egy időre - míg rá nem jöttem magamtól az igazságra - meg is szakadt a kapcsolatunk. Pedig ők százszor többet értek!!!


Hidd el, nem bántani akarunk, mert tudom, hogy fáj neked ez, amiket írunk, de amíg te magad nem látod át a helyzetet, addig nem fogsz hinni nekünk.

2007. dec. 9. 16:28

A gond az, hogy mivel szerelmes vagy belé nehezen hiszed el, hogy ezt nem szerelemből teszi.

Minden apró kis gesztusából ami feléd irányúl te csak azt veszed le, hogy szeret ... pedig nem

amit privátban is írtam .. kihasznál és élvezi, hogy kínozhat!

36. spinneli (válaszként erre: 27. - C16f9542c4)
2007. dec. 9. 14:49

Köbö 3000 egyéb oka lehet ennek a viselkedésnek, nem pusztán a szerelem.

A hsz.em az örökké őt fogom szeretni, mást nem című hsz-edre vonatkozott, nem dobálóznék ilyen súlyos, pláne demagóg szavakkal azért, legalábbis 20 éven felül.

2007. dec. 9. 14:32
Sokáig nem is tudtam az egészről.Már egyszer találtam furcsa üziket is a telefonjában amit nem én írtam.
2007. dec. 9. 14:29
Sexelni mindenkivel tudna.Nem?Ha ez lenne csak a fontos.
33. c16f9542c4 (válaszként erre: 32. - Mocori)
2007. dec. 9. 14:29
De mi a francnak kellek akkor neki?Nem én kerestem sőt.
32. Mocori
2007. dec. 9. 14:27

Szia!


Szerintem is felejtsd el, bármennyire fáj is. Keres egy rendes pasit, aki szeret is!

Oké, hogy most találgozgattok, és fogtok is, de meddig? Míg nem talál mást? Hidd el, 100%, hogy nem hagyja ott a feleségét, főleg, ha eddig nem tette meg. Szerintem ez neki egyfajta biztonság a feleségével.

Mocskos dögök az ilyenek. Van egy barátnőm, akinek a szeretője azt mondta, hogy el fog válni, hú, ő már nem fekszik le a feleségével, stb. Aztán mi történt? Rá 2 hónapra terhes volt a felesége tőle.

Sok ilyen kapcsolat van, de egyről sem tudok, hogy jól jöttek ki belőle.

31. 298dc77b34 (válaszként erre: 30. - C16f9542c4)
2007. dec. 9. 14:19

figyi, küld el a fenébe és kezdj új életet.

vagy Te teszed meg, és a méltóságod megmarad, vagy Ő és akkor még az is odalesz, mert ennek úgyis vége lesz.

30. c16f9542c4 (válaszként erre: 28. - F39a34943d)
2007. dec. 9. 14:17
már padlóra tett.MIt tegyek???segítsetek mert én ezt így nem birom tovább.Már hajszálon táncolnak az idegeim.
2007. dec. 9. 13:10
hosszú idő alatt túl lehet rajta lenni. kell egy új kapcsolat és nagyon sok idő...
2007. dec. 9. 13:00

megszokásból!


hagyd ott mert padlóra tesz ... ha már nem tett!


De utálom az ilyen pasikat!

27. c16f9542c4 (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2007. dec. 9. 09:47

ezt meg,hogy érted?

Látod,hogy nem csak a filmekben van.

Lassan négy hónapja nem vagyunk együtt.És mégis megint találkozgatunk és keressük egymást sőt le is fekszünk egymással.Akkor miért tesszük mind ezt mert nem szertjük egymást???

26. spinneli (válaszként erre: 21. - C16f9542c4)
2007. dec. 8. 15:41

kedves ilyen, ilyen csak a filmekben van.

Bár ha a magad ellensége vagy...

2007. dec. 8. 15:40

aszongyák, hogy egy szakítás kiheverésének ideje annyi, mint annak az időtartamnak a fele, míg együtt voltatok.

Elméletben.

Ehhez jönnek még a személy és kapcsolat specifikumok.

24. c16f9542c4 (válaszként erre: 23. - 0a6ce1d48d)
2007. dec. 8. 15:27
Nem ő hagyott el és titokban találkozni szoktunk.ÉS lehet,hogy neked nyálas de én itt az érzéseimről beszélek.Ha ez a véleményed akkor minek írsz.Mert én itt vigaszt próbálok keresni nem pedig azt olvasni milyen nyálasnak tartod ezt.Mert van ilyen akit az ember örökre szeret megörzi és ha esetleg évek múlva is meglátná a gyomra ugyan úgy görcsbe rándulna.Mert van ilyen.
2007. dec. 8. 11:29

"Elhagyott, de örökké szeretni fogom" - ez elég "nyálas" képzelgés.

Az egész dolog jellem gyengeség, vagy az erősségétől függő.

2007. dec. 8. 11:25
Mit teszel ha valakibe örülten szerelmes vagy.Bebizonyitja,hogy ő is szeret de mégsem lehettek együtt????
21. c16f9542c4 (válaszként erre: 20. - 8a33962ca7)
2007. dec. 6. 13:24
Én is nagyon remélem,hogy az életben soha de soha többé nem leszek szerelmes senkibe.De őt örökké szeretni fogom.
2007. dec. 5. 19:50
Megelőzöm azzal,hogy nem leszek szerelmes senkibe:)))
19. margaretasziv (válaszként erre: 18. - C16f9542c4)
2007. dec. 5. 19:49
szívesen, majd nem soká Te segítesz hasonló cipőben járó sorstársakon:)
2007. dec. 5. 19:43
köszönöm nektek,hogy segíteni akartok nagyon sokat számít ám nekem köszönöm ezerszer
2007. dec. 4. 19:58

azért merészelek ilyen keményen beszélni,mert volt rá példa, hogy én is hagytam magam hasonlóan megalázni. És TUDOM, hogy csak egy valami segít: ha megtalálod magadban az értékeset, a szeretni valót. Most ne őt szeretsd, hanem magad!!! Gondold végig: Ki ő, hogy ezt megtehesse veled??? Kondícionáld magadban azt, hogy többet érdemelsz!

Hidd el, nehéz, de csak ez segíthet!

Sok erőt, és egy új, lángoló szerelmet kívánok neked!

2007. dec. 4. 19:54
Keményítsd meg a szíved, és TUDATOSAN akard elfelejteni! Ébreszd fel az önbecsülésed! Mit képzel ez az ember, hogy ezt teszi Veled???? Te megérdemelsz, és kapsz is a sorstól valakit aki csak téged szeret!! De addig, míg ezt a szekeret kergeted a többi elhajt melletted....
2007. dec. 4. 19:39
max. 24 hónap:)
2007. dec. 4. 19:32
6-12 hónap
2007. dec. 4. 19:22

Eddig kozos volt a karacsony? Nem az asszonnyal volt?

Persze, hogy faj, de minel hamarabb tulleszel rajta, annal jobb. Ezt a fajdalomra mondom. Nem azt, hogy feletsd el. Azt neked kell erezni.Meddig birod az orlodest, es megeri-e.

Biztos brutalisan hangzik, de en a karacsonyt arra szannam, hogy vegleg bucsut vegyek. Kicsit nyafognek magamnak, jol belemerulnek az onsajnalatba, es utana johet az uj ev. Az ujrakezdest is meg lehet csinalni, ha akarod, mint ahogy irtad te is. Ha akarod, megteszed.

2007. dec. 4. 18:54

mindeninek válasz:azt mondjátok felejcsem el??

lehet,hogy nem merem elengedni?lehet.

fáj nagyon de akkor miért vagyok úgy oda hiszen tényleg nagy fájdalmat okozott.mit tegyek??

ma is átvágott azt monda találkozzunk és akkor mindent megbeszélünk,hogy mit tud nyújtani nekem és nekem jó -e ez így és nem jött el oda ahol megbeszéltük akkor felhívott,hogy ne haragudjak de elaludt.nekem meg az jut eszembe,hogy annyira fontos nekem valami oda megyek.amit akarok megteszem amit nem azt meg úgysem.félek a karácsonytól is egyedűl nélküle

11. Anita123 (válaszként erre: 7. - LoLiNa)
2007. dec. 4. 12:21

Ja!!

Ez meg a masik dolog!(4 evig hazudni...?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook