Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha valakibe nagyon szerelmes vagy de már vége túl lehet lenni rajta? fórum

Ha valakibe nagyon szerelmes vagy de már vége túl lehet lenni rajta? (beszélgetős fórum)


10. Anita123 (válaszként erre: 1. - C16f9542c4)
2007. dec. 4. 12:19

Eleget mond az,hogy "mit tesz/tett" a felesegevel ez a ferfi...

Mibol gondolog,hogy te nem arra a "sorsra fogsz jutni",mint a volt feleseg?


Semmi felekeppen nem szeretnelek megbantani!Csak gondolkozz el ezen!Ha en lennek a te helyedbe biztosan erre gondolnek mikor eszembe jutna a hazassag

2007. dec. 4. 12:05

de 4 evig titkolozott, nem 1x hazudott

Tenyleg el tudod hosszutavon kepzelni vele az eleted? O az akire felnezel? es tiszteled?

Vagy csak elengedni nem tudod, mert kilatastalannak tunik (most)a jovo? Nem csak kapaszkodas?

Csinalj merleget a + es - tulajdonsagaibol, vagy a jovorol vele. Hatha kiderul valami.

2007. dec. 4. 11:53

válasz mindenkinek:úgy tudtam külön élnek és igen szeretnék vele lenni szerintetek hülyeség???

nem bizom meg benne de szeretem nagyon.hogy lehet ezen túl jutni tényleg konkrétan nem élnek együtt a feleséggel de azért szerintem a pénzét oda adja neki


még leírva is hihetetlen baromság

2007. dec. 4. 04:00
dehh, 4 évig hazudott.. ilyennel akarnál házasodni? ugye nem mondod komolyan..
2007. dec. 3. 20:59

nem valoszinu, hogy felesegul vesz (ezek utan meg hozza akarsz menni?)

de tul lehet rajta lenni

5. margaretasziv (válaszként erre: 4. - Margaretasziv)
2007. dec. 3. 20:56
úgy látom nem lesz válasz:(
4. margaretasziv (válaszként erre: 1. - C16f9542c4)
2007. dec. 3. 19:25
Most akkor változott valami? Kiderűlt hog ynős vagy Ő mondta meg?
2007. dec. 3. 15:20

4 evig nem vilagositott fel arrol, hogy nos?

Miert venne felesegul? Igy is megvoltal neki.

Felejtsd el.

2007. dec. 3. 15:06
kicsit többet kéne írnod a kapcsolat jellegéről, hogy imserkedtetek meg, hogyhogy ennyi ideig tudta titkolni a feleségét stb.?
2007. dec. 3. 15:02
Szeretek egy nős férfit aki idősebb nálam.Négy évig úgy voltam vele,hogy nem tudtam a feleségről.Meg lehet bocsátani.Feleségűl venne valaha is???Szerintetek?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook