Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valaki ITK Origo nyelvvizsgát tett (Írásbeli) vidéken akkor a dogáját a vidéki városba, ahol írta, meg tudja nézni, vagy csak Bp-en? fórum

Ha valaki ITK Origo nyelvvizsgát tett (Írásbeli) vidéken akkor a dogáját a vidéki városba, ahol írta, meg tudja nézni, vagy csak Bp-en? (tudásbázis kérdés)

8. 5be166f9fa (válaszként erre: 7. - Stella40)
2011. márc. 5. 21:17

Sziasztok!

Elnézést, de ezt a témát találtam legközelebb a kérdésemhez. Nagyon hálásan megköszönöm, ha tudtok segítséget nyújtani!

Origó angol nyelvvizsga érdekelne, alapfokon. A kérdésem elsősorban az írásbeli pontszámításra vonatkozik. Azt írják, hogy minden helyes adat egy pontot ér és minden helytelen infó vagy információ hiánya, pontvesztést eredményez. Ez azt jelenti, hogy ha pl van 5 pontom és van 3 hiányosságom, akkor a meglévő 5 pontból jön le 3, tehát marad összesen két pontom???

Egyébként minden tapasztalat érdekelne a szóbelivel kapcsolatban is.

Nagyon köszönöm Nektek, előre is! :)

2011. febr. 8. 09:58
Csak Budapesten!
2009. szept. 30. 11:40
csak Pesten!!!
2009. máj. 13. 23:46
Hát ezt igen rosszul tudjátok, mivel az OROGO-s nyelvvizsgát épphogy CSAK PESTEN lehet megtekinteni.Ez benne a buktató.:(
2009. márc. 4. 22:58
Nekem volt évfolyamtársam Békéscsabán csinálta, az ottani viszgaközpontban, és ő is oda ment vissza megnézni a javított dogáját. Az Origónál tudtommal nem Pesten javítanak, hanem helyben. A TIT, és hasonló nyelvizsgák elkerülnek biztosan a főfő központba javításra (ezt tudom, mert exemnek TIT-es nyelvvizsgája van), de az Origós nem. De kérdezd meg ott, ahol vizsgázni szeretnél.
3. 7934d1ac97 (válaszként erre: 2. - C1e9612cd3)
2009. márc. 4. 22:27
Ez biztos? Nem viszik fel Bp-re? Nem ott javítják ki?
2009. márc. 4. 21:37
ott nézheted meg, ahol írtad. Minden ott van a vizsgaközpontban!
2009. márc. 4. 21:31
Ha valaki ITK Origo nyelvvizsgát tett (Írásbeli) vidéken akkor a dogáját a vidéki városba, ahol írta, megtudja nézni, vagy csak Bp-en?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook