Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha újra születnék, vagy két életem lenne... fórum

Ha újra születnék, vagy két életem lenne... (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. rocker (válaszként erre: 48. - Mazsi-drazsi)
2007. ápr. 19. 09:04
Megertem.Aki kellene,az nem erti meg sosem.
2007. ápr. 18. 20:13
Melletted minden reggel, vidáman ébredek fel s könnyűnek érzem mindenem. De néha egy hang a szívemben, új útra szólít engem, talán nem érted meg sohasem... hogy ha volna két életem, nem fájna semmisem, bár volna két életem, nevetnék mindenen, óóóóh Istenem, miért nincs két életem???...
2007. ápr. 12. 20:57
bankigazgató
2007. ápr. 12. 20:50
Ha újra születnék csak a munkámon változtatnék, de a páromon és a gyereimen NEM!
2007. ápr. 10. 17:35
Sokkal többet mernék az életben és olyan nagy pofám lenne az eszem mellett... :D de az már nem is én lennék...
2007. ápr. 4. 01:56
HÁT AZ BIZTOS HOGY MÁSKÉPPEN CSINÁLNÉK MAJD MINDENT.PERSZE MÁR MOST KÖNNYŰ OKOS LENNI,ENNYI SOK CSALÓDÁSTOL,MEGKIMÉLNÉM MAGAM ILYEN ÉSSZEL DE MÁR KÉSŐ.JÓIGY MOSTMÁR AHOGY VAN.
2007. ápr. 3. 23:52

Keresem, hol az az időpont, ahonnét újra kezdeném, de a nehézségeket újra nem vállalnám.


Inkább ezzel a tudással előre. Szerencsére még nem tudom mi minden vár rám.

42. monika1225 (válaszként erre: 41. - KIRA7)
2007. márc. 29. 23:42

Ebben tökéletesen egyetértek veled! ezért olyan kettős érzés ez! Szoktam mondani hogy az elmult 12 évből és a vele töltött 10 évben 4 "értelmes dolog " történt velem! a gyerekeim!Persze ha nem az apjukkal éltem volna nem lennének ők, mástól mások lennének, ha egyáltalán lennének! de az egész arról szól, hogy HA! máshogy lenne az élet.De felnőtt fejjel már könnyű tudni, hogy mit hibáztunk, ezért értékelnünk kell azt a Kincset amit az előző kapcsolatokból, vagy eddigi életünkből van, és a többin pedig megpróbálni túltenni magunkat! Én most ezt teszem, talán most sikerűl, ugy érzem én megkaptam azt a lehetőséget, hogy újra kezdjem, 1 olyan férfivel aki a gyerekeimmel fogad el.

Kivánom mindenkinek aki már csalódott, hogy tudja rendbe tenni az életét!

41. KIRA7
2007. márc. 29. 19:28

Én nem tudom.Az a baj,hogy nekem sok gyerekem van,és ha másként kéne csinálnom akkor nem kéne az apjuk.De akkor a drágáim sem születnének meg.Ebbe rossz belegondolni is.Más férfitől nem ezek a gyerekek lennének.Ők olyan aranyosak.Mindegy milyen az apjuk.

Értitek?

2007. márc. 23. 14:05
:))))
2007. márc. 23. 13:10
Milliomos Miniszter! Amúgy fogalmam sincs!
38. banyoka (válaszként erre: 36. - Monika1225)
2007. márc. 23. 13:00
Gondoltam ,hogy nem a gyerekeket bántad meg! vagyunk ezzel igy még egy páran!Tudom mit érzel!
37. rocker (válaszként erre: 34. - Monika1225)
2007. márc. 23. 09:37
De ha jol belegondolsz,megvolt az eselyed,hogy ujrakezd.Ne vedd ugy ,hogy mindent elolrol kell kezdened,keves embernek adatik ez meg.Lehet,kellett ez a 13 ev szunet koztetek,es meg mindenetek meglesz,s ha egyutt szerzitek meg,jobban tudsz majd orulni neki.
36. monika1225 (válaszként erre: 35. - Banyoka)
2007. márc. 23. 09:19

köszönöm.

én már régóta így érzem! de hozzá teszem, nem a gyerekeimet bántam meg, hanem az apjukat!!

35. banyoka (válaszként erre: 34. - Monika1225)
2007. márc. 23. 08:01
Ez nagyon szép!
2007. márc. 23. 07:57
mindent máshogy csinálnék! de a legfontosabb nem engedném el 17 évesen a szerelmemet, és akkor nem 13 év kihagyás után kellene mindent előlről kezdeni vele, hanem tőle lennének a gyerekeim, és már mindenünk meglenne...
2007. márc. 23. 07:52

végig buliznám a fiatalságom......

a másikkal ugyan azt tenném mint most....családi élet,bár lehet kicsit másként..

2007. márc. 23. 06:48
Ha tehetném sok mindent másképp tennék,persze a mai eszemmel,és tapasztalatommal.Soha nem mennék férjhez,nem költöznék vidékre!
2007. márc. 23. 01:10

Ha ket eletem lenne sokkal nehezebb helyzetben lennek. Mert kettobol kellene valami ertelmeset kihozni! Sokszor ez az egy is kifog rajtam!

Nem szeretnek ket eletet. Az ket csaladdal is jar? Jajj Ne!

30. Kelle (válaszként erre: 28. - H MAYA)
2007. márc. 22. 21:14

Reinkarnálódtál? Írnál róla bővebben, ez a téma érdekelne engem. Honnan lehet ezt tudni stb....

Előre is köszönöm.

2007. márc. 22. 21:09
Semmi pénzért nem kezdeném újra. Elég sok hegyet megmásztam, mire ideértem. De nem bántam meg. Szeretek a bőrömben lenni.
28. H MAYA
2007. márc. 16. 07:23

Nem szeretnék újra születni,nehéz életem volt eddig is,hogy mégegyszer végig kelljen ezt csinálnom.

Különben már többször reinkarnálódtam ,és az utam fégére érek ebben az életemben.

2007. márc. 16. 06:58

Régen sokszor mondtam: ha újra kezdhetném ...

Mostmár úgy gondolom, igy volt jó, igy kellett lennie.

Kellettek azok a pofonok tanulópénzként az élettől amig idáig eljutottam.

26. rocker
2007. márc. 14. 20:35
Mindent ujrakezdeni,de a mostani eszemmel.Nem volna hulyeseg,az egyetlen dolog ami maradna az a gyerekem(imadom).A tobbit dobnam ,s mennek amerre a szemem lat.
25. reni79
2007. márc. 6. 11:29
Sokmindent másképp csinálnék!nem hagytam volna abba a sulit hogy most végezzem el.És az eszemre hallgatnék nem a szivemre ami miatt idáig sokat csalodtam.
2007. márc. 6. 11:27

Másképp csinálnék mindent. Nem a házasságomra és a családomra gondolok, hanem biztosan nem ezt a szakmát választottam volna. Könyvelő annyi van már, hogy Dunát lehetne vele rekeszteni. Ami jól jövedelmezik az ha ügyvéd lennék:-)))

Csak egy a bökkenő Én nagyon hiszékeny vagyok és nagyon sajnálom a másikat és együtt tudok vele érezni. Egy olyan lelki szemetesláda féle lennék.

2007. febr. 23. 18:10
Én nem élném újra az életem.Sőt nem is csinálnék semmit másként.
22. ezvagyoken (válaszként erre: 18. - 3b4055e2b2)
2007. febr. 21. 14:32
Végre egy elégedett ember! Nagyon(!) kevesen lehetnek itt ilyenek a Hoxán,mert sokat olvasgatom a hozzászólásokat, szavazásokat,egyéb megnyilatkozásokat,sokaknál előtűnik a sorok közül az elégedetlenség,panasz,amivel én sem vagyok egyedül/ez persze nem vigasztal/mindenki valamilyen formában, többé-kevésbé burkoltan kiböki,hogy mi a baja.Ezért is írtam ki szavazást az őszinteségről.Jónéhányan szerintem csak áltatják magukat./Minden nagyon jó,minden nagyon.....elégedve.
21. casarel (válaszként erre: 16. - Magdala)
2007. jan. 19. 16:44

Azt hiszem ,teljesen egyetértek veled!

A családom maradjon,de pár embert bárcsak ne ismertem volna meg!

Szeretnék sokáig gyerek maradni ,feltétel nélküli szeretet vett körbe ,és az apukám még sokáig élhetne!

20. cxcxc
2007. jan. 19. 13:45
Sziasztok!Ha lehetne új életet élni én bizony sok mindent másképp csinálnék.Pl.többet szórakoznék és nem lennék szerény és visszafogott.Nem engedném hogy azok akik sokszor megaláztak újra megtegyék.Sokkal talpraesettebb lennék.Igaz hogy 30éves vagyok és még ebben az életben megpróbálom mindezt véghezvinni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook